Güzelkız.com

Kadınlar için 2017 Katlı Saç Modelleri


Kadınlar için 2017 Katlı Saç Modelleri

Saçları genellikle uzun ve düz tutmak oldukça zordur.Katlı saçlar orta uzunluktaki yada uzun saçlarda harika görünür.Katlı saçlar özellikle ince telli saçlarda hacim oluşturarak daha güzel görünmesini sağlar.

Her durumda katlı saç düz saça göre daha havalı ve hacimli görülür.Sizde saçlarınıza kat vermeyi düşünüyorsanız ilham almak için kadınlar için katlı saçlar aşağıda sunulmuştur.

Kiraz rengi Uzun katlı saç :

Uzun katlı kiraz rengi saç oldukça şık ve şaşırtıcı görünüyor.Bu tarz size özellikle güneşin altında olduğunuz zaman zengin ve dramatik parlak saçlar sunar.Kaküller yana atılmış şekilde yapılan saç herhangi bir yüz şekli için uygun olacaktır.Hacimli bir etki vermek için saçları kuru olanlar saçlarını küçük bölümlere ayırmalıdır.Güzel kızlar,  saçlarınızın bölümlerin her birini yatay bir bukle şeklinde maşayla kıvırın.Her bölümü benzer büyüklükte kıvırmanız ideal görüntü için şarttır.

uzun katlı saç modeli

uzun katlı saç modeli

Kaküllü katlı saç :

Saç ağırlaştığında en iyi yol ona kat vermektir.Böylece saçın yükü hafifler ve daha dolgun görülür.Nemli olan saçınıza saç şekillendirme jeli uygulayarak ve kökten uçlara kadar eşit şekilde dağıtarak başlamalısınız.Sonra raket fırça yardımı ile hafifçe yüzünüze doğru saç uçlarını kıvırın.Orta fırça ile fön çekin.

kahküllü katlı saç

kahküllü katlı saç

Hacim veren katlı saç :

Özellikle ince telli saçlarınız varsa onlara kat vermek ve orta uzunlukta tutmak onlara yoğun bir hacim etkisi verecektir.Saça açık bir kaç gölge uygulamak onu daha sofistik bir tarz verir.İstenilen hacmi almak için maşa ile saçlarınızı şekillendirin. Buklelerinizi ayırmak için parmaklarınızı kullanın.Son olarak saç spreyi sıkın.

hacim veren uzun katlı saç

hacim veren uzun katlı saç

Kalın kaküllü katlı saç :

Kalın kaküller uzun ve katlı saça şıklık katar.Saç bohem tarzına yaklaşır ve gözler vurgulanır.Kalın kaküllü katlı saçı şekillendirmek için nemli saçınıza şekillendirici jel sürerek başlayın.Saçınızın üstünden başlayarak ileriye doğru fön çekin.Saç uçlarına orta kalınlıkta bir fırça ile gön gerekmektedir. Ayrıca Bakınız: Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2016

katlı saç

katlı saç

Sarışın katlı saç :

Sarışın katlı saçta renk parlak sarışın olmalıdır. California sarışın bronzlaşmış ciltte güzel görünür.Gözleri vurgulayarak romantik katmanlar muhteşem görünür.Şekillendirmek için saçınızı yana doğru fönleyin. Katlar maşa ile geriye doğru yapılmalıdır.

sarı katlı saç

sarı katlı saç

Düz keskin katlı saç :

Saç katlarına daima hacim eklemek gerekir.Düz keskin saçta katlar muhteşem görünür.Keskin katlı saça orta fırça yardımıyla fön gerekmektedir.Saç uçları ideal bir fırça ile fönlenmelidir. Saç uçlarına ana vurgu yapmak için son adım olarak saç spreyi sıkın.

düz katlı saç

düz katlı saç

Zencefil rengi katlı saç :

Zencefil saç rengi özellikle yaz için çok iyi bir seçimdir.Rengin yoğunluğu katlı ve orta uzunlukta saç modeli ile birlikte daha iyi elde edilir.Sıcak zencefil katlı tarzı saça hacim için saç şekillendirme jeli uygulayın.Saçınızı fönlemek için büyük bir fırça kullanın büyük ve yuvarlak bir fırça ile bitirin.Saç modelinin tespiti ve daha fazla parlaklık için saç spreyi sıkmayı unutmayın.

zencefil rengi katlı saç

zencefil rengi katlı saç

Katlı saç modelleri ve kesimleri 2016 2017 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Kadınlar için 2017 Katlı Saç Modelleri YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] İlgili: Kadınlar için 2017 Katlı Saç Modelleri […]

  2. ayfer dedi ki:

    katlı saç kesimleri arasında en çok kahküllü olan modelleri seviyorum.2017 saç kesim trendlerinde katlı kesimlerinde olmasına sevindim saçlarım dümdüz, bu resimlerden hemen orta boy olan bir tane seçip kestireceğim

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.