Güzelkız.com

Modern 11 Trend Renkli Tırnak Tasarımları 2016


Modern 11 Trend Renkli Tırnak Tasarımları 2016

Şu anda tek renkli parçalara tercih  veriyorsanız onları bir kenara koyun, tüm renkli ve desenli sürümleri dönüyoruz,  minimalist bir şekilde desenli ve renkli büyülü elbiseler ne kadar popüler ise, renkli ve desenli tırnak tasarımları gerçekten günü kurtarmak için harika olabilir. Tırnak kesme alanında, bir yanılsama yaratmak için yeni başlayan bir trend yeşil ışık saçan desenler ile birlikte birçok komik renkler ve şekiller seçin.Hem tırnağınızın tamamını boyayabilir ya da diğer her tırnak için başka farklı tasarımlar yapabilirsiniz. . Bizi takip edin ve hayal gücünüzün sınırlarını serbest bırakın. 11 modern renkli tırnak desen fikirleri galerimiz sizler için! Geometrik şekiller, bitkisel motifler, noktalar, yay, kupa, kalp  dahil hepsi harika. Sadece emrinde birçok canlı ve sessiz renklerde ojeler yanı sıra bantlar, çıkartmalar, ve fırçaları olması gerekir.

1. Siyah ve Pembe Renklerde Tırnak Desenleri
Siyah ve pembe birlikte giysi parçaları veya tırnaklar ile olsun herkesi hayran bırakacak bir renk kombinasyonudur. Tırnak tasarımlarına gelince, birlikte iki renk çizgili, dramatik zikzaklar ya da başka bir güzel çırpınan kelebekler ile mucizeler yaratabilir.

2. Tırnaklar Mavi Duygu 
Mavi şık bir üçgen şekli,  mavi ve siyah desenler yada  çiçek motifleri gibi daha bir çok minyatür tırnak desenleri yapabilirsiniz.

3. Yaratıcı Dağınık Tırnak Tasarımları
Tüm bu şeker gibi noktalar, çizgiler, üçgenler, kareler, pırıltılı partiküller kümelenmiş ve başka şaşırtıcı desenlerde negatif tırnak tasarımları yapabilirsiniz.

4. Suluboya Desenli Tırnaklar
Suluboya efekti çizgiler ile bir çok deseni tırnaklarınıza yapabilirsiniz..  Siyah ojeler suluboya deseni yaratmak için mükemmel bir mekan olarak hizmet ederken, onları yalnız bırakmak ya da başka bazı soyut görüntüleri ile süslemek tercih edilebilir.

5. Komik Lollipop
Canlandırıcı kırmızı oje ile dönüş yağalım ve  tırnakların sağ tarafına komik bir lolipop tasvir edelim, gülümseyen ve tüm sevgi dolu kalpler ile çevrili olabilir.

6. Sadece Aşk
Eğer sıkılan ya da kötü bir ruh haliniz varsa, aşk tüm ihtiyaçlar için  harikadır. Sadece tırnaklarınızda bile aşk dolu figürler ile  daha iyi hissedebilirsiniz. Birçok kalp desenleri, aşk mektupları ve  güneş tonları ile onları çevreleyen ışıklar harika olur.

7. Sarı-Siyah Botanik Motifleri
Başka bir çarpıcı  tırnak desen tasarımını gerçekleştirmek için limon sarısı ve siyah ojeyi bir araya getirin. Sarı ile renklendirilmiş siyah gölge ile minyatür botanik motifler tırnak plakalarını izlerken, tırnak uçlarını boş bırakın.

8. Aromatik Çiçek
Tırnaklarınıza sadece büyülü bir çim gibi yeşil ve beyaz nane çizgili ve üçgen şekilleri ile uyum içinde olacak  aromatik bir fuşya çiçek köşkü yapabilirsiniz.

9. Beyaz Siyah-Sayı
Herhalde bu durumda basit ve karmaşık olmayan bir şey için siyah ve beyaz düşünebilir. yuvarlak kafes için orta parmağı bırakarak, yarım çiçekler – soyut kaotik görüntüleri ile iki tırnak plakaları yapın.

10. İnce Bağlı Örümcekağı Deseni
Narin bir ince örülmüş tırnak deseni harika olur. Önce şeffaf cila ile tırnak parlatılır, siyah oje ile çiçekli minyatür tekniği gösteren sayısız desen yapabilirsiniz.

11. sevmekten asla vazgeçmeyeceğim
Sevgi uyandıran her deseni tırnaklarınıza doldurabilirsiniz- kalpler, mektuplar ve pembe renklerde her şey yapabilirsiniz.

İşte 2016 ‘nın Trend Renkli Tırnak Tasarımları

Bir önceki yazımız olan 15 Yeni İlkbahar Yaz 2016 Güzellik Trendi başlıklı makalemizde 2016, güzelkız ve güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.Modern 11 Trend Renkli Tırnak Tasarımları 2016 YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] 2016 tırnak trendlerinden biri de aslında resimlere edebi yorumlar katan çivi sanatlı ikonik eserlerden esinlenildiğini görebilirsiniz. Siz de fırça darbesi tekniği ile bu trendi yakalayabilirsiniz.Bakınız:Modern 11 Trend Renkli Tırnak Tasarımları 2016 […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.