Güzelkız.com

Lacoste Sonbahar / Kış 2017-2018 Koleksiyonu


Lacoste Sonbahar / Kış 2017-2018 Koleksiyonu

Lacoste’nin Sonbahar / Kış 2017-2018 Koleksiyonu Kozmik Bir Yolculuktu

Lacoste Sonbahar / Kış 2017-2018 hazır giyim koleksiyonu hava ve uzay yolculuğuna giden bir tarz yaratmak için bir araya getirdiği farklı estetik ve dokular ile özellikli bir koleksiyon oluşturdu.Pazardaki kozmik unsurlar da dahil olmak üzere işleri ileriye doğru itti ve sunumun sonlarına doğru göstermeye başladı.

Lacoste için moda tasarımcısı Felipe Oliveira Baptista, WWD’ye “babası kendisi bir pilotdu, bu yüzden daima uçak ve bilim-kurgu ile takıntılıyım” dedi. Ayrıca havacılık üzerine ilhamını ve duygularını anlattı.

Lacoste’nin 2017 sonbahar koleksiyonunda, pistte gösterilen ilk birkaç deri parçanın kanıtladığı gibi, kesin bir eski tarz kıyafetlerin hissi vardı. Bu, Baptista’nın geleceğe bakmanın yanı sıra geçmişe de bakmak istediğinden mantıklı geliyor. Fransız etiketin kurucusu Rene Lacoste’nin hayatını derinlemesine inceleyen Baptista, Lacoste’nin Hava Ekipmanları’nın kuruluşundan ve daha sonra Fransa’daki Concorde ve Airbus programlarının geliştirilmesinden esin kaynağı oldu.

Lacoste Sonbahar / Kış 2017-2018 oleksiyonun çoğu deri ve pamuk, örme ve renkleri ile üst katları, deri montlar ve çeşitli uzunluklarda ceketler dahil kusursuz bir şekilde tasarlanmış dış giyim oldu.

Lacoste sonbahar / kış 2017-2018 koleksiyonu hem erkekler hem de kadınlar için bir çok seçenekler de sundu. Erkek çizgisinde, kargo cepleri, uçuş takımları ve ceketler vardı ve şekiller bugünlerde erkekler modasından tam olarak ayrılmayan bir dizi seçenek sundu. Aradaki fark, balıkçı yakalarıyla şekillendirilen uçuş takımlarının tek renk şekillerinde ortaya çıktı.

Ayrıca, renk engelleme stilleri kadın seçeneklerinde yer alan ilginç tasarımlardı. Bunun arkasındaki mantık, kullanıcının hayatında etkili olan seçenekler sunmaktı. Baptista, “Yaşamınıza adapte olabilen ve sizin için bir şey yapabilecek giysi fikrini seviyorum” diyerek bu muhakemeyi örneklendirdi. Herkesin bildiği soğuk hava koruması için mükemmel bir materyal olan erkekler için belirgin bir kadife kullanımı var .

Hem erkek hem de kadın giyim hatları, onlara, polar ve flanel gömlekler, anoraklar ve katmanlar şeklinde açık bir  hava unsuru taşır. Lacoste 2017 2018 sonbahar koleksiyonu her zamanki kadar ilginçti, ama katlanmış ilginç unsurlar beklenmedik ve eğiticiydi. Baptista’nın sunduğu kıyafetler aracılığıyla Lacoste markasının taraftarlarını tarihinin başka bir yönü üzerinde eğitmesi çok güzeldi.

Lacoste Sonbahar / Kış 2017-2018 Koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Lacoste Sonbahar / Kış 2017-2018 Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.