Güzelkız.com

Muhteşem Maaji Yaz 2016 Mayo Modelleri


Muhteşem Maaji Yaz 2016 Mayo Modelleri

Bu yılki yeni 2016 moda mayo ve bikini koleksiyonlarındada özellikle sanat ve modanın iç içe olduğunu görüyoruz. Hemen hemen tüm marka mayo modelleri ve tasarımlarında renkli ve eğlenceli sanatsal tasarımlar dikkatleri çekmekte. Maaji mayo: Birkaç gün önce sanatsal plaj koleksiyonunda yaratıcı tasarımlarının tanıtımını yapmıştır. Maaji yaz 2016 mayo modelleri (Nordstrom ve ASOS mevcut) Sanat Özlü lakaplı koleksiyonunu 73 farklı yüzme önerileri ile toplam dört farklı alt kategoriden oluşan Tintoretto Sky, ökse Canvas, Gülağacı ve mandalina ilhamlı ifadelerini sunmaktadır.

Maaji marka kaçınılmaz ürünlerine aşina değilseniz genel yeşil dostu bir marka olup uzun bir geçmişe sahip olduğunu hatırlatmanın sizlere olumlu bir etki sağlayacağını düşünmekteyiz. Kolombiya’da tüm Maaji mayo örnekleri oldukça büyülü gerçekçilik üzerinde güçlü bir odaklanma sağlayarak ülkenin kültür ve geleneklerine bağlı oluşturulan Gabriel García özünde olduğu gerçeği göz önüne alındığında, Marquez’in ‘başyapıtlarından olduğunu da bilmelisiniz. Yani karşılıklı ve uyumlu kişisel tercihlere göre Maaji mayo yaz 2016 koleksiyonu dört farklı alt kategorileriyle büyülü her renk ve baskılar ile neşeli bir patlama yaratmasının nedeni vardır. İlgili :2016 Mayo ve Bikini Modelleri
Koleksiyonda ayrıca plaj kapalı giyinmek isteyenler için de örtülü koordine mayo önerileri bikini ve tek parça şeklinde farklı çeşitlilikte yer almaktadır.

Yaz 2016 Mayo

Yaz 2016 Mayo

Maaji Yaz 2016 Mayo Modelleri Koleksiyonu, ayrıca Rönesans döneminin en ünlü İtalyan ressamlarından biri olan Tintoretto Sky’ın 18 önerisi bulunan hepsi cesur tarzda ve özellikle mavi ve portakal renklerin parlak kombinasyonları ile dikkat çekiyor. Diğer taraftan 19 kollu mayo ve sanrısal görüntüler yaratan retro medellere odaklanarak doğanın toprak tonları ve baskıları kullanılmıştır. Siz de rahat uzun kollu sportif bir üst arıyorsanız özellikle bu doğal alt kategoriye göz atmanızı öneririz. Maaji ayrıca narinliği ve kadınsılığı ifade eden Gülağacı ile yeşil yaprakları veya görünür kontrast dikişler ile tasarlanan motiflere, mor, canlı pembe ve somon pembe tonlu sanatsal dokoratif motifler ile çiçek desenli motifleri birleştirmiştir. Koleksiyonda ayrıca mandalina esintili botanik baskılı yazlık eğlenceli birleştirerek, aynı zamanda örgülü detaylar ile kadınsı fırfırları tercih edebilirsiniz.

2016 Mayo Modelleri – Galeri

Yaz 2016 Mayo

Yaz 2016 Mayo

Maaji 2016 Mayo Modelleri

Maaji 2016 Mayo Modelleri

2016 Mayo Modelleri

2016 Mayo Modelleri

2016 Mayo Modelleri

2016 Mayo Modelleri

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Muhteşem Maaji Yaz 2016 Mayo Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.