Güzelkız.com

Kitty Chen Gelinlik Modelleri


Kitty Chen Gelinlik Modelleri

                Gelinliğinin straplez olmasını ve tül detayını içermesini isteyen gelin adaylarını Kitty Chen gelinlik modellerini incelemeye davet ediyoruz. Tasarım olarak straplez ve askılı yaka tipine yönelen, detay olarak tül ve dantel detayını sık kullanan markanın tasarımları gerçekten hoşunuza gidecek.

Uzun straplez gelinlikler;

                Kitty chen koleksiyonunda en çok tercih edilen gelinlikler straplez modellerde oluyor. Straplezin seksiliği ve göz alıcığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu modeller içerisinden ise drapeli modeller tercih edilebilir. Uzun straplez gelinliklerin kesim tarzı konusunda ise A kesim, prenses kesim ve dar kesim alternatiflerine sahipsiniz. Gelinliklerde balonlu, kabarık etekler kullanılıyor.

Uzun askılı gelinlikler;

                Straplezi aşırı gösterişli bulan ve giymekten hoşlanmayan hanımların ilk tercihi askılı yaka gelinlikler olmaktadır. Kitty chen gelinliklerde görülen en büyük belki de en hoş detay bu askıların tül ile süslendirilmiş olması. Gelinliği standart bir askılı kıyafet görünümünden uzaklaştırmak için yapılan bu detayın bir hayli başarılı olduğunu söylenebilir.

Drapeli deniz kızı gelinlikler;

                Belki de koleksiyonun en dikkat çeken modeli drapeli deniz kızı gelinliklerdir. Kesim itibari ile bir deniz kızını andıran, kristal işlemeleri ile göz alıcı bir görünüm kazanan bu modelleri cesur bayanlar giyiyor diyebiliriz. Bunun yanında biraz da ince bir bele sahip olmanız gerekiyor. Son olarak, drapeli deniz kızı gelinliklerin straplez olduğunu hatırlatalım.

Birazda makyaj konularımıza bakalım…

Kayak Tatili İçin En Doğru Makyajı Yapın

Kış aylarının vazgeçilmezi kar tatilleridir. Üstelik birçok kişi içinde oldukça eğlencelidir. Sizde kayak malzemeleriniz ile bir kayak tatili yapmak isterseniz o zaman sizin için önerilen makyajı tercih edebilirsiniz. Bu sayede kar pistinde bile harika görünmeyi başarmış olursunuz. Kar tatili sadece kayak merkezinden ibaret değildir. Kayak tatili sırasında şömine keyfi, akşam konserleri de en fazla tercih edilen ortamlardır. Bu ortamlarda sosyalleşmek için öncelikle kendinize güvenmeniz gerekir. Bunun içinde güzelliğinize her zaman güvenilir bir durumda olmanız gerekir. Hem kalıcı olan hem de suya dayanıklı olan ürünleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Çünkü bunlar kayak tatili sırasında bir kurtarıcıdır. Bu nedenle de kayak tatiline çıkmadan önce doğru makyajı yapmak oldukça önemlidir.

Ten Aydınlık Bir Durumda Olmalıdır

Beyaz bir pist üzerinde oldukça güzel dakikalar geçirmeden önce güzel bir makyajın yapılması gerekir. Onun içinde Loreal Paris markasına ait olan True Match fondöten tercih edilmelidir. Ancak ürünün tüm tene uygulanması gerekir. Fondöten sayesinde cildiniz canlı ve aydınlık bir görünüme kavuşmuş olur. Üstün bir kapatıcılık özelliği vardır. Ürün aynı zaman da doğal bir bitişe sahiptir. Cilt üzerine uygulandığı zaman sanki makyaj yokmuş gibi bir görünümün elde edilmesini sağlar. Fondötenin noktalar halinde cilde uygulanması ve ardından da temiz olan bir fondöten fırçası yardımı ile güzel bir şekilde dağıtılması gerekir. Bu sayede kar üstünde mükemmel görünen bir cilt yapısına sahip olursunuz. Üstelik yapısı nedeni ile herhangi bir akma durumu da meydana gelmez. Gün boyu güzelliğinizi korumaya devam edersiniz.

Gözlere Özen Göstermek Gerekir

Güzel ve kusursuz bir kuyruklu eyeliner çekmek için Loreal Paris markasına ait olan SuperLiner tercih edilmelidir. Bu ürün sayesinde eyeliner oldukça kolay bir şekilde çekilebilir. Ürünün yoğun bir siyah formülü bulunur. Üstelik kontrolün kolay olmasını sağlayan ince bir ucu bulunur. Bu sayede kusursuz kedi bakışlar elde edilebilir. Ürünün kolay kullanılabilir olması ve sonuçta harika bir görünüme neden olması ile sevilen bir üründür. Eyeliner gözlerin iç köşelerinden başlanarak sürülür. Ardından üst kirpiklere doğru da ince bir çizginin çekilmesi gerekir. Gözün dış köşe kısımlarına doğru gelindiği zaman ise eyeliner hafif bastırılır. Bu sayede çizgi kalınlaştırılmış olur. Gözlerin dış kısımlarına gelindiğinde eyeliner kuyruk yapısı için hafif olarak yukarıya doğru uzamalıdır. Göz makyajının tamamlanması için kirpiklerinde güzel bir görünüme sahip olması gerekir. Onun içinde Loreal Paris markasına ait olan SuperstareXtra Fiber maskaranın tercih edilmesi gerekir. Bu sayede kirpiklerde hacim ve uzunluk elde edilmiş olur. Maskara uygulamasının kirpik diplerinden başlayarak kirpik uçlarına doğru hareket ederek uygulanması gerekir.

Dudaklar Ön Planda Olmalı

Dudaklara uzun süre kalıcı olan ve göz alıcı renklere sahip olan bir ruj uygulanmalıdır. Onun içinde Loreal Paris markasına ait olan Infallible Lip Paints likit rujun tercih edilmesi gerekir. Renk olarak kendinize uygun bir rengi tercih etmeniz gerekir. Ürün uzun süre dayanıklı ve anında dudakların istenen renge kavuşmasına yardımcı olur. Ürünün suya dayanıklı olması nedeni ile kayak merkezinde tazelemeye gerek duyulmaz. Üstelik harika bir görünümünde elde edilmesini sağlar.

Bir önceki yazımız olan Kış Gelinleri İçin Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Ayakkabı Modelleri, gelin ayakkabısı ve Kış Gelinleri İçin Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Kitty Chen Gelinlik Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.