Güzelkız.com

İlkbahar Yazın 6 Popüler Makyaj Trendi


İlkbahar Yazın 6 Popüler Makyaj Trendi

Bayanlar, renkli bir sezon için hazır olun!  ilkbahar / yaz 2016 makyaj trendleri parlak özelliği olan cesur ve her zaman için mükemmel görünüyor! Renkler? Onlarda sevgi var! Kalın kirpikler bebeksi kirpikler, yoğun dumanlı göz makyajı ve her zaman kendini ifade etmek isteyecek bir kadının kendi cildini bir tuval olarak  kullanarak, daha yaratıcı kendine özel makyaj şekilleri olacak. Bunları oluşturmak için,  bazı modeller kadar güvenle onları göstermek için beceri belirli bir miktarda makyaj tekniklerini bilmesi gerektirir.

Çıplak yüzler ya da hiç makyaj yok gibi doğal yüzler hala var olucak, ama cesur yönleri daha da çok. 2016 ilkbahar yaz makyaj trendleri arasında en popüler olanları , cesur renkler, çekici gözler ve vamp dudaklar olduğunu söyleyebiliriz.Aynı zamanda kadınların bireysel güzellik teknikleri de ortaya çıkıyor. Parlak, en ışıltılı bir sezon için hazır olun ve genellikle seksi yeni makyaj trendleri özel geceler için yeniden şekilleniyor.

1: Kırmızı Ruj

Yeni sezon için klasik kırmızı ruj ve hangi kırmızı tonları trend oluyor tahmin edin? Renkler 2016 ilkbahar yaz moda haftaları boyunca görülen değişik kırmızılar ile nefis görünümlü kar beyaz kırmızı, elma renk tonu, mat renkte görünen kahverengimsi kırmızılar. Muhteşem görünümlü neredeyse her tasarımcının mükemmel elma kırmızı dudakları vardı.

Şeker Elma kırmızı olabilir, ama yeni bir yüz ve güçlendirilmiş kaşlar , 1980’lerden alınan ilham ile birlikte pistlere görülen bir kaç parlak tonlar da vardır.

2: Vampir Dudaklar

Tüm karanlık ve karamsar vamp dudak renkleri genellikle sonbahar ve kış trendinde oluyor.ama 2016 ilkbahar ve yaz içinde fazla olduğu görülüyor. Bu dudaklar deri, kürk ve siyah parçalar ile eşleşecek. Lekeli ombre dudaklarda popüler oluyor. Leylak tonları ise daha  karanlık oluyor.

3: Yumuşak Nötr ve Çıplak Dudaklar

Her şey bitti tekrar 90’ların gibi dudaklarda hafif kahverengiler geliyor.Burberry koleksiyonlarında  çıplak bej renkte dudaklar, Çıplak ya da nötr renklerde rujlar ile sadece dudakları sade bırakarak yüzün diğer kısımları daha ön plana çıkarılıyor.

Tasarımcılar arasında, genellikle kırmızı ve çıplak dudaklar arasında seçim yapmaya geldiğinde zor bir tercih oldu.

4: Yoğun Smokey Eyes

Tüm gözler dumanlı, ve kesinlikle tüm dumanlı gözler mankenlere olumlu yadsınamaz ciltleri ile süpermodel parlaklığı verdi.Maskara yüklü gözlerinin etrafında yapılan koyu renk farlar ise çok dikkat çekti.

Işıltılı gece mavisi göz farı ve oldukça büyüleyici cazibesi ile parti makyajı daha görkemli görünüm verdi.Hem de oldukça yoğun duman gözlerle mavi göz makyajları çok beğenildi.

5: Bebek gibi Kirpikler

Maskara kullanımı,  şimdiye kadar var olmayan şekilde olmuştur.Bebeksi görünümlü uzun ve kalın kirpikler diğer yüz bölgelerinde makyaj olmadan bile harika göründüğünü kanıtladı.  Bazı tasarımcılar entrikalar için, mavi maskara kullanarak ve yüzün diğer kısmını  neredeyse çıplak bırakarak, yoğun mavi etkisi olan sıra dışı kirpikler sundu.

Çılgın kirpikleri üstünden daha fazla alt kirpiklere maskara kullanımı ile abartılı ’60 2ların kirpiklerine sahip.

Bir bebek gibi kız görünmenin en iyi yollarından biri gözlerinizde, özellikle kirpikler ile oynamaktır. Hepimiz Barbie bebeklerin büyük, muhteşem gözleri ile yoğun kirpiklere sahip olduğunu biliyoruz.

6: Kesinlikle Konturlu ve Kalın Kaşlar

Eğer doğal hallerinden bu müthiş kaşları terk etmek isterseniz, bunu yapmak için iyi düşünün deriz. Oynanmamış ve alınmamış seksi doğal kaşlar 2016 makyaj trendlerinden.

Celine markasının modellerinin kaşları, çoğunlukla doğal kalın ve yapay etkileri olmadan bizlere daha çekici geldi. Kalın vahşi kaşlar oldukça güçlü bir trend oluyor.  Christopher Kane gibi cesur kaşlara sahip olmak o modelde olduğu gibi küçücük bir yüz görünümüde verir.

İlkbahar Yaz 2016 Makyaj Trendleri – Galeriİlkbahar Yazın 6 Popüler Makyaj Trendi YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Mısırlılar zamanından beri geleneğini sürdürmüştür ve 2016 2017 ‘nin favori makyaj trendleri arasında yerini alıyor. Ayrıca bu teknik gözlerimize sanatsal bir etki de katıyor. Hemen hemen […]

  2. […] da hoşunuza gidebilir: İlkbahar Yazın 6 Popüler Makyaj Trendi , Hızlı ve Çekici Makyaj Yapmak için 12 Hile […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.