Güzellik

Kuru Ayaklar İçin Evde Ayak Temizleyici Bakım Maskesi

By  | 

Vücudumuz her gün binlerce ölü cilt hücrelerini tutuyor. Hücre yenilenmesi, sağlıklı ve parlayan bir cilt için gerekli bir süreçtir. Bu doğal dökülme sürecine ek olarak, çevre kirliliği, toz ve güneş gibi dış etkenlere çok sayıda cilt dokusu sorunlarına bağlı olarak, donuk ve kuru ya da çok yağlı yapmak bizim cildimize zarar.

Ücretsiz aynı zamanda, sağlıklı parlayan ve cildinizi korumak için, kesinlikle cilt bakımı rutin olarak ovarak dahil yapanız gerekir. Kuru Ayaklar için evde ayak temizleyici bakım maskesi sayesindecilt peelingi yaoarak ölü ve donuk cilt hücrelerini kurtulabilir ve  sağlıklı hücreleri cilt yüzeyinde açığa çıkmasına yardımcı olur. Ölü derileri kaldırma ve cildinize besin sağlayarak sağlıklı ayaklara sahip olmanıza yardımcı olur. Size o inanılmaz bir yumuşaklık ve zarif ayaklar elde etmeniziçin evde kolayca yapabileceğiniz en iyi kuru ayak temizleyicibakım maskesini paylaştık.

Kuru Ayaklar İçin Evde Ayak Temizleyici Bakım Maskesi

Kuru Ayaklar İçin Evde Ayak Temizleyici Bakım Maskesi

Kuru Ayaklar İçin Evde Ayak Temizleyici Bakım Maskesi

Topuklu en iyi ayakkabı çifti satın aldınız ve bunları giymek için süper heyecanlıyız. Ancak, ayaklarınız yeni açık ayakkabılarının güzelliği ile eşleşmiyor mu ? Merak etmeyin! Biz sizin için mükemmel  DIY kuru ayak maskesi  çözümü bulduk.

Kaba ve kuru ayaklarınızı oldukça iyi bir bakım ile her zaman güzel görünümlü ayaklara sahip olmak olmanıza yarayacaktır. İlk önce evde basit bir fırçalama yapmak için ayaklarınızı 10 dk sıcak suda bekletin içine badem yağı ve iri kaya tuzu ekleyin. İri tuz ölü hücrelerden ve tozdan kurtulmanıza yardımcı olacak ve badem yağı kuruluğun giderilmesinde yardımcı olmak için besin sağlayacaktır. Diğer taraftan suya ekleyeceğiniz avanta yağıda herhangi bir kötü kokuyu ortadan kaldırmak ve  taze kokulu ayaklarhissetmenizi sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 10 Şaşırtıcı Bacak Dövme Modeli 2016 başlıklı makalemizde bacak dövme modelleri, bacak dövmeleri 2016 ve bacak dövmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

  1. Pingback: Sandalet ile Güzel Ayaklar için bakım ve güzellik ipuçları | Güzelkız.com

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir