Güzelkız.com

Logo Tırnaklar 2017 Yaz Trendi


Logo Tırnaklar 2017 Yaz Trendi

Görünüşe göre 2017 yaz modasında kızlar arasında yeni bir trend konusu var, ancak bu sefer giyim veya aksesuarlarla ilgili değil. 2017 İlkbahar yaz sezonunda insanlar logo tırnakları için deliriyorlar. Balenciaga’nın modelleri pistte bu tırnaklar ile göründü, sadece en şık giysileri giymekle kalmadı, aynı zamanda havalı tırnakları da vardı.

Tırnak tasarımcısı Mei Kawajiri bu özel logo tırnak makyajını yarattı ve Instagram’ın her yerinde büyük bir trend başladı. Bu New York merkezli sanatçı, geçmişte Fransız modacılar ve birçok farklı ünlüler ile işbirliği yaptı.

Ayrıca, Ekim ayında gerçekleşen Balenciaga’nın bahar / yaz 2017 şovu için kristalize edilmiş ekstra uzunluktaki püskül ışınlarından sorumludur. Birçok ünlü tırnak tasarımcısı şimdilerde logolu tırnak trendini takip etmeye başladı.

Manikür uzmanı aynı anda hem sofistike hem de cazip olan çok minimalist bir tasarım kullandı. Her model, her parmak ucundaki marka Kure Bazaar’dan parlak bir oje ile bakılarak temiz ve basit görünmesini sağlayacak şekilde baş parmaklarında “B” imza harfine sahipti.

logolu tırnak trendleri 2017

logolu tırnak trendleri 2017

Marc Jacobs’un modellerinin tırnaklarının arkasında Jin Soon markanın tırnak cilalarını derinden göz alıcı görünümler için kullandı. Bazı modellere “Marc Jacobs” logosunu ekleyerek bitirirken, diğerleri sadece parmaklarıyla parmak uçlarında çift J’leri vardı.

logolu tırnak tasarımları 2017

logolu tırnak tasarımları 2017

Ancak tırnak logo trendi burada durmaz. Ünlü sanatçı ve küratör, Petra Collins Gucci ‘nin son parfümünün yeni yüzü olduğunu duyurmak için mükemmel bir yol seçti. Pembe logolu tırnakları uzman Madelin Poole tarafından yapılmış bir şaheserdir.

2017 yaz logolu tırnak trendleri

2017 yaz logolu tırnak trendleri

Gigi Hadid tırnaklarını, Tommy Hilfiger ile yaptığı ilk koleksiyonu sırasında sergiledi. Marysol Inzerillo, Gigi’nin kusursuz bir başlangıç ​​için mükemmel tırnaklarının olduğundan emin olan manikürci.

yeni tırnak trendleri 2017 2018

yeni tırnak trendleri 2017 2018

Nike için bir tasarımcı olan Jessica Washick, yeni tırnaklarını Instagram profilinde gösterdi. Aynı zamanda çok yetenekli bir tırnak tasarımcısıdır.

Logo Tırnaklar 2017 Yaz Trendi

Logo Tırnaklar 2017 Yaz Trendi

Bu, modanın sınırsız olduğunu göstermenin bir başka yoludur. Ellerinizi lüks koleksiyonların pahalı bir parçasını koyamazsanız, markalı tırnaklarınızı hazırlayarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Balenciaga, Gucci, Adidas, Nike, Puma, Hermes marka logoları tırnaklara yapılan logoların sahibi markalar yalnızca bir kısmı. Kendinize iyi bir tırnak tasarımcısı bulmanız yeterince ünlü gibi hissetmenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend : Kulak Dövmeleri 2017 2018 başlıklı makalemizde bayan dövme modelleri, Helix Dövmeler ve Helix Tatoo hakkında bilgiler verilmektedir.Logo Tırnaklar 2017 Yaz Trendi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.