Güzelkız.com

Kadınlar için en iyi 2017 Aviator güneş gözlüğü Modeli


Kadınlar için en iyi 2017 Aviator güneş gözlüğü Modeli

Kadınlar İçin En İyi 2017 Aviator (Havacı) Güneş Gözlüğü
Havacı güneş gözlükleri stilinize bambaşka bir boyut katacak. Özellikle 70’lerin moda olan havacı gözlükleri 2017 sezonunda da oldukça trend olacak . Biz moda ve aksesuar koleksiyonlarında bu on yıl içinde bu gözlükleri çok gördük. Bu tarz, önümüzdeki sezon için özellikle şık tasarımları ile sizlerle buluşacak.
Çerçeve tasarımı ve lens tonu arasındaki ikonik gölge tarzı pek çok yenilikçi çeşitleri yaratmıştır.Havacı güneş gözlüğü dolabınız için gerekli bir ektir.Onları mükemmel son dokunuşları ile göreceksiniz.Diğer stilleri sadece şık iken bazı havacı stilleri hem şık hem de çekici tasarımlardan.
Havacı Güneş Gözlüğü Nedir?
1936 yılında Bausch & Lomb tarafından geliştirilen pilot güneş gözlüğü artık yaygın olarak Ray-Ban havacılar olarak adlandırılır. Ters bir gözyaşı şekli ile tonları mevcuttur.Ayrıca “Pilot gözlük” olarak bilinen, normalde karanlık, yansıtıcı tüm göz kapağı lensleri ve süper ince metal çerçeveler ile birlikte bilinir.
Havacı güneş gözlüklerinn modern tipleri dahil diğer stilleri ve renkleri mevcuttur. Sportif, gezgin (kare) ve klasik teardop şeklinde havacı güneş gözlüklerinin yanı sıra metal ya da plastik çerçeveli olanlarda vardır.
Kimler Havacı Güneş Gözlüğü Kullanmalı
Havacı güneş gözlükleri evrensel gururlar arasındadır ,hemen her yüz şekline uygun tonları vardır.Size en uygun olanı görmek için boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Bu havacı güneş gözlüğü düz yuvarlak yüzler, oval yüzler ve elmas şeklindeki yüzlerde güzel görünür. Sizin için en uygun olanı bulmak için lenslerin rengine ve büyüklüğüne dikkat edin.
Havacı güneş gözlükleri hem kot pantolon hem de basit bir t-shirt ie kullanılabilir.Günlük rahat kıyafetleri giymek için mükemmeldir .Zarif blazer ile de çok güzel eşleşir. Ofiste giderken kalem etek ile kombinleyebilirsiniz.

İşte 2017 için 21 inanılmaz kadın havacı güneş gözlüğü tasarımları.

1. “Eva” The Havacı Güneş Gözlüğü
Çerçeve olarak altın renk kullanılmıştır. Bu şık tamamen gölge ile altın havacı güneş gözlüğü oluşturur.Bu renk tonları sofistike tarzdadır . Havacılarda olgun şehir moda tanımını yaratır.Onlar güzel bir beyaz deri gözlük çantası ile sizlere gelir. Net-a-Porter de mevcuttur.
2. Çift-Tel Havacı Güneş Gözlüğü
Bu yenilikçi havacı güneş gözlüğü kendi çift tel çerçeveleri ile karakterize edilir. Karen Walker gölgeleri tasarlamıştır ve bu şekilde birlikte çerçeve ve lensi bağlayan her lensin tarafında etiketin imza okları bulunmaktadır.
3. Metal  Havacı Güneş Gözlüğü
Büyük bir aksesuar olan bu tasarım süper rahat olması ile dikkat çeker. 2017 için bu siyah havacı güneş gözlüğü tasarlanmıştır. Metal burun köprüsü genel silueti basit tutarken, bazı karakter ekleyen büyük bir yönü vardır. Bunları Neiman Marcus temin edilebilirsiniz.
4. “Isidora” The Havacı Güneş Gözlüğü
Bu havacı güneş gözlüğü güzel açık kahverengi tonu ile dikkat çekiyor.% 100 UV koruması sunan, ve en çok ihtiyaç duyulan yerlerde size yardımcı olacak bir tasarımdır.Işık mercek gölge güzel çift bar ile tamamlanmaktadır.Altın çerçeveler oldukça şıktır. Bunlar 2017 için başka sofistike havacı güneş gözlüğü tasarımlarındandır.Net-a-Porter de onları bulabilirsiniz.
5. İnce Aynalı Havacı Güneş Gözlüğü
Başka bir şık ve sofistike bir seçenek. Oliver Peoples havacı güneş gözlüğü ince altın çerçevelidir ve genel tarzı basit ve güzeldir. Gümüş bir renk tonu sizin günlük sofistike stilleriniz için ideal bir seçimdir. Bunları MyTheresa dan temin edebilirsiniz.
6. Mavi-Renkli Havacı Güneş Gözlüğü
Victoria Beckham şık ve modern eğilimleri tutmak için bu tasarımları yapmıştır.Bu yüzden bile onların gölgesinde bu havacı güneş gözlüğü sofistike etkisi gösterir. Lensler, oldukça opak ve incedir. Altın çerçeveler şık bir stil sunar. Bir çift satın almak istiyorsanız Net-a-Porteri ziyaret edin.
7. Temel Havacı Güneş Gözlüğü
Valentino bu havacı güneş gözlüklerini tasarlamıştır. Tarzı pilot güneş gözlüğüne benzer. Burun köprüsündeki tapınaklar altın / kahverengi desen ile yapılmıştır diğer taraftan klasik siluet ön planaçıkar. Sen de bu tonları arıyorsan Neiman Marcus ta bulabilirsin.
8. Hafif Gradient Havacı Güneş Gözlüğü
Kadınlar için bu 2017 havacı güneş gözlüğü klasik güneş gözlüğü ve klasik havacılar tasarımları vardır.Carrera Gözlük tonları favoridir. Eski ama yine de şık tasarımlardır.Güneş gözlüğü çerçeveleri vardır ve aynı zamanda modaya uygun havacı mercek şeklinde tasarlanmıştır. Genel olarak eski modern güneş gözlüğü tasarımındadır.-çifti olabilir. Bunları Nordstrom dan temin edebilirsiniz.
9. Siyah Gözyaşı Havacı Güneş Gözlüğü
Bu şık, siyah, aynalı havacı güneş gözlüklerinde Alexander McQueen başta gelir. Lenslerin derin gözyaşı şekli güneş gözlüğüne ilginç bir büküm ve tarz ekler Kalın siyah köprüler daha fazla karakter ekler. Sizde 2017 için bu modern, serin pilot güneş gözlüğünden bir çift alabilirsiniz. ShopBopu ziyaret edin .
10. Çağdaş Altın Havacı Güneş Gözlüğü
Prada kadınları için bu lüks altın mercekli ve aksanlı pilot güneş gözlüğü yaratılmıştır. Altın burun köprüleri şık bir aksesuardır.Kalın siyah çerçeveler, daha az şiddetli tasarım için yapılmıştır.Altın lensler başka büyük büklüm yapar.
11. Siyah ve Altın Havacı Güneş Gözlüğü
Bunlar Linda Farrow havacı güneş gözlüğü olarak asetat ve titanyumdan yapılmıştırlar. Siyah lensler ve tüm altın çerçeveleme süper basit ve zarifdir.Tamamen klas ve şık. Bu lüks tonları bu yüzden ne olursa olsun, kişisel moda seçeneklerine büyük bir uyum sağlar. Bunlar
12. Şık Ray-Ban Havacı Güneş Gözlüğü
Bu Ray-Ban havacı güneş gözlüğü çerçevelerinde ve lenslerinde altın vardır. Monokrom stil tonları mevcuttur. Her şeyi klasik özellikle de mükemmel şık. Sizde 2017 için bu sofistike havacı güneş gözlüğünden bir çift satın almak için Net-a-Porteri ziyarrt edin.
13. Bölünmüş Aynalı Havacı Güneş Gözlüğü
İki tonlu beraberlik bu Dior havacılar mercekleri yansıtılmıştır. Mevcut renkler kahverengi, mavi ve altındır. Her biri farklı stilleri için mükemmel, bu yüzden kişisel beğenilere hitap ediyor. Bu şık havacı güneş gözlüğünü Saks Fifth Avenue den temin edebilirsiniz.
14. Gizemli Siyah Havacı Güneş Gözlüğü
Renk düzeni ve üst köprü sadece bu cesur estetik terlemtasarımda vardır.Tasarım konseptinde gizem vardır. 2017 için bunların hepsi siyah, klasik havacı güneş gözlüğü yaratmıştır. Renk başka bir varyasyon bunu sadece klasik havacılar yapmış olur, ama aldatıcı basit monokrom seçim onları muhteşem yapar. Onları bulmak için Nordstromu ziyaret edin.
15. Kristal-Trimmed Havacı Güneş Gözlüğü
Versace tonları gösterişli ,kalabalık moda havacı siluetini getirir. Kristalleri ile çerçeve kırpılarak bu büyük aksesuarlar oluşturulmuştur . özellikle solgun altın seçeneği idealdir.Zeytin renk seçimi çerçeveleri daha keskin hatlı yapar.Bu pilot güneş gözlüklerini Saks Fifth Avenueden temin edebilirsiniz.
16. Gökkuşağı Aynalı Ray-Ban Havacı Güneş Gözlüğü
2017 için bu renkli havacı güneş gözlüğü Ray-Ban tarafından tasarlanmıştır ve lider mavi-mor gölge çevresinde toplanmaktadır. Gerçek göz yakalayıcı konum ve aynalı lensler onları aslında güneşli bir günde kullanmak için pratik yapar.Yani moda havacı güneş gözlüğü silueti mükemmeldir. Muhteşem tonları ile çarpıcı renkler eşleştirilmiştir. Onları bulmak için Net-a-Porteri ziyaret edin.
17. Kalın Çerçeveli Havacı Güneş Gözlüğü
Chloé tarafından bu havacılar retro ilham alınarak yapılmıştır. Üç tonu vardır. İki kahverengi tonları desenli ve bir katı siyah tasarımlardan oluşur. Onlarla metal aksan ile pürüzsüz bir asetat yaratılmıştır ve bunların klasik stili mükemmel güneş gözlüğü tarzındadır. Bu pilot gözlüğünü Saks Fifth Avenueden bulabilirsiniz.
18. Pembe “Stacy” The Havacı Güneş Gözlüğü
Tom Ford bu pilot güneş gözlüğünü pembe lensler nedeniyle onları çevreleyen kalın siyah kare şeklinde yaparak daha çarpıcı hale getirmiştir. Çerçeveleri ve tapınakları korumaları retro tarzı yükselterek, ışık lensler ve gümüş kollara sahip olmasını sağlamıştır.Bu tonları Neiman Marcusta bulabilirsiniz.
19. Pembe Deri-Kesilmiş Havacı Güneş Gözlüğü
Dünyanın pembe fanatikleri için, bu pilot güneş gözlüğü tasarlanmıştır. Roberto Cavalli aksanlı tapınak korumaları güzel ince tel çerçeveleri ile bir tek renkli pembe bu pürüzsüz tonları yaratmıştır.Onların havacı tarzı kadınlara büyük bir hava getirmektedir. Sende bu çarpıcı pembe güneş gözlüğünü bulmak istiyorsan Saks Fifth Avenueyi ziyaret et.
20. Parlak Metal Havacı Güneş Gözlüğü
Bu basit havacı güneş gözlüğü çerçevelerine ultra parlak gümüş ile mükemmel bir dokunuş sağlanmıştır. Bu renk tonları Marc by Marc Jacobs gelen ve gerçekten tek renk tapınak korumaları yer almaktadır. Bunlar mükemmel sinirli görünüyor.Şık ve yeterince sofistike, zarif görünümlü tasarımlar. Bir çift satın almak için Bloomingdalesi ziyaret edin.
21. Kalın Metal Havacı Güneş Gözlüğü
Bunlar pilot güneş gözlükleri olarak kalın asetat tonları gibi çerçeveli değildir, ancak tonları tel çerçeveli çifti için kalındır.Çerçeveler klasik havacı siluet dışarıda bırakarak ,gözlük görsel efekt veren lenslerle çevrelenmiştir. Sizden Akne Studiostan bu havacı güneş gözlüğünü satın alabilirsiniz.

İlgili: Kadınlar İçin En İyi 20 Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017

Bir önceki yazımız olan Emilio Pucci İlkbahar / Yaz 2017 Aksesuarlar: Çanta ve Ayakkabı başlıklı makalemizde 2017 yaz, ayakkabı ve ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Kadınlar için en iyi 2017 Aviator güneş gözlüğü Modeli YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Kadınlar için en iyi 2017 Aviator güneş gözlüğü Modeli […]

  2. […] Aviator güneş gözlükleri uzunca bir süredir trend modellerdi ve bu yaz ile önümüzdeki sezonlarda da aramızda olmaya devam edecekleri bilinmektedir. Özellikle Ray-ban 2017 güneş gözlüğü modelleri harika. Bakınız: Kadınlar için en iyi 2017 Aviator güneş gözlüğü Modeli […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.