Moda

Michael Kors 2017 Koleksiyonu

By  | 

Michael Kors tasarımlarını gerçekten her kadın bilebilir. O her sezon basit bir renk paleti ile sofistike kadınlar için modern giysi seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Michael Kors 2017 koleksiyonu hepimizin beklediği gibi standart siyah, beyaz, lacivert renk düzeni ve değişen katman miktarlarından oluşmaktadır. O koleksiyonunu kadınların nasıl bir elbise istediğine kadar her detayı düşünerek; konfor, zerafet ve stil dengelemeye kadar teknik bilgisi dahilinde güzel giysiler üretir. Onun tasarımları ürünü satmak için gerçekten performansını kendi sözleriyle, kendisi tarafından hikayesini anlatarak gerçekleştirir. Örneğin, onun zaten kendi başına hareketli ve heyecanlı büyük bir vaatte bulunan sevimli, kokteyl elbisesine bir göz atabilirsiniz. Size seyahatin özünü, bir masanın üzerinde dans etmenin heyecanını vererek ve genel sunumuyla şık elbisesinin güzel ve düzgün vücudu yay gibi saran elbiseleri ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Onun giysileri başka bir deyişle eşleştirdiği kumaş ve desenli bir sırt çantası siyah ve vizon karışık ceketi ile şirin ve yeni ikili takımlarını koleksiyonuna eklemiştir. Sadece bu iki ana giysiler arasında, bu koleksiyondaki çeşitliliği görmek kolaydır.

Ayrıca Bakınız: Sonbahar / Kış Moda Trendleri 2016-2017

Michael Kors 2017 Koleksiyonu, pek çok farklı durumlar için müşterilere sıcak hava veya soğuk seçenekler de sunmuştur. Gideceğiniz yeni bir yere kokteyl elbisesi, damla bel pilili etek, puantiyeli elbiseleri ile iş, parti ve ofis için birden fazla seçeneği koleksiyonuna eklemiştir. Ayrıca puantiyeli maksi eteklerden esinlenerek hazırladığı uzun gece elbiseleri ile de görsel bir sanat yaratmayı başarmıştır.

Michael Kors 2017 Koleksiyonu / Galeri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir