Güzelkız.com

Mükemmel bir dağınık topuz nasıl yapılır


Mükemmel bir dağınık topuz nasıl yapılır

Mükemmel dağınık topuz günlük bir saç modeli gibi gelebilir, ama bize cool bir hava  verir: Dağınık topuz pratik,  seksi ve her kadının bilmesi gereken bir saç modeli, her mekan ve olay için birkaç adımda oluşturulabilir. Tabii ki, dağınık topuzlar yeniden basit görünebilir, ama aslında oldukça aldatıcı olduğunu unutmayın; Özellikle gelin saç modellerinde çok popüler ve dikkatle yapılmalıdır.Orantısız ve şık bir dağınık topuz arasında büyük bir fark var, kötü bir dağınık topuz güzel ve çekici görünmenizi engeller.

Artık, muhtemelen doğal ve kadınsı dağınık topuzlar oluşturmak için sıradan bir çorap veya topuz tokasına ihtiyacınız yok. Onlar çok daha düz ve sıkı   topuz görünüm için ideal kullanım sağlar. Bizim oluşturmak istediğimiz ise doğal görünen dağınık topuzlar. Neyse ki bu yıl yarım dağınık topuzlar, yan topuzlar ve örgülü dağınık topuz gibi bir çok trend yeni model var. Kolay dağınık topuz modelleri yapabilmek içinse bir çok öğretici video ve görel bulabilirsiniz. Galerimizde sizlere fikir vermesi için 2016 2017 trend dağınık topuz modelleri seçtik.

yeni trend topuz modeli 2017

yeni trend topuz modeli 2017

Gerekli malzemeler ise bir tarak, iki elastik toka, tel tokalar, ince dişli bir tarak, saç spreyi ve hacmi için kuru şampuandan biraz gerekir.

dağınık topuz modelleri 2017

dağınık topuz modelleri 2017

Burada basit dağınık topuz adımları şunlardır:

Mükemmel bir dağınık topuz nasıl yapılır

1.Tarak kullanarak saç kökleri ve saç üzerine favori sprey kuru şampuanınızı sıkın, yüzünüze ve gözlerinize özel dikkat edin, tüm saçlarınıza sıkın. saçları yere doğru salın ve karıştırın.

Oluşturduğunuz dağınık ve hacimli saçın üstünü  pürüzsüz şekilde elinizle düzeltin

2. Hafifçe geri doğru saçınızı tarayın.

taç örgülü dağınık topuz

taç örgülü dağınık topuz

3. Saçınızın yüzünüzün önüne düşmesi için başınızı öne bırakın ve yüksek topuz veya istediğiniz şekilde saçınızı bağlayın. Bağlamadan önce istediğiniz kısımlara gevşek örgüler yapabilirsiniz bir elastik toka ile sabitleyin. Özel bir gün için dağınık topuz yapıyorsanız farklı saç aksesuarları ile süsleyebilirsiniz.

dağınık topuz 2017

dağınık topuz 2017

kalın örgülü dağınık topuz

kalın örgülü dağınık topuz

4. İkinci elastik tokayı kullanma: topuzu sarın. uyduruk şekilde bağlayın, ve tel tokaları kullanın, gevşek saç tutamlarının  bile daha fazla hacim oluşturmak için kabartmaktan korkmayın.

5. İsteğe bağlı: yüz çevrenize saçtan rastgele ince saç tutamları çekin.

Trend dağınık topuz modelleri 2016 / 17 – Galeri

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Mükemmel bir dağınık topuz nasıl yapılır YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Elif dedi ki:

    Kızları en şık ve doğal gösteren saçlardan biri bence topuzlar .Özellikle örgülü topuzlar masum bir güzellik veriyor. Özellikle kır düğünleri için 4 fotoğraftaki harika bir seçim bence.

  2. Nehir dedi ki:

    Evet Elif Hanım, dağınık topuzlar ile hem şık hemde cool rahat bir stil elde edebilirsin.Tepeden yarım topuzları bu yıl daha trend…

  3. […] Ayrıca Bakınız: Mükemmel bir dağınık topuz nasıl yapılır […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.