Güzelkız.com

Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu


Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu

Biz kadınlar yorgun görünen cildimizi her zaman canlı tutmak isteriz. Ama her zaman bu mümkün olamayabilir. Şimdi sizlere vakit kaybetmeden birkaç makyaj tekniğiyle daha taze ve daha çekici cilt görünümünün ipuçlarından bahsedeceğiz.

 Gece makyajı için bilmeniz gereken güzellik ipuçları  ve makyaj teknikleri 

Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu

Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu

1. Düzgün nemlendirici uygulamak:

Kuru, kavrulmuş cilt makyaj altında çok iyi bir görünüm yaratmaz. Bunun için temel adım makyaj altına düzgün nemlendirici uygulamaktır. Her sabah cildinize nemlendirici bir krem ve serum kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle soğuktan kuruyan burun kenarlarınıza ve siyah noktalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu noktalara ekstra nemlendirici kullanarak cildinizin elastikiyetini artırmalısınız. Kiehl Ultra Facial Cream, The Body Shop Yosun Matlaştırıcı Nemlendirici Losyon SPF 15 deneyebilirsiniz.

2-Çok fazla kapatıcı uygulamak

Cildinize aşırı derece kullandığınız kapatıcı sizin daha da yorgun görünmenize neden olacaktır. Ayrıca çizgiler daha da belirginleşir. Bu görünümü önlemek için kusursuz bir uygulama sağlayan sünger kullanmayı tercih edebilirsiniz.

İlgili:En İyi Kapatıcı Kullanımı için Bilinmesi Gerekenler !

3. Göz Altı Kapatıcıyı

Yanlış uygulamak: Parlak gözler canlı görünümün anahtarıdır. Eğer çok açık veya çok koyu kapatıcı kullanıyorsanız, sabahın erken saatlerinde uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra taze bakmak için gözlerinizin iç köşesinde beyaz göz farı ya da vurgulayıcı biraz dokunuş elde edebilirsiniz.

Bakınız:Kapatıcı Nasıl Seçilir ?

4- Koyu Dudak Kalemi:

Dudak kalemi kullanmanın bir numaralı kuralı dudak renginizden bir ton koyu dudak kalemi kullanmanızdır. Bu solgun ve cansız görünen ağız kısmınıza vurgulama sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Bahar için Beklenmeyen Makyaj Trendi Mavi başlıklı makalemizde 2016, 2016 makyaj trendleri ve bahar hakkında bilgiler verilmektedir.
Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] İlgili: Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu […]

  2. […] özellikle bu üç yeni büyüleyici ton odak noktası olacaktır. İlgili: Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu * 47 Barok Altın * 123 Barok Kırmızı *190 Barok […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.