Güzelkız.com

Kahverengi Saçlarınıza Gölge ve Balyajla Vurgu Fikirleri 2017


Kahverengi Saçlarınıza Gölge ve Balyajla Vurgu Fikirleri 2017

Düz kahverengi saç renkleri çok sıkıcıdır. Ve beni en çok ilgilendiren şey, onunla yaptığınız bir saç modelinin ne kadar karmaşık olursa olsun, açık tonlu saçlarda olduğu kadar görünmemesi. Peki, bu sorunun çözümü nedir, sizde soruyor musunuz? Oldukça basit, gerçekten. Tek ihtiyacınız olan şey! Kahverengi Saçlarınıza Gölge ve Balyajla Vurgu Fikirleri 2017 2018 yılı trenlerine uygun olarak saçınızı temelden değiştirmek. Saçınıza belirli bir boyut ve doku eklemek için saçınızın belirli bölümlerini daha açık gölgede renklendirmeyi içerir. En azından söylemek gerekirse, bunun yarattığı etki nefes kesici. Ve vurgulanan saçlarla saç örgüsü yaparsanız ya da herhangi bir saç modeli yaparsanız, bittiğinde gördüğünüz şey görsel bir başyapıtıdır. Daha hafif gölgeler ve balyajlar doğal olarak kahverengi saçlarınıza karışarak neredeyse canlı görünmesini sağlar.
Profesyonel bir kuaföre gidip her zaman saçınıza herhangi bir boyama yaptırmak en iyi fikir, ama imkanınız yoksa saçınızı kendiniz evde de açıp gölgeler ile vurgulayabilirsiniz. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz bu yazımızda…


Evde Saçını Boyamak için Neye ihtiyacın var
Saç açıcı
Saç fırçası
Tonlama çözümü
kase
Saç boyama fırçası
Saç elastikleri / kesme klipsleri
Ne yapalım
Kutuda verilen talimatlara göre boyayı bir kapta karıştırın ve hazırlayın.
Tüm düğümleri ve karışıklıkları gidermek için saçlarınızı fırçalayın.
Tüm saçlarınızı 4 bölüme ayırın , ilk önce açma işlemini başlatmak istediğiniz bölümden ayırıp alın ve geri kalanını bırakın.
Gevşek kalan saç bölümünden, vurgulamak istediğiniz saç tellerini kaldırın.
Kökün yaklaşık 1/2 inçten başlayarak, bir fırça yardımıyla saçınıza açma işlem uygulamaya başlayın.
Saçınızın dört bölümünün hepsinde de 3. ve 4. adımları tekrarlayın.
Tonlama solüsyonunu karıştırın ve kutuya verilen talimatlara göre saçınıza uygulayın. Zirvelerinize daha doğal olarak harmanlanmış bir etki verecektir.
Açılmış saçları, hafiflettiğini görmek için her 15 dakikada bir kontrol edin.
Saçınız istediğiniz gölgede hafifledikten sonra, saçınızı şampuanla yıkayın.
Açık renk tonlamaları oldukları gibi bırakabilir ya da seçtiğiniz bir saç rengi satın alabilir ve renklerinizi görünüşünüzle oynamak için boyayabilirsiniz.
İşi evde nasıl yapacağınızı bildiğinize göre başlamak için kahverengi saçların önemli noktaları için en iyi 30 tasarım fikirimizi inceleyin!

Sütlü Çikolata Kahverengi Önemli Özellikleri

Sıkıcı kahverengi saçlarınıza, göz kamaştırıcı gizemli bit dokunuş ekleyin. Ve kadınların en büyük güçsüzlüğünden esinlenenden daha iyi bir gölge var mı? Elbette sütlü çikolata hakkında konuşuyorum! Gölgeli saçlardaki bu çikolatalı kahverenginin güzelliği sadece stil sahibi dalgalı fön  ile arttırılır.

Kahverengi Saçlara İnce Gölgeler

Kahverengi saçınıza ince ama bu farklılık yaratan ince gölge tarzıyla sıcak bir parıltı verin. Açık kahvenin muhteşem bir tonuyla vurgulanan koyu kahverengi saç teli, soğuk bir kış akşamında sizi sıcak çikolata bardağı ile ilişkilendirir.

Platin Blonde Balyaj

Dokunduğu herkesi inciten trajik bir süper güç, platin balyaj tonları şimdiye kadarki en havalı saç renklerinden biridir. Dışarıdan muhteşem bir görünüm kazandırmak için koyu kahverengi saçlarınıza karşı bir kontrast oluşturan bazı platin sarışın gölgeler yapın.

Kahverengi üstünde Bronz Gölgeler

Stil merdivenin en üst basamağına doğru sizi sürükleyecek olan bronz vurgularıyla saçınıza metalik bir görünüm kazandırın. Bronz vurgular büyüleyici bir etki yaratmak için çikolatalı kahverengi saçlara güzel bir şekilde karışır. Seksi dalgalara sahip uzun bir bob ile eşleştirilen güzel saçlarınızla herkesi büyülersiniz.

Kahve saç rengi üstünde Küllü Gölgeler

Az daha çoktur. Ve bu atasözü, ince, ancak muhteşem vurgulanan saç görünümünde daha doğru olamazdı. Soğuk tonlamalı küllü vurgular koyu kahverengi saçların her tarafında ustalıkla vurgulanır ve  uyum içinde olduklarından emin olurlar. Düz saç görünümünü tüm ihtişamını vurgulamak için mükemmel bir şekilde işe yarar.

Kahve Üstünde Altın Sarı Gölge Ve balyajlar

Bu görkemli altın gölgeler ile renklendirilmiş saçlarınızla herkesi şaşkına çevirin. Altın, koyu kahverengi saçların üzerinde, koyu renkli çikolatanın üzerine damlayan pırıl pırıl karamel görüntülerini canlandırıyor. Tabandaki düz bukleler de bu görünümün güzelliğine katkıda bulunur.

Kahve Üstünde Şeritli Blonde Balyaj

Bu yaz bikini ile mükemmel bir şekilde gidecek bu çizgili balyajlarla birlikte sahile gitmeye hazır olun. Soğuk tonda sarışın çarpıcı güneşle öpüşen bir görünüm oluşturmak için derin kahverengi saçlarla çizgiyi vurgular.

Yüz Çerçevesinde Blonde Gölge ve Balyaj

Saçlarınızı aşırı açma ve boyaya tabi tutma fikrinden hoşlanmıyorsanız, burada ihtiyaçlarınıza mükemmel biçimde uyacak bir stil var. Bu tekil yüz çevresine yapılan sarı gölgeli vurgular, yüzünüzü her iki taraftan da çerçevelemek için başınızın önüne yapılır. Uzun bir bob ve bazı kıvırcık saç modelleri ile,  sizi tam bir patron bayan gibi hissettiren saç stilidir.

Kahverengi Saçlarınıza Gölge ve Balyajla Vurgu Fikirleri 2017 – 2018

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Kahverengi Saçlarınıza Gölge ve Balyajla Vurgu Fikirleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.