Güzelkız.com

Michael Kors 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu


Michael Kors 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Michael Kors 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu her sezon olduğu gibi oldukça şık ve göz alıcı ürünler bulunduruyor. Her zamanki kalitesinden ve asilliğinden vazgeçmeyerek sonbaharın şıklığını en iyi şekilde yansıtmakta. Her zamanki maskülen ve feminen şıklığı ön plana çıkarmış durumda. Hem kıyafetlerde hem aksesuarlarda çeşitli tasarımları ile ilgileri üzerine çekecek nitelikte. Birçok bayanın zevkine hitap eden ürünler üreterek satan Michael Kors, bayanların zevklerinden ve ilgilerinden anlıyor. Aksesuarlarda dahi kalite ve asilliği yakalamış durumda.

Kendine özgü tarzı ve çizgisi olan Michael Kors, her sezon yeni ürünler tasarlamaktadır. Bu ürünler ile her bayanın gözdesi konumundadır. Sonbahar renklerini en iyi taşıdığı kıyafetleri ile elbiseler, montlar ve ayakkabılar tasarlamıştır. Bu sezon renklerinde genellikle kahverengi, krem rengi ve altın rengi birleşmeleri söz konusudur. Bu renklerde ürünleri ile şıklığı taze tutmakta ve aynı zamanda son modaya da uymaktadır. Ürün çeşitliliği ile çeşitli tasarımları dikkatleri çekmektedir. Daha çok klasik tarzdan sapmayan elbise modelleri ile 1980’li yılların modasından esintiler içermektedir. Bazı elbiselerinde asi çizgilere rastlansa da bazı elbiselerde feminen şıklık söz konusudur.

Özellikle son sezonlarda metalik yansımalara dikkat edilmiştir. Her üründe neredeyse bu yansımalar diğer renkler ve desenler ile kombinlenmektedir. Sonbahar rengi olan asker yeşilini birçok üründe görmek mümkündür. Bu yüzden asker renklerinin yanı sıra asker detayları ve işlemeleri de mevcuttur. Pilot montlar özellikle dikkat çekmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir. Her bayanın ilgisini çeker tarzda feminenlik yakalanmış durumdadır. Aynı şekilde trençkotlarda spor ve düğmeler büyük şekilde tasarlanarak daha rahat bir görünümü yakalamaktadır.

Elbise ve diğer aksesuarlarda metal ve gri tonlar dikkatleri çekmektedir. Bluzlar romantik tarzda ve daha salaş kesimde elbiseler daha havalı ve daha rahat şekildedir. Aynı zamanda kürk detaylı modeller de dikkat çekmektedir. Bu detaylar genellikle daha şık kıyafetlerde tercih edilmektedir. Özellikle gece kıyafetlerinde ve ceketlerinde. Aynı zamanda kıyafetlerde siyah ve metalik renkler kombinlenerek ‘asi lüks’ modası oluşturulmuştur. Hem asi durmayı hem de şık olmayı sevenlerin tarzı ortak noktada buluşmaktadır. Bu sayede iki tarzda da alıcısına hitap ederek dikkatleri çekiyor.

Sonbahar Şıklığını Yakalamak İçin Michael Kors

Sonbahar denilince akla etkisini yitiren güneş, dökülen yapraklar akla gelmektedir. Yeşillik gitmekte ve yerini kahverengiye bırakmaktadır. Böyle olunca bu renk uyumu her sezonun modasına da yansımaktadır. Bu renklerle metalliği harmanlayan aynı zamanda siyahlıkla da ön plana çıkan Michael Kors, havalı tarzı ile internet sitelerini ve vitrinlerini süslemektedir. Michael Kors 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksi̇yonu ile bayanlara her zamanki gibi feminen ve maskülen şıklığı getirmiş durumdadır. Aynı zamanda bazı kıyafetlerinde vintage tarzı da görülebilmektedir.

Her bayanın zevkine hitap edecek ürünler tasarlayan Michael Kors, sezon ürünlerini görücüsüne çoktan çıkardı. Sonbaharın gizemi ile birlikte kaliteyi birleştirerek ortaya çeşitli görseller sundu. Bu da hayranlarının müşterilerinin son derece ilgisini çekti. Değişik modeller ve tasarımlar ile bayanların asilliğini her sezon öne çıkarmakta ve güzelliklerini yansıtmaktadır. Bu sezon da bunu siyah, metalik kombini ve kürk detayları ile yansıtmış durumda.

Bir önceki yazımız olan Tulum Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 tulum modelleri, şık tulum modelleri ve tulum modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Michael Kors 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.