Güzelkız.com

Loreal Paris ve Isabelle Marant Makyaj Koleksiyonu


Loreal Paris ve Isabelle Marant Makyaj Koleksiyonu

Loreal Paris ve Isabelle Marant makyaj koleksiyonu Rossmann mağazalarında satışa çıkartılacaktır. Mat ruju, kaş maskarası, far paleti, likit ürünü, cildin pürüzsüzleşmesini sağlayan ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olan bir koleksiyondur.

Makyaj Koleksiyonu Hakkında

Koleksiyon gece ve gündüz olacak şekilde farklı görünüme sahip olan ürünleri sunuyor. Ürünler her tarza yakışacak olan bir yapıya sahiptir. Kişilerin hiçbir engel olmadan kendilerini güzel hissetmek istemeleri nedeni ile ortada bulunan engellerin kalkmasına yardımcı olur. Kişilerin kendilerine değer vermeleri için bir fırsat tanır. Bu nedenle de oldukça değerli bir koleksiyondur. Herkesin kendinden bir şeyler bulma imkânı vardır.

Koleksiyon İçerisinde Neler Bulunur?

Mat ya da parlak dudaklar, parlak bir cilt yapısı, dumanlı gözler ve doğal görünüme sahip olan kaşlar kısacası makyaj da ne isteniyorsa ve ne seviliyorsa bu ürünlerin hepsi bu koleksiyon içerisinde yer alır. Loreal Paris ve Isabelle Marant koleksiyonu içerisinde öncelikle dikkat çeken ürün mat rujlarda yeni bir dokunuştur. Bu koleksiyon içerisinde yedi yeni renk yer alır. Bu renkler Paris’in havasından esinlenerek elde edilir. Bu koleksiyon içerisinde doğal görünüme yardımcı olan keskin bakışlar elde edilir. Bu keskin ve doğal bakışların elde edilmesi için şeffaf kaş maskarası yer alır. Kaşların doğal görünümünü bozmadan belirginleştirmek ve gün içerisinde de sabit kalmasını sağlamak mümkün bir durumdur.

Likit Allık Ve Parlatıcı Çeşitleri

Koleksiyon içerisinde en dikkat çekici ürünlerden birisi de Lips & Cheeks Magic Gloss ürünüdür. Pembe tona sahip olan bir likit allıktır. Aynı zaman da dudak parlatıcısı olur. Ürün yanaklara ve dudaklara kolaylıkla uygulanabilir. Parlak bir etki yaratır. Kendinizi şımartmanın en etkili yolu olur. Güzel ürünlerden birisi de Smokey Eyeshadow Duo dumanlı gözlerin oluşmasını sağlar. Kobalt rengi ile oldukça dikkat çeker. Bu ürün sayesinde dumanlı göz makyajı ile farklı bir hava yaratılır. Koleksiyon içerisinde yer alan bir diğer ürün de cilde aydınlık vermeye yardımcı olan bir üründür. Instant Skin Beautifier cildin eşitlenmesine yardımcı olur. Kusursuz bir cilt yapısı oluşmasına yardımcı olur. Aynı zaman da cilde doğal bir aydınlık vererek hoş bir görünüm sağlar. Her cilt tonuna yakışacak bir yapısı bulunur. Baz evrensel bir tona sahip olur. Tek başına kullanılması durumunda da pürüzsüz bir etki yaratır. Bu nedenle fondötenle birlikte ya da tek olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünler Nasıl Kullanılmalıdır?

İki zamana da uygun olacak şekilde hazırlanan bir üründür. Ürün gündüz kullanılması durumunda doğal bir görünüm sağlar. Doğal ve belirgin kaş yapısı, parlak dudak yapısı, canlı bir görünüme sahip olan yanaklar ve aydınlık bir ten yapısıdır. Gece makyajı olarak uygulandığı zaman da öncelikle dumanlı göz makyajı ön plana çıkar. Mat ruj ile de gece hoş bir görünüm elde edilir. Makyaj yapmayı seven herkesin yanında bulunması gereken bir koleksiyon olur. Koleksiyonu denediğiniz zaman hoşunuza gidecek olan bir görünüm elde etmiş olursunuz. Bu koleksiyondan vazgeçemeyeceğiniz ve severek kullanacağınıza eminiz. Çünkü herkese uygun birbirinden güzel ürünler yer alır.

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağının Kullanım Yolları

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağını kullanan pek çok kimse, üründen memnun kalmıştır. Özellikle, makyaja hazırlaması, cildin kuruyan yapısını, uygun neme kavuşturması bakımından tercih edilmektedir. Cilt sağlığı için yapılması gereken birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki, cildi sağlıklı ürünlerle temizlemek, makyajdan arındırmak gelir. İkinci adımda ise, uygun PH seviyesinde olan nemlendirici ve kremlerle, cildin nem dengesini korumak gelir. L’Oreal Paris Ürünleri, bu konuda seçilmesi gereken kaliteli ve sağlıklı ürünler arasında ön sıralarda gelmektedir.

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağlarını Kullananların Olumlu Yorumları

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağı, kullananlar için olumlu etkiler yaratmış bir yağdır. Bakım yağını kullanan hanımların bir kısmı, makyaj yapmadan önce sürdükleri takdirde olumlu sonuçlar aldıklarını söylemiştir. Kullanıcı yorumlarından bir tanesi, bu ürünü sabah cildini temizledikten sonra kullandığını söylemektedir. Nemlendirici ardından yapılan makyajın daha kalıcı olduğunu belirtmiştir. Yine başka bir kullanıcı yorumu da cildini sabah bu ürünlerle nemlendirdikten sonra izlenimlerini aktarmıştır. Bu sayede yaptığı makyajın daha parlak göründüğünü belirtmiştir.

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağı İle Parlak Bir Cilt

L’Oreal yüz bakım yağı, pek çok hanımın vazgeçilmez güzellik ürünleri arasında yer almaktadır. Bu hanımlar, bu yağın çok küçük bir damlasının bile cilde sürüldüğünde, ışıldayan bir görünüm verdiğini belirtmiştir. Özellikle, günlük bakımın içerisine alan hanımlar, yüz temizliği sonrasında mutlaka kullanmışlardır. Bu ürün sonrasında, fondöten sürdüklerinde kalıcılığını tespit etmişlerdir. Ayrıca, makyaj bazı yapmalarının cilt sağlığı üzerinde de olumlu etkilerini gördüklerini belirtmişlerdir. Bu şekilde, makyaj ürünlerinin cildin gözeneklerini tıkamadığını gözlediklerini belirten yorumlar mevcuttur.

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağı İle Her Cilt İçin Anında Bakım

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Yağı, her cilde çözümler bulan ürünler içerisindedir. Karma cilde sahip olan kullanıcılardan birinin de yorumu bu yönde olmuştur. Pamuğa sürülen iki damlanın bile, cilde gerekli olan nem dengesini sağladığını belirtmiştir. Tüm yüze uyguladıkları zaman, ışıldayan ve parlak yapısı sayesinde bu ürünü tercih ettiklerini belirtmişlerdir. Ayrıca, pek çok hanım da bu ürünü, gece yatarken sürdüklerini söylemiştir. Böylece, sabaha kadar çok daha parlak bir ciltle uyandıklarını ifade etmişlerdir.

L’Oreal Paris Mucizevî Yüz Bakım Ürünleri İle Makyaja Hazırlık

L’Oreal markasının bu ürünü, makyaj yapılacak süngere döküldüğü takdirde, tüm yüze sürülebilir. Bir müddet, yüz de bekletilen bu ürün, cildin nemi emmesi için önem taşır. Cildin gerekli neme ulaşması, onun sağlıklı ve parlak bir yapıya sahip olmasını sağlayacaktır. Bu şekilde çok daha canlı bir yapıda görünecektir. Her gün yapılacak bu rutin işlemden sonra makyaja başlanması önem taşır. Bu sayede makyajın kolay sürülmesi ve kalıcılığı sağlanmış olacaktır. Ayrıca mat özellikli fondötenlerden sonra kullanılırsa, cildin parladığı görülecektir.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Makeup Instagram'da En Çok Sorulan Soruları Cevaplıyor! başlıklı makalemizde cilt bakim önerileri, cilt bakim taktikleri ve makyaj taktikleri hakkında bilgiler verilmektedir.Loreal Paris ve Isabelle Marant Makyaj Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.