Güzelkız.com

Modern Kadınlar İçin Makyaj İpuçları 2018


Modern Kadınlar İçin Makyaj İpuçları 2018

Modern bir dünyada yaşamak bizim için kolay değil, kadınlar. Başımızdan parmaklara kadar her zaman görünüşümüze dikkat etmek zorundayız.

İyi görünmek, kendinizde bir değişiklik yapmak için risk almak demektir – bu yaptığımız makyaj bize iyi olacak  mı emin olamayız, ancak olumlu bir “modern etkisi” ortaya çıkma ihtimalini düşünmek daha fazladır. Görünüşümüze küçük bir dokunuş bile farkedilebilir – doğru yolu yaparsak fark edilebilir.

Gerçek şu ki, hepimiz bedenimize, canlılara ve fiziksel çevreye zarar vermeden büyüleyici ve mükemmel hazırlanmış gibi görünmek istiyoruz. Özellikle günümüzde mineralli makyaj popüler olmakta, insanlar sağlıklarına, gezegene ve etik tüketimine önem veren tüm modern kadınlar için – muazzam görünümlerine önem verdikleri kadarıyla titizlikle yapılır.

Kesinlikle modernize tarzınızı geliştirecek ve herkesin olmak istediği güzel kadın gibi hissettiren yararlı makyaj ipuçlarını göstereceğiz!

Not: Her zaman profesyonel makyaj fırçaları kullandığınızdan emin olun!

En iyi Makyaj Fırçası setleri

Makyaj Çantasına Eklenecek 11 En İyi Makyaj Fırçası Seti

Makyaj bitti, ancak büyük makyaj fırçaları sonsuza dek kalır. Bu y

 

makyaj ipuçları 2018

1. Düzgün Cilt Tonu

Cildinizin tonunu eşit tuttuğunuzdan emin olun ve temel veya kapatıcı uygulayarak lekeleri veya kızarıklıkları örtün. Cildinizin tonunun daha doğal görünmesi ve düzgün bir şekilde dışarı çıkması durumunda makyajınız daha profesyonel görünüyor.

modern makyaj ipuçları 2018 19

2. Daha “modern” bir görünüm için renklerle oynayın

İnandığımız şey renklerle oynamak tehlikeli olabilir, ama hayır! Çizgileri nasıl vurgulayacağınızı bilmiyorsanız yapın! Birkaç tane fırça tutup gölgelere başlayın. Bir deneme zarar vermez. Şansınız, güven ve couture dolu bir dünyada yaşayan modern bir bayan olarak görünmeye başlayacaksınız.

renkli makyaj ipuçları 2018

3. Akan göz makyajından kaçının!

Makyaj  kalemlerin çok karmaşık bir teknik istediğini düşünmeyin. Her zaman profesyonelce eyeliner uygulamayı öğrenebilirsiniz! Sadece gözlerinizin şekli, kapakları ve gözün altına dikkat ettiğinizden emin olun! Daha modern bir görünüm için, sıvı göz mercekini kullanmak en iyi fikirdir. Farklı bir görünüm için, kapağınızın üzerinden süpürerek gözünüze bir “kanat” ekleyin.

göz makyajı ipuçları 2018

4. Konturla yüz şeklinizi vurgulayın

Yüzünüzü şekillendirmek, yüzünüzün şekline bağlı olacaktır. Konturlama en iyi vurgulama ile birleştirilir. Bu bir “çikolata ve süt” kombinasyonudur: Sadece biri diğeriyle birleştirildiğinde olduğu kadar iyi gitmez. Cilt tonunuzdan genellikle iki ton daha koyu olan mat kontur ürünler kullanın. Kapatıcı veya vurgulayıcı uygulayarak yüzün her bölgesini vurgulayarak yapın.

yüz konturlama ipuçları 2018

 

Bir önceki yazımız olan 5 Yaş Genç Görünmek için 10 Yol başlıklı makalemizde 5 yaş genç gösteren makyaj, genç görünmek için ve genç gösteren cilt ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Modern Kadınlar İçin Makyaj İpuçları 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.