Güzelkız.com

L’Oreal’den Saçınızı Dinleyen Akıllı Tarak


L’Oreal’den Saçınızı Dinleyen Akıllı Tarak

L’Oreal Akıllı Tarak, 2017’nin en prestijli atılımlardan biri olan Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı’nda gösterildi ve herkesi şaşırttı. L’Oreal ‘in parlak akıllı saç fırçası kullanan bir yerleşik yüksek teknoloji mikrofon, jiroskop, emtia sensörleri, kablosuz bir uygulama ile veri paylaşımı ile saçınızın durumu hakkında sizi bilgilendirmek için dönüştürücüler ve iletkenlik sensörleri saçın sağlığı hakkında sizi bilgilendiriyor. Bu özelliklerin her biri saçınızın sağlığı üzerine profil oluşturmak için birlikte çalışıyor.

L’Oreal Saç Koçu fırça çalışmalarının yerleşik yüksek teknoloji özellikleri (bir dizi AAA pil ile çalışır) saçlarınızı nasıl fırçaladığınızı tam olarak tanımlamak için çalışır. Mikrofon, jiroskop, emtia sensörleri, dönüştürücüler ve iletkenlik sensörleri hızları, fırçanın yaptığı mesafeyi, saçınızın ıslak veya kuru olmasına bakılmaksızın, boya ve naylon kılların içinden geçen saçları “dinler” Ve ani durur.Bu verilerin tümü, saç fırçalamanızı analiz etmek ve saçlarınızın süreç boyunca nasıl ilerlediğini eğitmek için birlikte ele alınmıştır.

Maalesef tüm yeni teknolojilerde olduğu gibi, L’Oreal reklamları ve saçlarınızın sağlığını olumlu bir şekilde iyileştirebilen ve taşınabilir cihazınızda görünecek olan ürünler gibi keyifli olmayacak birkaç tuhaflık olacak.

loreal akıllı tarak

L’Oreal akıllı tarak 2017 ortasında satışta olması bekleniyor ve 200 dolara fiyatlandırılmış durumda. Dürüst olmak gerekirse, bu güzel bir kavramdır, ancak saç türünün yanı sıra zorunluluk sorusu kesinlikle sorgulanacaktır. Belli saç tipleri, sadece belirli stilleri elde etmek için bir naylon ve boar kıl fırçası kullanır, bu yüzden bu fırça her birey için gündelik kullanım için uygun değildir.

Ayrıca saç fırçasını akıllı bir cihaz haline getirmek ne kadar akıllıca? Gerçekten yaptığınız bir şeylerin yanlış olduğunu başka bir uygulamanın istemesini ister misiniz? Her şeyi en iyi şekilde yerine getirdiğinizden emin olmak isterseniz emin olun zarar veremez.

loreal akıllı tarak 2017

Ama 200 $ ‘lık saç fırçası herkes için uygun fiyatlı da değildir.Bu, pişman olacağınız bir satın alma midir, sana sağlıklı saç bakınına eklemen için saç bakım ürününü söyler mi?

Saçlarınızla ilgili bu tarz bir ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, saçınızı tararken size tuhaf bir görünüm veremeyen bir şeyden tavsiye almak istiyorsanız buna değer olabilir !). Sebep ne olursa olsun, bu fırça ile ilgileniyorsanız, kısa süre içinde kullanımınıza sunulacak bir seçenektir.

Bir önceki yazımız olan Chanel Energies et Puretes de Chanel İlkbahar Yaz 2017 Makyaj Koleksiyonu başlıklı makalemizde chanel, chanel 2017 ve Chanel makyaj koleksiyonu 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.L’Oreal’den Saçınızı Dinleyen Akıllı Tarak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.