Güzelkız.com

Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa Saç Modelleri 2016 – 17


Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa Saç Modelleri 2016 – 17

Isterseniz size kıvırcık saçlar arasında en trend olan 2016 17 kıvırcık saç kesimleri ve modellerini sunalım! sizi tamamen değiştirecek ve tüm gözleri üzerinize çekecek kısa kıvırcık saç kesimleri ve renkleri  işte bu diyeceğiniz seçimler bu yazımızda!

Bu yaz saç rengi trendlerinde hazır pastel saç renkleri ve gri saçlar çok popülerken kıvırcık saçlarınızı pastel renklere boyayıp kendinizde temel bir değişim yapabilirsiniz ve sonrada havalı bir kısa saç kesimi ile kıvırcık saçlarınıza yeniden bir hayat kazandırabilirsiniz.Kıvırcık saçlar her zaman etkili bir stil sunan saçlardandır, saçlarınız kendiliğinden doğal kıvırcıksa sizde çok şanslısınız! Sarı, karamel, mavi, yeşil pembe gibi saç renkleride en güzel kıvırcık saçlarda kendini gösteriyor ve kadınlara ayrı bir hava ve tarz katıyor.

kıvırcık kısa saç modeli 2016 (1)

kıvırcık kısa saç modeli 2016 (1)

Aşağıdaki galerimizde instagramda en çok beğeni alan kısa kıvırcık saç modellerini görebilirsiniz.2016 yılında kıvırcık kısa saç modellerinde en trend olan kesimler bob, asimetrik küt ve bir yanı kazınmış saç kesimleri. Kısa Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa saç stilleri tamamen kızların en beğendiklerinden. Bu bilinen bir gerçektir kısa saç trendleri bu yıl öncelikler arasındadır. Eğer kıvırcık saçlarınız var ise siz de son kısa saç kesimleri arasından daha trend olan spor kesimleri deneybilirsiniz. Kıvırcık saçlar dokusu nedeniyle ekstra bakıma ihtiyacı var ama bu bakımı sağlamak kısa ve uzun bob, açılı bob ve daha birçok kısa saç modellinde mümkün. Bakınız: Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2016

 

trend kıvırcık kısa saç modelleri 2017

trend kıvırcık kısa saç modelleri 2017

Kıvırcık saçlar için en iyi saç modeli fikirleri ve kesimleri arasında bob stiller var. Bob saç çok yönlü ve kalın saç dokuları için kesinlikle uygundur. Asimetrik saç gerçekten muhteşem ve kıvırcık saç üzerinde daha şık görünüyor, kısa kıvırcık saçlar için bunlara mutlaka öncelik verebilirsiniz… Kısa saç kesimi kıvırcık saç dokusu için  hayatınızı kolaylaştırmak ve saçınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Kıvırcık kısa saçlar için bu kısa saç kesimleri sizi fantastik gösterecek. Şimdi onları kontrol edin!

kıvırcık kısa saç kesimleri

kıvırcık kısa saç kesimleri

Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Saç kesimleri 2016 – 2017

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa Saç Modelleri 2016 – 17 YORUMLARI - 3 YORUM
  1. […] Başka bir asimetrik peri saç kesimi bilindiği gibi zaten sinirli bir görünüm yansıtmaktadır. Bu saçlarınıza gümüş platin sarı boya uygulayarak saçlarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Bakınız: Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa Saç Modelleri 2016 – 17 […]

  2. […] olmalıdır.Saç kremini az miktarda kullanın ve sadece saç uçlarına uygulayın. ilgili: Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa Saç Modelleri 2016 3-İyi bir şampuana yatırım yapın : Özellikle kuru saçlar için olan şampuanlar saçı gün […]

  3. […] Bakınız: Kıvırcık Saçlar İçin 20+ Kısa Saç Modelleri 2016  […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.