Güzelkız.com

“Kaplan Göz” Saç Rengi, 2017 Yılı İçin Boya Eğilimi Olacak


“Kaplan Göz” Saç Rengi, 2017 Yılı İçin Boya Eğilimi Olacak

Kaplan göz saç rengi ince ombre gölgelendirmesi ise saç içinde kaybolur ve saçları vurgulamaya gelince, BALYAJ tekniği ile yapılan gölgeler dore ve sarı tonlarında kullanılır. Son zamanlarda, kaplan göz renginden esinlenilen “kaplan göz” adlı bir teknik hakkında saçların gölgelendirildiğini öğrendik. Güzel rengin saçlara pırıltı vererek iyileştirme gücüne sahip olduğu da düşünülüyor, bu nedenle Kışın saç rengi olarak seçmek, yeni seneye iyi saç stilleri ile başlayacağınız anlamına geliyor.

Bal rengine de benzeyen bu zengin kaplan göz saç rengi kahverengi ve altın renklerinin karışımı olarak da bilinir. Bu renkler, balyaja benzer bir teknik kullanılarak saçlarla harmanlanmıştır. Elle boyanmış karamelin sıcak veya koyu çikolata tabanıyla eşleştirildiğinde de çok güzel oluyor. Ve balyaj gibi, saç kökleri boyanmadığından sorunsuz bir şekilde büyür.

Jessica Alba (resimde) ve Jennifer Lopez gibi ünlüler kaplan gözü saç rengini kullanıyor ve popüler oldukça, biz 2017 başında sıcak bir saç rengi trendi olacağını düşünüyoruz.
Kadinlarin bu saç rengi tercihleri ile Instagram’dai ne kadar etkileyici olduđunu görmek için galerimizi incelemeyi unutmayın!

İlgili: 50 Gölge ve Balyajlı Bakır Saç Renkleri ve Modelleri 2017 / 18

Senin Saç Rengin Hangisi: 2017 Saç Renkleri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.“Kaplan Göz” Saç Rengi, 2017 Yılı İçin Boya Eğilimi Olacak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.