Güzelkız.com

Milan Sokak Modası 2017 2018


Milan Sokak Modası 2017 2018

Milan Sokak Modası 2017 Stillerinden en iyisini sende yakala!

Moda paketi Milan Moda Haftası için İtalya’ya inerken, sokaklar mükemmellikle dolmaya başlıyor. Zarif takım elbiselerden göz kamaştıran baskılara kadar, en iyi sokak stilinin kim olduğu konusunda paha biçilmez kombinler podyumlardan uzak görünüyor.

Milan Moda Haftası 2017 Sonbahar Stil Trendleri

Bir başka şey ise bize ilham veren kıyafetlerin yanı sıra bize bol miktarda esin kaynağı bırakarak sokaklarda çekildi. Bu Milano Moda Haftası 2017 sonbaharında da, her zamanki gibi sadece kızlar ve modacılar tarafından sokak stili trendlerinin kolayca çoğaldığı ve egemen olduğu bir yerdi; aynı zamanda Anna Wintour ve Jared gibi stil simgeleri de vardı Leto da.

New York ve Londra 2017 sokak modası stillerine kıyasla , Milano Moda Haftası 2017 sonbaharında ortaya çıkan sokak stili atletizm trendi etrafında yoğunlaşmıştı ve birçoğu yeni stilleri ile  evrimleşiyordu. Paris’e ve Los Angeles Moda Haftalarına atlamadan önce, en iyi Milan Moda Haftası 2017 sonbahar moda anlarını geride bırakalım!

Milan Sokak Modası 2017 2018 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Baharda kot pantolon nasıl kombinlenir başlıklı makalemizde 2017 bahar modası, 2017 Sokak Modası ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.Milan Sokak Modası 2017 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.