Güzelkız.com

Kalın Kedi Gözü Makyajı 2018


Kalın Kedi Gözü Makyajı 2018

2018 Moda koleksiyonları modellerinde kalın kedi gözü makyajı uygulaması dikkat çekti.  Cesur abartılı moda tasarımların yanında kalın kedi gözü 2018 makyaj trendlerine yön veriyor.

Tasarımlarını yanı sıra gösteriye hâkim olan bir şey daha var. Her zaman en büyük  kanatları ile keskin, grafik göz kalemi ile yeni bir standart kedi gözü makyajı oluşturdu. Dış göz köşelerden aşırı derecede uzanan koyu siyah kanatlı kalın kedi gözü makyajı çok ilgi gördü. Ana kanat oluşturmak için siyah ren astar kullanıldı .

Makyaj, Japon kabuki oyuncuları için kabuki makyaj karakteristiğinin tadını çıkardığı gibi hissetti, ancak piste daha hazır hale getirmek için büyük değişiklikler yapıldı. Sonuç muhtemelen şimdiye kadar gördüğünüz en cesur dramatik kaşlardı. Son zamanlarda bu kadar çok kaş yaptıktan sonra, samuraylardan esinlenerek yoğun siyah kaşların Instagram’da bir trend haline gelip düşmeyeceğini merak ediyoruz.

Abartılı gözleri ve koyu siyah kaş görünüşü ile yapılan makyaj modelleri sosyal medyayı yeterince meraklandırdı bile, bu yeni 2018 makyaj trendinin isyankar kurallara aykırı sokak stilini besleyenlere mükemmel bir uyum olacağından eminiz.

Makyajlarda ayrıca renkli pigmentler kullandı ve  isyankar moda tasarımlarıyla eşleşen son derece fütüristik görünümler oluşturmak için modelin her tarafında makyaj fırçalarıyla oynandı.

kalın kedi göz makyajı 2018

kalın kedi göz makyajı 2018

Düzenli bir kontur yerine mavi, pembe ve kırmızı tonları kullanıldı. Renkli tonlar, modelin yüzlerine başka bir boyut kazandırdı ve ek görünümlü bir kenar ile asi görünümünü tamamladı.

Tüm vurgu dudaklarına bakılmaksızın gözler ve kaşlar üzerindeydi. Modeller, canlı pigmentlerle ve çoğu kez zıt renklerle kaplanmış mat bir makyaj yapıldı.

Moda dünyası harici bu makyaj görünüşü gerçekten kullanılabilir değildir. Muhtemelen sokakta saç çizgilerine neredeyse uyan kanatlı göz kalemi giyen insanlar görmüyorsunuzdur. Her neyse, bir gün uyandığında ve ekstra cesur hissettiğinizde balo gecelerinde ve partilerde bu makyajlardan yapmak için ilham alabilirsiniz.

Kalın Kedi Gözü Makyajı 2018

Bir önceki yazımız olan Instagram'da En Son Eşsiz Trend : Sarı Renk Makyaj başlıklı makalemizde 2017 yaz, Instagram ve sarı allık hakkında bilgiler verilmektedir.Kalın Kedi Gözü Makyajı 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.