Güzelkız.com

Maksi elbiseler ve etekler ile nasıl ayakkabılar giyilebilir


Maksi elbiseler ve etekler ile nasıl ayakkabılar giyilebilir

Maksi elbiseler ve etekler kadınların çekiciliğini vurgulayan konfeksiyon türlerindendir. Maksi elbiseler ve eteklerinizi kombinleyeceğiniz ayakkabı seçimi çok önemlidir. Bizde şimdi sizlere en çekici kombinasyonlar için en iyi seçenekleri sunuyoruz.

1. Düz Sandaletler

İlk seçenek maksi elbiselerinizi ve eteklerinizi elbette düz sandaletleriniz kombinleyerek harika görünebilirsiniz. Örneğin gladyatör tarzı sandaletlerinizle kombin yaptığınızda etnik bir görüntü yaratabilirsiniz.

uzun elbiseler ile nasıl ayakkabılar giyilmeli 2017

uzun elbiseler ile nasıl ayakkabılar giyilmeli 2017

2. Dolgu Topuk Sandaletler

Takoz sandaletlerinizi maksi elbiseler ve eteklerinizle birleştirdiğinizde kesinlikle göz alıcı ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

3. Terlikler

Maxi etek ve elbiseler yaz aylarının keyifli ve sıcak günlerini sembolize eden giysi parçalarındandır. Ayrıca maksi elbise ve eteklerinizi parmak arası terliklerinizle de kombinleyerek hem rahat hem şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

maksi etek ile terlik kombini

maksi etek ile terlik kombini

4.Topuklular

Maksi elbise ve eteklerinizle özel günlerinizde fantezi bir görünüm yaratmak istiyorsanız eğer topuklu sandaletler sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. Ayak bileği geniş bantlı sandaletler, stilletto ayakkabılar ve orta boy topuklu ayakkabılarınız maksi elbiselerinizi kombinlemeniz için alternatif seçenekler arasındadır.

5.Espadriller

Espadriller ile uzun elbise kombini

Espadriller ile uzun elbise kombini

Siz de maksi elbiseler ve eteklerinizle yaratıcı bir görünüm yaratmak istiyorsanız espadriller sizin için bir çözüm olabilir. Farklı ve yaratıcı tasarımları olan espadrillerin topuklu olanlarını da tercih ederek farklı bir görünüm kazanabilirsiniz.
Maksi etek ve elbiselerinizle kombinlememeniz gereken seçenekleri ise aşağıda sizlerle paylaşacağız;
1.Botlar
Maksi etek ve elbiseler genellikle yaz aylarında tercih edilen giysi türlerinden olduğundan botlarla kombinlemeniz sizi rahatsız edeceği gibi çekici de durmayacaktır.
2.Spor Ayakkabılar
Maksi parçalarınızı sergileyebileceğiniz yerlerden biri de düğünlerdir. Ancak bir düğüne giderken spor ayakkabı giymek kötü bir görünüm yaratabilir. Maksi elbiselerinizi spor aksesuarlarla kombinlemek istediğinizde gündüz ve tamamen spor aksesuarlarınızla kombinleyebilirsiniz.
3.Alçak Topuklu Takunyalar
Son olarak az topuklu takunyalar ile maksi etek ve elbiselerinizi eşleştiremeyeceğinizi ancak biraz yüksek topuklu takunyalarla kombinleyebileceğinizde daha hoş bir görünüm sağlayabileceğinizi hatırlatalım.

Maksi elbiseler ve etekler ile ayakkabı kombinleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Modası: Pötikareli Desenli Kombinler başlıklı makalemizde 2016 ilkbahar yaz modası, desenli kombinler ve ilkbahar hakkında bilgiler verilmektedir.
Maksi elbiseler ve etekler ile nasıl ayakkabılar giyilebilir YORUMLARI - 3 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Maksi elbiseler ve etekler ile nasıl ayakkabılar giyilebilir […]

  2. […] AYRICA BAKINIZ: Maksi elbiseler ve etekler ile nasıl ayakkabılar giyilebilir […]

  3. […] AYRICA BAKINIZ: Maksi elbiseler ve etekler ile nasıl ayakkabılar giyilebilir […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.