Güzelkız.com

Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017


Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017

Instagram’da geçen günlerde trend olan bazı muazzam mermer dudak sanatı var. Mermer dudaklar, 2017 ilkbahar güzellik trendi olarak sosyal medyayı sallıyor. Son zamanlarda devam etmekte olan tüm tek piercing  deliliğin ardından, dikkatimizi başka bir şeye koymanın vakti gelmişti. Instagrammers muhtemelen çok eskiden popüler olan mermer tırnaklardan esin kaynağı duydu. Ve söylemeliyim ki, bu mermerleştirilmiş dudaklar muhtemelen Instagram’da gördüğünüz en güzel şey. Gerçek dışı görünüyorlar ve güzellik uzmanlarına göre yeniden oluşturulmaları çok kolay.

Bakınız: Görmeniz Gereken Muhteşem Mermer Tırnak Desenleri 2017 2018

Instagrammers’ın çoğunluğu basit mermer efektini dudakları üzerinde kullanıyor . Bu amaçla, beyaz bir mat taban ve gri renkte tepesinde çok ince bir fırça kullanıyorlar. Buna ek olarak, mermer efekti elde etmek için dudakların dört bir yanında fırça ile dönerler. Büyük zevkle, bu ilk mermer dudak sanatlarını yükseltmeye karar veren bir grup Instagrammers var . Yani, tabanda elektrikli renkler ve altın ve gümüş tonlarının bir sıçraması ekledi ve bu tüm dünyada yeni dudak sanatı yarattı.

Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017 (1)

Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017 (1)

Instagram ve YouTube’da popüler olan güzellik etkenlerden bazıları, bu büyüleyici mermer efektin nasıl elde edileceği üzerine videolar çekti. Onlara göre tercihen beyaz bir tabanı kullanmanız gerekir. Sonra ince çizgi ve noktalar çizmek için bir veya daha fazla renk kullanın. Bu dudak sanatı başka bir seviyeye getirmek için altın veya gümüşü bir göz kalemi veya diğer yüksek pigmentli ürünler kullanın ve dudaklarınızın belirli bölümlerini çizin. Parlak bir mermerize efekt tercih ederseniz, en üstte net bir parlaklık kat edin ve Instagram’ın anını yakalamaya hazırsınız! İlgili: Vücut piercingleri 2017

Mermer Dudaklar

Mermer Dudaklar

Bu trendin günlük makyaj için uygun olduğuna inanmıyorum, fakat dürüst olmak gerekirse, insanlar mermer dudaklarla dolaşmaya başlarsa da, umrumda değil. Bu muhtemelen bugüne kadar en sevdiğim Insta trendiydi.

Instagram Trendi Mermer Dudaklar 2017

Instagram Trendi Mermer Dudaklar 2017

Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017 (2)

Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017 (2)

Bir önceki yazımız olan Güzel Uyandım: Doğal Güzelliğe Ulaşmanın 5 Yolu başlıklı makalemizde doğal güzellik, doğal güzellik elde etmenin yolları ve doğal güzellik ipuçları hakkında bilgiler verilmektedir.
Mermer Dudaklar Instagram Trendi 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.