Güzelkız.com

Kirpiklerinize İyi Gelecek En iyi 8 Serum: Sizler için seçtik!


Kirpiklerinize İyi Gelecek En iyi 8 Serum: Sizler için seçtik!

Kirpikler yüzün en çok dikkat çeken ayrıntılarından biridir bu sebeple çok iyi bakmanız gerekebilir ve kirpiklerinize iyi gelecek ürünleri iyice araştırmanız gerekebilir. Gözlerle birlikte bakışları değiştiren bu ayrıntılar için daha fazla mesai harcamak gerekebilir. Böylelikle sahip olunan dolgun ve uzun kirpikler ise gözlerin daha anlamlı ve yüzün daha dikkat çekici olmasını sağlar. Böyle kirpiklere sahip olmak için doğal yollar bazen çok da yeterli olmayabilir.

Makyaj temizliğine gereken önem verilmemesi veya kullanılan takma kirpiklerin takıp çıkarılırken yanlış yöntemler uygulanması gibi durumlardan ötürü var olan doğal kirpiklerimize de çoğu zaman zarar verebiliyoruz.

 

Bunun için etkili sonuçlar sunan kirpik serumları ve diğer seçenekler hayalinizdeki kirpiklere ve bakışlara sahip olmanızı sağlayabileceği gibi kirpiklerinizin eski güzelliklerine de kavuşmasını sağlayacaktır. Çoğu serumun dermo kozmetik olduğunu hatırlatmakta yarar var. İşte kirpikleriniz için en iyisi olacak kirpik serumu önerileri :

1 – Eeose Kaş ve Kirpik Serumu:

Kirpik serumu kullanmak istediğinizde belki de aklınıza takılan en büyük soru kirpiklere zarar verip vermeyeceğidir. Bu tarz sorunları ortadan kaldıracak olan Eeose kaş ve kirpikler için kullanabileceğiniz doğal ve sağlıklı bir ürün seçeneğidir. Kaş ve kirpikler hiçbir zarar görmeden, beslenerek düşlediğiniz hale gelmesinde Eeose iyi bir yol arkadaşıdır. Eeose kaş ve kirpik serumu faydaları ise saymakla bitmeyen cinsten.

Kirpiklerin beslenmesini sağlayan bu serum seçeneği, aynı zamanda onların eskisinden daha uzun gözükmesine neden oluyor. Aynı zamanda eski seyrek görüntüyü ortadan kaldırırken, daha dolgun gözükmesi için kullanılması gereken bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Kirpiklerin kaybedilmiş sağlığının geri getirilmesi açısından kullanılması gereken bu ürün, kaş ve kirpiklerde oluşan hasarları da onarak eski halinden daha da sağlıklı olması yardımcı olacaktır. Yeni aparatıyla daha rahat uygulayabileceğiniz bu serumu kaşınız için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

2 – M2 Lashes Serum

Bu ürün de kirpiklerin ihtiyacı olan her şeyi verebilmek açısından oldukça başarılı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Kirpiklerin uzamasına ve beslenmesine yardımcı oluyor. Bu sonuçların kısa süre içinde alınmasına neden olurken, daha dolgun bir görünüm elde edilmesi için ideal olacaktır.

Kirpiklerinizin uzun süreli aynı dolgunlukta olmasını istiyorsanız düzenli olarak kullanmanızda yarar var. Böylelikle istediğiniz sonucu uzunca bir süre görmeye devam edebilirsiniz. Öte yandan kirpik güçlendirici özelliği bulunan bu serum sayesinde, artık kolayca kopan kirpiklere bir son verebilirsiniz.

 

 

 

3 – Mavala Double Lash Serum

Bunların yanında kirpiklerinize iyi gelecek serumlar arasında rahatlıkla kullanabileceğiniz daha uygun fiyatlı ürün seçenekleri de vardır. Bunlar da kısa süre içinde sonuç alabileceğiniz başarılı ürünler arasında yer alır. Onlardan biri de Mavala Double Lash Serum’dur.

Bu ürün kirpikleri zararsız şekilde güçlendirirken, daha parlak ve dolgun gözükmesine neden oluyor. Aynı zamanda oldukça kullanıcı bir aparat sunan Mavala Double Lash jel yapısıyla da yağlanmaları aza indirgeyen bir ürün olma niteliğini taşıyor.

4-Lash Genesis:

Lash genesis ürününü de yine kirpiklerinizin güçlenmesi adına kullanabilirsiniz. Son derece etkili bir ürün seçeneği olan Lash Genesis, kirpiklerinde dökülme sorunu yaşayanlar için ideal bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Fiyatı diğer ürünlere göre biraz daha tuzlu olan bu kirpik serumunun yurtdışı popülerliği oldukça fazla olduğunu da söylemek gerekir.

5-Talika Lipocils:

Kirpik serumları arasında en iyilerden biri olarak kabul edilen Talika Lipocils, yüzünüzde hayranlık uyandıracak bir görüntü oluşmasına imkan tanır. 28 gün boyunca her gün kullanıldığında kirpiklerinizde gözle görülür şekilde uzamaların olduğunu fark edebilirsiniz.

6-Amino Genesis

En çok kullanılan kirpik serum çeşitlerinden biri olan Amino Genesis isimli ürünün başarısı araştırmalar sonucunda onaylanmıştır. Düzenli bir şekilde kullanımdan sonra kirpikleri uzattığı ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda güçlü bir kirpik isteyenlerinde kullanması gereken ürün seçenekleri arasında bulunuyor.

7-Shiseido Serum:

Bu serum hem kirpiklerin, hem de kaşların daha iyi gözükmesi için kullanabileceğiniz kirpik bakım ürünlerinden biridir. Kaş ve kirpiklerinize parlaklık kazandıran bu serum aynı zamanda daha güçlü ve canlı bir göz bölgesi isteyenler için ideal olan seçeneklerden biri durumundadır.

8-Sinoz:

Son olarak Sinoz kaş ve kirpik kremi sayesinde de daha güçlü ve göz alıcı kirpiklere ulaşmanız mümkündür.

Ürün bunu kısa süre içinde başarırken, memnun edici sonuçları gözle görülür bir şekle getiriyor. Son zamanlarda oldukça ülkemizde popüler olan bu ürünün fenomenlerden ve ünlüler tarafından kullanıldığını ve tavsiye edildiğini görmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Koyu Renkli Rujların Hakimiyeti başlıklı makalemizde fuşya ruj, kahverengi ruj ve kırmızı ruj hakkında bilgiler verilmektedir.Kirpiklerinize İyi Gelecek En iyi 8 Serum: Sizler için seçtik! Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.