Güzelkız.com

MAC Kozmetik 2017 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu


MAC Kozmetik 2017 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Son olarak, gelecek olan MAC Kozmetik Makyaj ilkbahar 2017 koleksiyonu  hakkında biz iyi bilgiler aldık . Mega makyaj markası tüm Kabuki, James Kaliardos ve Diane Kendal ile ortaklığa girmiştir . Bu koleksiyon 19 Ocak 2017 de çevrim içi ABD’de mağazalarında bulunabilir ve ayarlanmış  50-parça renk koleksiyonu olması gerekiyor.MAC web sitesi de dahil olmak üzere bazı MAC mağaza konumlarda, Nordstrom , Bloomingdale ve Macy ürünleri bulabilirsiniz.

MAC Kozmetik 2017 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

MAC Makyaj Kozmetik ilkbahar 2017 koleksiyonu, aslında birlikte çalıştıkları makyaj sanatçılarının her biri için olmak üzere üç küçük kapsül koleksiyonu olarak piyasaya sürülecek. MAC’ın farklı stilleri (çok sayıda gülümseme etrafında!) Gösteren 3 tamamen farklı koleksiyonu serbest bırakmak için mükemmel bir yoldur. Koleksiyonların her biri sınırlı sayıda seçenekten oluşacak, ancak hepsi harika.

2017 ilkbahar mac makyaj koleksiyonu

Genel olarak MAC Makyaj Kozmetik ilkbahar 2017 koleksiyonunda inanılmaz faydalı bulamayacağınız ürünler ile dolu. Her şey şaşırtıcı ve güzel ve çeşitli seçenekler sunarak ihtiyaç duyduğunuzu ve daha iyi seçenekler denemek istediğiniz şeyleri sağlar.

Her koleksiyon – MAC x Kabuki Magic kapsül koleksiyonu, MAC x James Kaliardos kapsül koleksiyonu ve MAC x Diane Kendal koleksiyonu – istediğiniz her şeyi vardır, böylece istediğiniz herhangi bir görünümü karıştırıp eşleştirip nihai olarak özelleştirebilirsiniz.

MAC X Kabuki Magic Makyaj Sanatı kapsül koleksiyonu, uzun süre dayanıklı kalan ve derin pigmentli, çok doymuş formüller üzerine odaklanmaktadır. Renkler sadece iyi pigmentli değil aynı zamanda çok zengindir.

 MAC Kozmetik 2017 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.
MAC Kozmetik 2017 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.