Güzelkız.com

Kolay Ve Hızlı Yarım Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır


Kolay Ve Hızlı Yarım Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır

Bugün size aynanın karşısında 10 kez yapmayı denediğiniz ‘Yarım topuz saç modeli‘ için kolay ve hızlı yapma yollarını paylaşacağız .Eğer hep kararsızsanız (benim gibi) ve bütün saçlarınızı bağlamaya ya da açık bırakmaya karar veremezseniz, yarım topuz modeli yapın oldukça moda ve mükemmel bir saç stilidir.
Her sabah saçlarınızı şekillendirme mücadelesi yaşıyoruz. Her gün yeni ve korkunç bir saç stiliyle baş etmek imkânsız. Ve sonra, tabii ki, rahat olan ve gün boyunca sürecek bir saç stilini yapma konusu var. Nasıl tüm bu engelleri aşabiliriz ve her sabah saç stilinizi 2 dakikan az sürebilir. Sizin için mükemmel bir çözümüm var. Sadece 2 kelime – yarım topuz.
Kelimenin tam anlamıyla 2 dakikanızı ayırmanın yanı sıra, bu basit saç stilinde mükemmelleştirmek için çeşitli saç aksesuarları da gerekmez. Sadece  elastik bir toka ve bir çift tel toka ! Yarıya kadar topuz saç modeli ile, çok sıcak hissettirmeyecek ve çok sıkı da olmadığından bir baş ağrısı sıkıntınızda olmayacak. İş yerinde veya okulda rahat bir gün geçirmek ve süslü bir randevu gecesi için ideal olan bu yarım topuz, her vesile için mükemmel saç modelleri arasındadır.

Yarım topuz için neye ihtiyacın var

  • Geniş dişli tarak: Herkes geniş dişli tarağa yatırım yapmalıdır çünkü saçlarınızı mümkün olan en yumuşak bir şekilde ayırıp hacmini korur.
  • Deniz tuzu spreyi: Deniz tuzu spreyi saçınıza mümkün olan en doğal bir şekilde bir dokunuş katar.
  • Bir saç tokası: Saçınıza kesintisiz bir görünüm kazandırmak için saç renginize uyan birini elde edin.
  • 1 inçlik kıvırma maşası: Çünkü hayatımızda hepimiz biraz kıvırcık saçlara ihtiyacımız var.
  • Tel tokalar: İnce dokulu saçlarınız varsa kalın ve küçük, kalın ve yoğun telli saçlı olanlar için büyük tel tokalar kullanın.
  • Işık tutan saç spreyi: Yarım topuzun  gün boyunca ayakta kalmasını istiyorsanız, kendinize en kısa sürede hafif bir saç spreyi almanız gerekir.

Nasıl Mükemmel Yarım Topuz Saç Modelini Yaparsınız?

Artık gerekli tüm araçları topladıysanız, yarım topuzunuzu yapıp  mükemmelleştirmek için hemen başlayalım!
1.Saçınızı geniş dişli tarakla ayırın : Herhangi bir saç stiline başlamadan önce yapmanız gereken en basit şeyle başlayalım. Geniş dişli tarak yardımıyla saçlarınızdaki tüm düğümleri ve karışıklıkları düzeltin. Geniş dişli tarak saçlarınızın hacmini muhafaza edecek ve hoş ve canlı kalacaktır!

2.Saçlarınızın her tarafına bir miktar deniz tuzu spreyi uygulayın: Saçınıza bazı deniz tuzu spreyleri serperek saçınıza bir miktar doku ve boyut ekleyin. Bu aynı zamanda biraz bekletecek ve yarım çtopuzunuzu yerinde tutmanıza ve gün ilerledikçe sarkmalarını önlemeye yardımcı olacaktır.
3.Saçınızın yarısını bir at kuyruğu olarak bağlayın : Şimdi, saçınızın yarısını toplayıp saç esnekliğiyle bir at kuyruğuna bağlayarak saç stilinizin temelini oluşturun. Bu, yarım çörek yapmak için kullanacağınız zemin.

4.Kıvrım, kıvırma, yarım at kuyruk kıvırma: Şimdi, yarı at kısmı saç maşası ile dışarı kıvırın. Bukleler yarım topuzlarınız bittiğinde harikalar yaratacak.

5.Yarım at kuyruğu parçalarını toplayın ve kesin: Yarım at kuyruk yaptığınız kısmı 3 eşit bölüme bölün. Birinci topu bir mini topuzun içine döndürün ve döndürün ve bir çift tel toka yardımı ile at kuyruk tabanının yakınında kafanıza sabitleyin. Diğer iki saç bölümüyle aynı şeyi tekrarlayın.

6.Bakımı tamamlamak için topuzu çekin ve karıştırın: Şık parmaklarınızı iyi kullanın ve saçlarınızın bazı parçalarını çekin ve şık görünmesini sağlayın. Dikkatli olun! Tüm topuzu bozacak kadar çekmeyin!

7.Biraz  spreyi ile görünümü bitirin: Yarım topuzunuz bittiğinde  yapılacak son bir şey kalmıştır. Saç spreyi, saç stilini yerinde tutmak için hafifçe tutan bazı saç spreylerine kullanın. Bitti !!!

Bu saç stilini yaparken zaman ayırmaya cesaret ediyorsunuz ve ne kadar kısa süreceğini görüyorsunuz. Bunun 2 dakikadan fazla sürmesi imkansız. Makyajınız için size daha fazla zaman kazandıracak!
Bu şık ve moda yarım topuz modelini tamamlamak için havadar bir tişört yada gömlek, sıradan bir kot pantolon ve en sevdiğiniz Converselerinizi giyin.
Spor yapmayı severseniz eşofmanlar ile oldukça cool görünür. Sizinde başka bildiğiniz yarım saç stilleri var mı? Bize bildirmek için aşağıdan yorum yapın!

yarım topuz nasıl yapılır 2017

Moda ve Trend Yarım Topuz Saç Modelleri 2017 2018

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Kolay Ve Hızlı Yarım Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Birçok ünlü  yarım topuzu ile sokak modasında çok görüldü. Düz saçlarınız varsa, bir kısmını topuzda yüksek bir miktarda koymanız ve geri kalanı biraz hacimle karıştırmanız gerekecektir. Saçlarınızın geri kalanı üzerinde güzel plaj dalgaları da yapabilirsiniz. Saçlarınız kıvırcıksa daha iyi. Bu saç biçimi sadece plaj için  değildir. Aynı zamanda barda kokteyller veya bir yaz gecesi için de iyi bir seçenek. İlgili: Kolay Ve Hızlı Yarım Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır  […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.