Güzelkız.com

Kış Modası Renk Seçimi


Kış Modası Renk Seçimi

Kış Modası Renk Seçimi

Siyah: Kış mevsiminin vazgeçilmez rengi siyahtır. Siyah rengi kış zamanı hem ilgi çekici hem de sembolik bir renktir. Siyah ve koyu tonlar kış için başarılıdır. Bu rengin diğer renklerden daha çok kullanılmasının bir sebebi de kolay şekilde kombini sağlayabilmektir. Kış modası için her sene bu renk kendi yerini korumakta ve her sene farklı modellerin siyah renkleriyle ön plana çıkmaktadır. Bu renkle birlikte şıklık konusunda pek risk almadığınızı bilmelisiniz. Kış zamanı siyah paltolarla sıcak kalabilirsiniz.

Camel: Kış mevsiminin modasında bu renkte bir vazgeçilmez olmaya adım attı. Bunun sebebiyse artık botlarda, paltolarda bu renk kullanılır. Bu renk bot, palto gibi kış kıyafetlerinde hoş durur. Bu hoşlukla birlikte bu senenin de kış modasındadır. Bu rengi doğru zamanda, doğru yerde giydiğinizde ve bunu tamamlamak adına birazcık çabaladığınızda eşsiz bir kış modası uyumu sağlayacaksınızdır. Bu rengi güzel şekilde tamamlama açısından bej ve kahverengi rengi güzel bir seçimdir. Bu renkleri yanında kullanarak başarılı bir kombime sahip olabilir ve uyumlu bir giyim oluşturabilirsiniz. Bu renge en yakışan renkler bunlardır.

Haki: Senelerdir kış modası denince bu rengi tercih edin bu renk hoş olur sözleri dilimizdedir. Özellikle bu renk senelerdir yerini hep korumuş ve her zaman farklı bir tarzın öncüsü olmuştur. Bu renkle birlikte kış modasında ki eşsizliklere sizde uyabilirsiniz. Bu rengi asker rengi olarak da tanımanız mümkündür. Kış zamanında size canlılık ve güven aşılayacağına emin olun. Bu rengi tamamlama konusunda başarılı olursanız gerçekten eşsiz bir kombin oluşturabilirsiniz. Koyu renk bir kotla birlikte siyah asker botları bu kombininiz için size en yardımcı olacak iki malzemedir. Bu kıyafet ve botu kullanmanız size başka bir boyut kazandıracaktır.

Kahverengi: Bu renk ise zaten bildiğimiz üzere her kışın en popülerlerinden biridir. Ancak bu rengi sadece kullanmak mesele değildir. Bu rengi nerede, neyle birlikte ve nasıl kullanacağınız çok önemlidir. Bu rengin akışını güzel sağlamanızla birlikte bu koyu renk sizi açmaya itecektir. Bu rengi genel olarak çizmelerde ve çanta modellerinde görebilirsiniz. Bu renkle ve bu ürünlerle birlikte krem rengi aynı zamanda da siyah rengi sizi eşsiz kılacaktır.

Bordo: Bordo kış modasında ki yerini çok farklı şekilde korumaktadır. Bordo eşsizliğin diğer ismi diyebiliriz. Kış için çok sağlıklı olan bordo rengi kışın kullanabileceğiniz her şeyde baş tacı yapabileceğiniz her şeyde kullanılabilir. Sizin en beğendiğiniz tarz kıyafetten tutun bir paltoya kadar her şey de bu renk tercih edilebilmektedir. Bordo rengiyle birlikte güzel bir kombin oluşturarak herkes den farklı ve eşsizlik gösterebilir bunun yanında sıra dışı gözükebilirsiniz. Bordo rengiyle siyah ya da gir rengini yan yana getirmeniz durumunda sizin için farklı bir boyuta geçiş yaptınız diyebiliriz.

Lacivert: Kış modasında her zaman yer bulan bir renk olmasıyla bilinmektedir. Mavinin koyu tonu olan bu renk her zaman tercih edilebilir. Ancak diğer renklere nazaran uyum olarak daha sıkıntılı bir renktir. Bu renkle birlikte kot kumaş ve açık mavi rengini bir araya getirirseniz risk almamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Kışın Cildi Korumak İçin Bunlara Dikkat Edin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Kış Modası Renk Seçimi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.