Güzelkız.com

Miu Miu Cruise 2017 Çanta Modelleri


Miu Miu Cruise 2017 Çanta Modelleri

Miu Miu 2017 çanta koleksiyonunda rüya gibi bir ayakkabı çanta tasarımı arıyorsanız o zaman tercihiniz mutlaka bu yeni koleksiyondan yana olmalıdır. Miu Miu 2017 reklam kampanyası etiketlerinde moda severler ile buluştu. bu kampanyanın özellikleri Roma da tanıtıldı.Tasarımlar romantizm hakkında bilgi vermektedir.
Güncel It-girl Dree Hemingway Miu Miu tesisi 2017 moda reklam kampanyası için yeni modeller Birgit Kos, Faretta Radiç ve Sara Somogyi birlikte fotoğraflandılar. Cecilia Şansölye, 1980’lerden itibaren bir İngiliz kız, aynı zamanda bu rüya kampanya için de adaydır.
Kızların hepsi photoshoot için harika. Romantik bir masumiyet sunuyorlar. Kampanya Alasdair McLellan tarafından tanıtıldı ve Katie Grand tarafından tarz olarak kabul edildi.

Miu Miu 2017 Çanta Modelleri

Miu Miu 2017 Çanta Modelleri

Derin mavi gökyüzü altında ve arka planda ağaçlar ve ışıklar siluetleri ile klasik Arnavut kaldırımlı yolda yürürken, taze yüzler üzerinde Miu Miu elbiselerini gösterdi. Hepsininde kendine göre stil ve tarzları var. Birlikte yıldızların altında dünyanın en romantik şehirlerinden birinde bir yürüyüş yaparken giyilebilecek tarzdan tasarımlardır. Ayrıca dışarı gece dışarı çıkarken de bir bayana çok yardımcı olacak tasarımlar. İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı ve Çanta Modelleri
Özellikle, modeller Via Appia Antica, Roma’nın en eski ve en değerli yollardan biri üzerinde yürürken görüldü. Hepsinde neredeyse parlak renkler, grafik baskılar yer aldı. Bu Miu Miu kampanya 2017 koleksiyonunun ne kadar çok yönlü olduğunu vurguladı.Çünkü tepeden tırnağa bu modeller çok farklı etkinlikler için hazır olabilirler.

Miu Miu 2017 Çanta Modelleri

Miu Miu 2017 Çanta Modelleri

Bu da büyük ihtimalle kampanya filminin ne zaman olacağı konusunda belirleyici bir anahtar oldu. Görünüyor ki, birçok tesisi koleksiyonları için bir belirleyici özelliği olan gece tasarımlarla güne iyi geçiş yapabilirsiniz. Bu tasarımlar ile kendinizi tatil modunda hissedebilirsiniz. Miu Miu büyük bir iş çıkarmış, ve sonuç olarak modeller kendi yolununu gösteren harika tasarımlar sundular.

Miu Miu 2017 Çanta Modelleri

Miu Miu 2017 Çanta Modelleri

Parlayan satenler, özellikle pembe ve altın tonlarında dikkat çekiciydi. Aynı olsa da, güzel ve narin yeşil bluz hakkında da söylenebilir. Bu nedenle renk akşam ve gece dışarı çıkmak için gerçek bir yıldız oldu. Shakespeare kıvamındaki olan soluk pembe elbise, özellikle bir elbiseyi andıran siyah desenli kapak ile, dantel trim siyah saten mükemmel görünüyor. Bir iç çamaşırı kıyafeti çaprazlama olarak hareket eder.

Miu Miu Cruise 2017 Çanta Modelleri

Miu Miu Cruise 2017 Çanta Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Miu Miu Cruise 2017 Çanta Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.