Güzelkız.com

Kadınlar için Trend en güzel uzun 2017 Saç Modelleri


Kadınlar için Trend en güzel uzun 2017 Saç Modelleri

Uzun saç kızlara her zaman çok yönlü kullanım sunar. Genel görünüşünüzü daha güzel ve kadınsı, asi, bohem, rocker, romantik veya başka ne isterseniz yapabileceğiniz bir sürü saç modeli yapımı sunar. Uzun 2017 saç modelleri arasında en güzel ve trend stilleri elde edebileceğiniz tamamen farklı örneklerin olduğu bir liste hazırladık.

Kadınlar için Trend en güzel uzun 2017 Saç Modelleri

İnce örgüler ile yarım toplu saç modelleri

İnce örgüler ile arkaya giden küçük bir topuz yapabilirsiniz.Oldukça sevimli uzun bir saç modelidir. Bu tarz, uzun dalgalı saçlarınızı güzel gösterir ve aynı zamanda size dağınık topuz ve şirin örgülerin zarif görselliklerini sunar. Artı, bu stilde parlak ve koyu ışıklı gölgeler bulunur.

2017 uzun saç modelleri

Uzun Dalgalı Saç Modelleri

Bu saç modelinde uzun, dalgalı saçlar, arka saçlar içinden bazı saçları kullanan balık sırtı örgüsü bulunur. Etrafındaki  dalgalı saçlardan çekilmek için epey biraz gür saçlar gerekir, kesinlikle kalın telli ve gür saçlı kadınlar için bir stildir.

2017 uzun dalgalı saç modelleri

2017 Örgülü Uzun Saç Modelleri

Bu uzun örgülü saç modeli dağınık bir stildir, saçların hepsi merkezden yana doğru kaydırılarak örülür. Bu saç modeli, hacimli saçlarınızı yeni, ön ve orta ölçekli bir şekilde sergiliyor; bu nedenle, güzel saç stili ile özel günlerinizde her kızı kıskandırabilirsiniz.

2017 örgülü uzun saç modelleri

2017 Uzun Dalgalı Saç Modeli

Bu şirin ve zarif saç stilinde hiç abartı yok . Bu saç modeli güze gösteren dalgalı sarı saç rengi . Burada ki gibi sade bir saç tokası ile her özel günde uzun saçlarınızı sergileyebilirsiniz.  Çok yönlü bir saç, özel günlerde olduğu gibi günlük olarak da kullanabileceğiniz bir saç stilidir.

2017 dalgalı uzun saç modelleri

Yarım Toplu Uzun Saç Stilleri

Buzlu sarışın ve kahverengi saç renginde bu uzun saç stili, hoş dalgalar ile arkadaki yarım kısım çekilir. Harika bir saç stili olan bu saç modeli, yılın herhangi bir zamanında da güzel görünür. Dağınık ya da daha düz olarak bütün gün güzel görünecek olan rahat bir stildir.

yarım toplu uzun saç modelleri 2017 18

Dağınık Örgülü 2017 Uzun Saç Modelleri 

Bu şirin uzun saç modeli, tüm dikkat çekici saçlarınızı dağınık örgü içinde kullanılarak arkadan çekilir. Saç bandında bir çiçek olursa daha güzel ve kadınsı bir örgü stili oluşur. Yaz boyunca saçlarınızı dağınık tutmak için harika bir yol.

örgülü uzun saç modelleri 2017

Gevşek ve Bol Burgulu Saçlar

Bu saç şekli esasen bir tane uzun sahte örgüdür; Bir bakışta, geniş ve dağınık bir örgü gibi görünüyor, ancak yerini alan tüm büyük katlanmış ve burguları görebilirsiniz. Nihayet dipteki gevşek örgüye düştüğü için bu güzel görünüşe hala sahip oluyorsunuz, artı bu stildeki saç rengi muhteşem.

bol ve burgulu uzun saç modeli 2017 18

Kalın ve Dağınık Yan Örülü Saç

Bu ‘tüm saçlarınızı bir tarafa çevirir, bu nedenle hepsini bir defada kalın örgülü haline getirebilirsiniz. Örgüleri gevşek bırakmak, rahat bir çekiciliğin fazladan etkisini verir ve renk tüm saç stilini, şu anki şıklığa doğru yönlendirir.

kalın ve dağınık yan örülü saç 2017

Geniş Örgülü Uzun Saç

Bu balık modeli ikili saç örgüleri, çocukça olan yan örgülerden sonra modern bir dönüm noktasıdır. Renkli ve dağınık saç dokusu ve üstteki gevşeklikle modern ve oldukça kadınsı görünüme bir eğlenceli unsur da ekler.

geniş örgülü uzun saç modeli 2017 2018

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Kadınlar için Trend en güzel uzun 2017 Saç Modelleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Belma dedi ki:

    Saçlarım soğuklarda çok kuru oluyor ve sertleşiyor bu yüzden bakım yapıyorum günlük ama tam etkili olmuyordu illaki kuruluk oluyor bu da yıpranma yapıyor o yüzden kalıcı bakım için doğal keratin kullanmaya başladım saçlarımda ne kuruluk sertlik nede yıpranma kalmadı patentli olanı tercih ediyorum doğal olduğuna güvenmek için ve çok memnunum.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.