Güzelkız.com

Kadınlar İçin En İyi 20 Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017


Kadınlar İçin En İyi 20  Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017

2017 yılında yuvarlak güneş gözlüğüne sıcak bir eğilim olacak. Onlar son derece sevimli, retro ve mükemmel bir favori moda trendi olarak görünüyor. Onların çerçevesi zaten güzel olduğundan güzelleşme konusunda endişelenmenize gerek olmayacak. Çok fazla yapmanıza gerek yok.Yeni yıla hazırlamak için burada 2017 kadınlar için yuvarlak güneş gözlüğü modellerini bulacaksınız.

Yuvarlak Güneş Gözlükleri Hangi Yüz Tipine Uygundur

Yuvarlak güneş gözlüğü yuvarlak yüz şekillerine sahip kadınların takmasını tavsiye etmiyoruz.Çünkü  yüzdeki yuvarlaklığı daha da artırır. Yüzün keskin açılarını kırmak için kare yüzler bu tip gözlükleri kullanabilir. Dikdörtgen ve kalp şeklindeki yüzlere sahip olanlar da elbette yuvarlak gözlükleri takabilirler. Oval yüz şekillerine sahip kadınlar şanslı olan yüz şekline sahiptirler. Yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü takabilirler.

1. Gül& Altın Yuvarlak Güneş

Bu şık 2017 yuvarlak güneş gözlüğü Dries Van Noten ile Linda Farrow işbirliği parçasıdır. Gözlük çerçevesi ve rengine kadar, klasik yuvarlak güneş gözlüğünü çok anımsatan mükemmel şekilde yuvarlak görünen bir modeldir. Nihai aksesuar içinde tarz olan modellerden dir. Onlar basit ve muhteşemlik arasında mükemmel bir denge sunarlar. Siz de bu 2017 tasarımcı güneş gözlüğü bulabilirsiniz .

Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017

Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017

2. Retro Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Özellikle kare baskı ile, bu 2017 yuvarlak güneş gözlüğü çerçevelerinde zaten bir retro tasarım vardır. Klasik yuvarlak güneş gözlüğünde yeniden bir retro baskı. görüyoruz. Kare genişliği sadece onlara daha fazla karakter ekler.

Retro Yuvarlak Güneş gözlüğü Modelleri 2017

Retro Yuvarlak Güneş gözlüğü Modelleri 2017

3. Kablolu Yuvarlak Güneş Gözlüğü

2017 sezonunda kadınların yuvarlak güneş gözlüğü doğal retro tarzı daha modern bir yaklaşım alıyor. Lensler biraz gri tonu ile yansıtılır . Biraz daha metalik tarzdadır ve mat tarzı ile dikkat çeker. oldu. 2017 için bu yuvarlak güneş gözlüğüne sahip olmak büyük bir şans olur.

yuvarlak gözlük

yuvarlak gözlük

4. Büyük Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Linda Farrow da bu büyük kafesli yuvarlak güneş gözlüğünü yarattı. Büyük boy güneş gözlüğü her zaman farklı şekillerde stil olmuştur çünkü böyle bir tarzı kullanmak kolay ve pratiktir.Bu tarzı kullanırken saçınızı şık bir at kuyruğu yaparak kullanabilirsiniz. Tarz olarak bakmak için ideal bir seçimdir. Açık mavi çerçeveler özellikle sevimli bir görüntü yaratır. kafesli metal tasarımı stil sahibi olmanızı destekler.

yuvarlak güneş gözlükleri 2017

yuvarlak güneş gözlükleri 2017

5. Yarı Çerçeveli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

2017 için bu modern, aynalı yuvarlak güneş gözlüğü serin ve şık görünümlü olacaktır. Illesteva tarafından tasarlanan ince altın çerçeveler, üstün yarısını kapsayan bir kalın siyah çerçeveli, lenslerde İtalyan tasarımı vardır. Bütün bu özellikle modern trendini devam ettirecektir.

6. Steampunk Yuvarlak Güneş Gözlüğü

bayan yuvarlak güneş gözlükleri 2017

bayan yuvarlak güneş gözlükleri 2017

Steampunk gözlük ve yuvarlak güneş gözlüğü arasında bir karışımdır. 2017 yuvarlak güneş gözlükleri arasında tarz olan tasarımlardandır. Özellikle her gözlük üzerindeki pembe renklerle, mükemmel uyum sağlanmıştır.Stil gözlük görüntüyü oluşturmak için yıldız kabartmalı deriden yapılmış desenler geri geliyor.

trend yuvarlak güneş gözlükleri 2017

trend yuvarlak güneş gözlükleri 2017

7. Sade Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Çok daha temel olan bu Victoria Beckham çerçeveler ile bakmak mükemmel gerçekten.Onların basitlik en önemli özelliğidir. İnce metal çerçeveleri bulunmaktadır. Lensler tamamen UV ışınlarını bertaraf eder. Bu yüzden günlük kullanım için basit, şık ve pratik konumdadırlar. 2017 güneş gözlüğü bu kadar basit olmasına rağmen oldukça şık tasarımlar arasındadır.

bayan yuvarlak güneş gözlüğü 2017

bayan yuvarlak güneş gözlüğü 2017

8. Yumuşak Beyaz ve Gümüş Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Max Mara yeni trendler üstünde her zaman haklıdır ve bu 2017 yuvarlak güneş gözlüğünde bir istisna vardır. Beyaz mükemmel yuvarlak çerçeve trendinin birçok koyu renkli güneş gözlüğü arasında oldukça çarpıcı özelliği vardır. Onlar burun köprüsünün üstüne geliyorlar. Eski moda ince metal tel ile, minimalizm ve süsleme arasındaki ustaca bir denge gösterirler.

9. Altın Mercekli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

2017 yuvarlak güneş gözlüğü görünüyor ki çoğunlukla çerçeve rengine odaklıdır. ince çerçeveler ile basit renkleri kullanılmıştır. Bu altın camlar kadınların yuvarlak güneş gözlüğü için oldukça özeldir. Burun köprüsü üstünde sadece ince bir tel kullanarak bu son derece az tarz güneş gözlüğü yaratılmıştır.

dore yuvarlak güneş gözlükleri 2017

dore yuvarlak güneş gözlükleri 2017

10. Kedi Gözlü Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bu 2017 güneş gözlüğünde daha belirgin çerçeve vardır ve tamamen yuvarlak görünümlüdür. Yanında daha az belirgin, metal çerçeve bir kedi gözü şeklinde dekore edilmiştir. Bottega Veneta tarafından düzenlenmiştir.Bu tonlar UV ışınlarından tam koruma sağlarken hafif bir dokunuşta sağlar. Sürekli şık kedi gözlü gözlük ile karışık büyük bir yuvarlak güneş gözlüğü trendi meydana gelmiştir.  İlgili; Yüz şekline uygun gözlük çerçevesi nasıl seçilir

kedi gözlü yuvarlak güneş gözlükleri 2017

kedi gözlü yuvarlak güneş gözlükleri 2017

11. Siyah Vurgulu Yuvarlak Güneş Gözlükleri

Yansıtılmış güneş gözlüğü yeni yuvarlak güneş gözlüğü trendinin üstüne eklenerek yine 2017 için bir trend gözlük eğilimini başlatmıştır. Bu LGR tonları siyah desenli tarzıyla muhteşem ötesi tarz yaratmaktadır. Bu görünüm ile deri bir ceketi kombine edebilirsiniz.

siyah yuvarlak güneş gözlükleri 2017

siyah yuvarlak güneş gözlükleri 2017

12. Royal Mavi -Mor Yuvarlak Güneş Gözlüğü

2017 yuvarlak güneş gözlükleri içerisinde standart tonlara odaklanan çarpıcı bir renk trendi görünümü verir. Özellikle heyecan verici rengi ile dikkat çeker. Bu mavi-mor renk güzel ve zarif nötr renklerden oluşan en iyi görünümü verir. İnce metal, objektifler etrafında kristal kabartmalı çerçeveler onları özellikle zarif ve ilginç bir şekle dönüştürmüştür.

mor yuvarlak güneş gözlüğü

mor yuvarlak güneş gözlüğü

13. Klasik Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bu sisli şampanya rengi 2017 güneş gözlüğü lensler yarı mat bir görüntü verir. Doğal olarak klasik ve retro tarzdadır.Basit, ince metal çerçeveleri ve bulanık rengi doğal bir dudak üzerinde harika görünür. Elizabeth & James tarafından tasarlanan bu 2017 yuvarlak güneş gözlüğü 2017 gözlük trendlerinden.

 yuvarlak güneş gözlükleri

yuvarlak güneş gözlükleri

14. Şık Desenli Yuvarlak Güneş Gözlük

Bu çerçeveleri aynalı lensler ile mükemmel görüneceksiniz.Burun üzerindeki teller havacıları anımsatır. Bu yüzden bu 2017 güneş gözlüğü ile tarz görüneceksiniz. İnce çerçeveler üzerinde tam ölçekli desen kullanarak altın metal yanında mükemmel son dokunuş eklenmiştir.Bu şık bir seçim olur.

desenli yuvarlak güneş gözlüğü

desenli yuvarlak güneş gözlüğü

15. Pembe Mercekli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Derin pembe ve altın karıştırılması her zaman güzel bir etki sunar.Bu yüzden daha fazla tasarımcıların güneş gözlüğünü denemek gerekir.Ama ne olursa olsun, 2017 yuvarlak güneş gözlüğünden şık bir çift almak istiyorsanız Dolce & Gabbana ya yönelin.Pembe lensler hafif altın metal çerçeveli ve sütlü pembe parça tarafından vurgulanır.

pembe camlı yuvarlak güneş gözlüğü

pembe camlı yuvarlak güneş gözlüğü

16. Koruyucu Çift Çerçeveli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü süper koruma sağlar.Bu durumda Karen Walker tarafından tasarlanan bu 2017 yuvarlak güneş gözlüğü UV ışınlarından % 100 koruma sağlar. Aynı zamanda çizilmeye karşı dayanıklıdır. Ama her şeyden önce, onlar süper sevimli görünüyor. Çift metal çerçeve koyu renkli lensler üzerinde ilginç bir illüzyon yapar.

koruyucu-cift-cerceveli-yuvarlak-gunes-gozlugu

17. Buzlu Metalik Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bu süper şık 2017 yuvarlak güneş gözlüğü basit olarak görülür. Bu tonların özelliği metal ile tamamlanmış olmasıdır.Bunun dışında buzlu metal bir kenarı ile muhteşem görünüyor olacaksınız.metalik-yuvarlak-gunes-gozlugu-modeli-2017

18. Mavi Altıgen-Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Güneşe karşı mükemmel bir koruma sağlar.Bu açık mavi lensler tamamen şıkdır ve bunun üstüne size bazı büyük kalite çerçeveler sunar. Çift altın mükemmel gölge ile bu 2017 güneş gözlüğü sizin olsun. Bu güneş gözlüğü altıgen yuvarlak tasarımlıdır , böylece bu listede diğerlerine göre daha hatlı ve açılı tasarıma sahiptir.mavi-altigen-yuvarlak-gunes-gozlugu

19. Tel-Çerçeveli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

2017 güneş gözlükleri arasında yuvarlak gözlük koyu gri ya da şeftali çerçeveleri çarpıcı bir görünüm sunar. Her iki renk dış çembere ince tel çerçeveler ile karakterizedir. Tamamen şık ve kullanılabilir bir tasarımdır.Gölgeler etrafında ilginç illüzyon yapar.tel-cerceveli-yuvarlak-gunes-gozlugu

20. Büyük Boy Klasik Yuvarlak Güneş

Son olarak mükemmel özellikleri ile büyük kare ve renkli gözlükleri sunuyoruz. Linda Farrow tarafından tasarlanmışlardır.Güneş gözlüğü modern cesur kehribar tonlu çerçeveler ile harika görünüyor. Parlak altın metal çerçeveler ve lensler kontrast bir uyum sağlar.Bu güzel 2017 yuvarlak güneş gözlüğünü online mağazalarda da da bulabilirsiniz.buyuk-boy-klasik-yuvarlak-gunes-gozlugu-modeli-2017

Bir önceki yazımız olan İlkbahar / Yaz 2017 Saç Aksesuar Trendleri başlıklı makalemizde 2017, 2017 modası ve aksesuar trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Kadınlar İçin En İyi 20 Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017 YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Kedi gözleri ve Aviator güneş gözlükleri moda dünyasında her ne kadar hâkim olsa da, mükemmel yuvarlak aynı zamanda vintage güneş gözlüğü modelleri 2017 yaz sezonunda kızların en favori seçimlerinden.  Bakınız: Kadınlar İçin En İyi 20 Yuvarlak Güneş gözlüğü Modeli 2017 […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.