Güzelkız.com

Nişan Pastası Modelleri 2017


Nişan Pastası Modelleri 2017

Düğün hazırlıkları sadece kıyafet, yer ya da mekan ayarlamak ile maalesef bitmemektedir. Bir düğünün akıllarda kalıcı olmasını sağlayan şey akıllarda kalan hatıralardır. Son zamanlarda bir trend haline gelen nişan ve nikah pastaları sektör içerisinde büyük bir rağbetin başlamasına neden olmuştur.

Çiftler, ortaya çıkacak masraflardan ziyade görsel ve lezzet açısından mükemmel bir pastayı tercih ederek önemli günlerini zengin hale getiriyor. Sıradan meyveli pastalardan ziyade son zamanlarda cupcake, renkli tasarımlar, kat kat orman meyvelerinden oluşan Nişan Pastası Modellerinin yaygınlaştığını görüyoruz.

 

Kare Nişan Pastası Modelleri

Nişan Pastası Modelleri her geçen gün zenginleşmektedir. Bu seçenekler arasında Kare Nisan Pastası Modelleri diğerlerine oranla daha ön plana çıkmaktadır. Pasta seçimi yapılırken nişanın nerede yapılacağı, kaç kişinin katılacağı gibi detaylar artık daha önemsenmekte.

Aile içi olarak evlerde gerçekleşecek olan organizasyonlarda daha çok Kare Nişan Pastası Modelleri tercih edilmelidir. Ev içerisinde gerçekleşecek bir nişan daveti için doğru seçim olan kare modelini istenilen şekillerde özelleştirebilir, üzerini mevsime göre yenilebilir tarzda çiçekler yerleştirerek içeriğini çikolata ve meyvelerle bambaşka hale getirebilirsiniz.

Sadece ev ortamı için geçerli olmayan bu pasta türü tamamen her ortama uygun olarak kullanılabilmekte.

Nişan Pastası Pelit

Biraz önce ev ortamında sade gerçekleştirilen nişan organizasyonları için bir pasta önerisinde bulunmuştuk. Herhangi bir mekanda büyük bir kalabalık ile kutlanan organizasyonlar için seçilecek pasta oldukça önemlidir. Bu aşamada devreye giren Nişan Pastası Pelit, istenilen şekillerde özelleştirebilen ve şekillendirilebilen kat kat pastalardan oluşmaktadır.

Sade ve şık seçeneklerle hem içeriğine, hem de dış şekil özelliklerine karar verebildiğiniz bir seçeneğin olması Nişan Pastası Modelleri arasında karar verme hızını büyük oranda etkilemektedir.  Seçilecek pasta bulunan mekanın türüne göre değişiklik gösterecek olup içeriği tamamen kişilere göre belirlenmelidir.

Nişan Pastası Modelleri 2017

Nişan Pasta Modelleri tamamen o güne özel olmalı ve yıllar sonra dahi hatırlanabilecek durumlar arasında yer almalıdır. Bu trendin başlaması ile beraber oldukça sıra dışı tasarımlar gördüğümüzü ifade edebiliriz. Yukarıda da belirttiğimiz Kare Nişan Pastası ve Nişan Pastası Pelit sadece bu alanda var olan 2 seçenekten birisidir.

Bununla beraber cupcakelerden oluşan modeller, şeker hamurundan hazırlanan figür modeller ya da tamamen sade ve özgün tasarımların kullanılabileceğini belirtmek istiyoruz. Pasta seçimlerinde artık etken olarak yapılacak mekanın da dikkate alınması fiyatlar üzerinde oldukça fark edilebilir bir değişiklik meydana getirmekte.

Bu tarzda olan pastaların ücretlerine gelecek olursak;

50 Kişilik Nişan Pastası Fiyatı

Görsel açıdan muhteşem zenginliklere sahip olan Nişan Pastası Modelleri için fiyat bilgisinde bulunmak gerekiyorsa; tercih edilen pasta türüne, kullanılan malzemelere göre oldukça değişik rakamlar meydana gelmekte. Ortalama olarak 50 kişilik bir davet için alınacak Nişan Pastasına 750 TL gibi bir bedel ödenmelidir.

Sıradan pastalara oranla oldukça yüksek bir bedel gibi görünse de unutulmaz bir gecenin parçası olacağını hatırlatmak istiyoruz.

100 Kişilik Nişan Pastası Fiyatı

50 kişi için belirlenen pasta genellikle tasarım açısından sade ve özgün olmaktadır. Nişan Pastası Modelleri arasında 100 Kişilik bir organizasyona ödenecek tutar 1,500 TL ile 2,000 TL arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Kollarınızı İnceltmek İçin 7 Etkili Egzersiz başlıklı makalemizde kol incelten egzersizler, kollar nasıl incelir ve kolları incelten egzersizler hakkında bilgiler verilmektedir.Nişan Pastası Modelleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.