Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz Moda Trendleri 2017 2018


İlkbahar / Yaz Moda Trendleri 2017 2018

İlkbahar / Yaz Moda Trendleri 2017 2018
Moda Haftalarında pek çok trend, 2017 bahar ve yaz gelecek sezonu için podyumlarda yeni tasarımlar gösterildi ve biz kesinlikle şimdiden çok heyecanlıyız. ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri listesinde üst sıralarda kapalı, sıcak kreasyonlar ve daha yazlık stilleriyle yıl boyunca sokaklarda görülecek olanlar da vardır. Bu tasarımlar için dolaplarınızda şimdiden yer ayırmalısınız. Zira birbirinden şık desen ve tasarımlarıyla kıyafetler yeni moda ve trendler olarak sizleri bekliyor.

1. Şık Askeri Parçalar

Pistler üzerinde görülen bir büyük eğilim askeri kıyafetler Tamamen sokak layık sitili ile birleştirebileceğiniz şık feminizm görünümler oldukça fazla.Pantolon damlalar halinde yer alırken gotik kızı gibi gösteren spruced askeri ceketler de yer aldı.
Hatta gösterileri katılanları, bu müthiş ceketler cezbetti. Apoletli, altın düğmeler ile dekore edilmiş şekilde oldukça yaratıcı tasarımlardır.
Roberto Cavalli İlkbahar 2017 askeri moda trendleri ‘ın kombinasyonları oldukça fazla ilgi görüyor. Versace ile birlikte süet sıska pantolon ve sonuna kadar havacılar ile eşleştirilmiş bombardıman ceket, kırpılmış JW Anderson en şık tasarımlardan.

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

2. Payetli Elbiseler

Kim o sokak stiliyle veya kırmızı da yürür gibi tüm gözlerin üstünde olmasını istemez. Alıcı, gösterişli ve güzel olmayı kim sevmez? Payetler normalde sinirli tip değil ama tasarımcılar gerçekten vücut eksilerini özellikle parlak siluetleri inanılmaz görünen bir soğutucu oluşturma şeklinde yapmışlar.Bezemeleri ve ışıltılı doğasıyla harika tasarımlar.
Bir amber görünüm içinde yan yırtmaçlar oldukça seksi ve çekici.Basit ve güzel nasıl olunur Alexander Wang Dion Lee’nin payetli elbiselerinde görüyoruz. Şık gecelerde giyebileceğiniz sıra dışı tasarımlar.

ilkbahar yaz elbise moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz elbise moda trendleri 2017 2018

3. İç Çamaşırı Gösteren Elbiseler

Bir zamanlar kadınların iç çamaşırı herhangi bir şekilde göstermesine için izin veren bir moda suçlu sayılırdı. Pijamalar son zamanlarda yıpranarak bir üst eğilim haline gelmiştir ancak dış giyim tema olarak iç çamaşırı hala biraz yabancıdır. Dior bralettes ve yüksek bel vücut şekillendirme iç çamaşırı kapalı gösterilen elbiseler oldukça ilginç tasarımlardan.
Giambattista Valli ‘nin siyah elbiseleri daha cesur ve Nina Ricci nin kırmızı altında gösterilen bir ilave sutyen ile harika göründüğünü söyleyebiliriz.

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

4. Athleisure ve Spor

Neredeyse her gösterisinde bahar 2017 moda trendi var ise bunlardan biri athleisure giysiler ve özellikle yaygın sportif efektleridir. Versace gerçekten naylon parkalar ve tozluk stilleri ile yarı saydam tasarımları ile dikkat çekiyor. Moda Haftaları boyunca görülen DKNY muhteşem tasarımları rahat ofis gardırobunu iki katına çıkarabilir.Spor kıyafetlerin lüks günlük kıyafetlerle birleştirilmesi olan athleisure modası artık her yerde karşımıza çıkabiliyor.
Off-Beyaz Bu siluetleri özellikle Sacai ile, Paris defilelerinde couture ile karışık, Margiela ve Fenty Rihanna tarafından Puma x athleisure oynayan önlük ve korse ile karışır. Bu kesinlikle az görülen ilginç bir gösteri.
T-shirt ve şort oyununda hazır ipeksi bir kombinasyon olduğunu itiraf etmeliyim .Dolce & Gabbana fırsatlarını kaçırmayın.

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

5. Ruffles Rolls

Fırfır katmanları üzerine katmanları görünüm elbise ve üstleri kek kaban gibi yaparak, pist üzerinde en sık görülen ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri haline getirmiştir. Basamaklı fırfırlar ortak bir özelliği vardır . Diğer tasarımları çok düzgündür.Kesinlikle doku ve boyutları ile oynarken, her şeyin eğlencesinden bir miktar eklenmiştir.
Üzerinde muhteşem karıştırılan katmanlı dantel ve saydam tasarımları görmek mümkün.Bazıları renk kombinasyonları ve genel kesim açısından gerçekten olağanüstü görünüyordu .
Kolayca benekli veya kıvrımlar arasına gizlenmiş şık açı gerçekten harika görünüyor ve kesinlikle bir 2017 gardırobunda yer almalıdır.Parlak mini elbiseler ve harika trenler arasında yer alan küçük yan yırtmaçlı elbise koleksiyonlar da yer alıyor. Elbiselik kumaşlar karıştırılarak eğlenceli bir tarz yaratılmıştır.

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

6.Yine Şeffaflık Trend

Şeffaflık görünüyor ki iki yıl önce devreye girdi hatırlıyor musun? Onlar hala burada ve güçlü tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Cildi kapalı göstererek gizleyerek kurnazca oynuyor gibi görünüyor, ama göğüslerin aşırı gösterisi olmadan.
Etek altı külotu görünce şeffaflık tarzının hala devem ettiğini görüyoruz.Örtbas ederken mümkün olduğunca fazla cilt göstermek için ‘gerekli olanakların tümü var. Bu herhangi bir yakın zamanda kaybolan bir eğilimdi , yani biz aslında yakında sokaklarda sırf üstleri ve elbiseler ile etekleri daha çok insanda görmeye başlayabiliriz.

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz moda trendleri 2017 2018

7. Deconstructed Gömlekler ve Diğer Modern Gömlek Varyasyonları

Bu bahar 2017 için pistlerde büyük bir eğilim olduğunu görüyoruz.Biz terziler kasıtlı parçaları eşleştirme olmadan çarpık veya tamamen alternatif bir boyut katma eğilimindeyiz.Neredeyse her tasarımcı kendi işinin zor olduğunu görüyor. Sadece kesme ve rastgele yapıştırma tuhaf bir fikir aslında ama moda pist üzerinde bir yere sahip olabileceğini keşfetmek için gerekli bir uygulama.
Kot tabanlı Concept ve bir araya dikilmiş gömlek iki farklı versiyon gibi görünüyor Düğme aşağı gömlek şüphesiz, bir klasik. Biz onları denim tarzında görmeyi seviyoruz Biz onları tamamen beyaz ve pinstripes seviyoruz.
Uzun kollu çok kısa kırpılmış modeller görülüyor.Aslında modern kadın için bu önümüzdeki bahar süper harika ve mükemmel bir görünümlü gömlekler . Yarım ve Monse görülen yarım eşleşmeyen tek omuz gömlek elbiseleri tercih edebilirsiniz ama bu bizim genel gömlek tercihlerimizden biraz daha farklı.

yaz modası gömlek trendleri 2017 2018

yaz modası gömlek trendleri 2017 2018

8.Klasik Kısa Üstleri

Açık diafram ağır olduğundan söz edilebilir ama geçmiş mevsim dikkate alınırsa bu üstlerin oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz. Bu 80’li ve 90’lı yıllarda büyük bir eğilim oldu, ama daha sonra üstleri uzatma yanların açılması eğilimine gidildi.
Ağır kot üstleri Thornton Bregazzi tarafından tüylü etekleri ile eşleştirilmiştir. Görüldüğü gibi kırpılmış kazağında oldukça trend olunacağı görülüyor.

yaz modası 2018 kısa üstler

yaz modası 2018 kısa üstler

9.Göğüs Odaklı Üstler

Göğüs odaklı üstler 2017 yılında oldukça fazla görülecek.Bunların üzerine atılan şeffaf malzemeler diaframı kapalı gösterecektir.
Alexander Wang de görüldüğü gibi yüksek moda elbiseler ile eşleştirilmiş Bralettes üstler müthiş . Burada sütyen ve bralettes görüldüğü gibi, altına veya giysi üzerine giyilen katman parçası olan Kenzo görülüyor.Özellikle siyah parçaların ön planda olduğu üstlerde vücut ölçülerini göstermek için ideal parçalardan.

yaz modası sütyen tarzı bulzlar 2017

yaz modası sütyen tarzı bulzlar 2017

10. Yenilikçi Kare Omuzlar

Yastıklı omuz çok büyük bir trendi hatırlıyor musun? Evet bu trend tamamen geriye dönüyor. 80’leri ve kare omuzları hatırlamayan yoktur.Çok eğlenceli tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.ipek Ceketi yakasız altında hiçbir şey olmadan kombinlenene bir parça olarak görüyoruz.Bir smokin ceket ve retro pantolon modern çizgilerin birleştirilmesinin bir kanıtı. Saç için olduğu gibi kare omuzlar başın üstüne düz kesim olarak cesur yapılmıştır.

ilkbahar yaz kadın moda trendleri 2017 2018

ilkbahar yaz kadın moda trendleri 2017 2018

11: Genel 80’lerin Teması

Hepimiz sadece 20 yıl önce bu tasarımları gördük.Bu trend birden ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri arasına girdi. Bu kare omuzlar , payetler ve puf kollu tasarımlar bize hiç yabancı değil.
Orada 2017 hakkında çok gösterişli bir şey olduğunu ve bu özel on yılda özellikle ilgi Paris tasarımcılar ile mutlak gusto ile 80’lerin yeteneği geri getirdi. Dantela, kabarık kollu, tek omuz elbiseler, vücutta dar pantolon ve payetler renkleri ile birlikte bezemeler 80 lerin havasını hissetmek için ideal.
Üstlerde görülen bazı sıcak pembe ve morlar ilkbahar / yaz 2017 renk trendleri ve 80’lerin seksi yalın yaşamını getirir.

ilkbahar yaz modası 2017 18

ilkbahar yaz modası 2017 18

12. Omuzlar Yine Açık

Dekolte karıştırmak için omuz ve kolların üstlerini eklediğinizde son birkaç hafta boyunca pist üzerinde gördüğümüz gibi muhteşem. Bu birlikte paneller de dahil olmak üzere, sürekli diğer üst ilkbahar / yaz 2017 2017 moda trendleri ile karıştırılarak yoğun şekilde kullanılır oldu En asimetrik etekler ve ekstra uzun kollu parçalar şık tasarımlardan.
At David Koma eğilimi akla modern Elizabeth temasını getirerek, şişirilmiş kol ve kısa bir etek ile eşleştirilmiş kombinler yapmıştır. Omuz hacimli kollu üstler kırpılmıştır.

ilkbahar yaz moda trendler 2017

ilkbahar yaz moda trendler 2017

13. Seksi Yırtmaçlar

Daha mütevazı kesim kalıcı makyaj ve uyluğa kadar yırtmaçlar pistlerde görülür. Bacaklara yırtmaç yerleştirilir .Üzerinde bulunan yaka oyuntuları ve yan yırtmaçlar elbiseleri cazip hale getirmiştir.
Versace dantel ve yırtmaçlarla bize tamamen sevimli rahat görünümlü elbiseler sunmaktadır.

ilkbahar yaz moda trendler 2017

ilkbahar yaz moda trendler 2017

14. Derin V Yakalar

Şeffaflık ve yan yırtmaçlar daldırma yakalar Yaz 2017 moda trendlerinde yerini almış ve pistlerde görülmeye başlanmıştır.
Altuzarra gibi bazı tasarımcılar uzun kollu, flouncy katmanlı tasarımları karıştırmışlardır. Daha ağırbaşlı bir görünüm için daldırma yakalar kullanılmıştır.
Bir tarafında ekle uyluk yukarı yırtmaç ve yakalar birlikte kullanılmıştır.Biz kolayca bu üstlerin 2017 moda trendi olduğunu söyleyebiliriz.

ilkbahar yaz moda trendler 2017

ilkbahar yaz moda trendler 2017

15. Tişört Şeklinde Üstler

Bu bahar için güzel bir trend olabilir . genellikle kısa etekler ya da kırpılmış pantolon ile eşleştirilmiştir. Biz özellikle DKNY, Ryan Roch, New York Moda Haftası ile ilgili bembeyaz olanları, bir sürü görüyoruz.
Bu klasik bir trend ama gösteriler boyunca pek çok kez çıktı çünkü kendi kategorisinde bunu hak ediyor. Hatta bazıları Vera Wang de mini etek kombinasyonu ile uzun kollu trendini eklemiştir.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri

16.Klasik Batı

Biz batılı tasarımları daha klasik gördük. Bir sürü saçaklı ve noktalı bezemeleri ile beyaz muhteşem şekilde pistte görünür .Modern bir şekilde deri ve şapka kullanılmıştır.

ilkbahar yaz kadın modası 2017 2018 batı tarzı giysiler

ilkbahar yaz kadın modası 2017 2018 batı tarzı giysiler

17. Pijama Tarzı Ceketler

Pijama ve gecelikler birkaç mevsim s uygulanabilir bir kıyafet olarak ortaya çıktığında biz şok olduk. Sonra ise memnun. Şimdi bu eğilimin sürmesi anlamına da gelmektedir ne kadar merak ettiğiniz. Sonuçta bir üst seçim olmuştur .
Adam Selmanın görülen şalvar parçaları oldukça ilginç. Milan gerçekten bu bahar 2017 moda trendini vurguladı, ancak aynı derecede sonradan Paris önce Londra ve sonrada New York’ta görüldü.

ilkbahar yaz kadın modası 2017 2018 pijama tarzı ceketler

ilkbahar yaz kadın modası 2017 2018 pijama tarzı ceketler

18. Uzun Kollu Üstler

Muhteşem kazaklar podyumda oldukça fazla sevildi.Onların kollarının uzun olduğu bir gerçektir. Onları özel kılan da bu ayrıntıdır. İskoçya Pringle ile veya David Koma piste görüldüğü gibi muhteşem bir uzun kollu üstü bölünmüş etek ile eşleştirilmiştir. uzun kollu üstler çocukluğumuzdaki palyoçaları hatırlatmaktadır.

ilkbahar yaz moda trendleri

ilkbahar yaz moda trendleri

19.Maksimal Faydacılık

Kargo cepler bu ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri listesinde kendine yer edinecek , ama buradaki genel bir tema olduğunu gerçekten maksimum avantajı için giysi kullanmak için işe yarıyor. Kapüşonlu naylon üstleri hafifletmek büyük kargo cepler anlamına gelir.
Paris pistleri mümkün olduğunca kullanıcı için kolay bir hayat sunan ilginç parçalar ile doluydu. Birçok iyi tasarımcılar da dahil olmak üzere, bu eğilimin içindekiler Balmain , Margiela, Stella McCartney , Kenzo ve Vetementsdir..

ilkbahar yaz kadın moda trendleri 2017

ilkbahar yaz kadın moda trendleri 2017

20.Kargo Delilik

Bu cepli üstler ekstra para, kağıt, telefonlar koymak için kolaylık ve pratiklik sunuyor.Bir Detacher kargo cepli midi etekler kesinlikle bayanlar tarafından çekici bulunmuştur . Kargo pantolon şeffaf kreasyonlarda görüldüğü gibi ipeksi ve parlak görünüyor .Eteklerle ve kargo üstlerle biraz daha feminenlik vurgulanmış.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri cepli pantolonlar

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri cepli pantolonlar

21.Pantolon Pantolon üzerine

Bu garip bir eğilim ama şüphesiz piste görülen yeni ilkbahar / yaz 2017 moda trendlerinden biridir. Hemen genel çekiciliği artırır . Katmanlı dipleri tozluk ve benzeri tasarımlar üzerinde şort biçimindedir.Bu pantolon tarzı iyice merak uyandırıcı.
Moda Haftasında ilgi odağı sık görünen geç bir sokak stili zımba tam anlamıyla bir kıyafete tekrar yeni bir görünüm yapmanın en kolay yollarından biridir. Kemer, kapalı gösterilen pantolon geri kalanından farklı olacaktır.Katmanlı pantolonlar moda severlerden tam not almayı başardı.

pantolon üstüne pantolon giyme

pantolon üstüne pantolon giyme

22. Lambri Oyun

Lambrileri bir süredir görüşüyorsunuz ve İlkbahar / Yaz 2017 için hazır giyim modasının oldukça ilginç trendlerinden. Aynı gölge veya kumaş iki büyük parça kombinasyonu panelleri ile parçalarının etrafında ek hacim ve entrika oluşturacak şekilde bir giysiye güzellik ekleyin.
Siyah ve beyaz omuz kapalı Proenza Schouler gösterilerde inanılmaz görünüyordu .Claudia Li, açık mavi ve beyaz paneller ile oynamıştır.Kısmi pijama ve kısmi smokin üst tasarımlar. Siyahlara parlak haşhaş ekleyerek renklerle oynanmıştır.

2017 yaz kadın modası

2017 yaz kadın modası

23.Spor Logolar

Bugüne kadar, genellikle göğse yapışan üst markaların logosunu giyiliyordu ama bahar 2017 moda trendleri açıkça kendinize bir tasarımcı kıyafeti almak için yeterli hamur dünyaya sundu. Moschino bodysuits, Gucci kazak ve Dolce & Gabbana gömlek daha cazip gelen tasarımlar arasında.Yani logoları ile bu parçaları almak ve tasarımları sokak stiline uydurmak en büyük trendlerden.

2017 yaz kadın modası logolu spor kıyafetler

2017 yaz kadın modası logolu spor kıyafetler

24. Sloganlar İle Konuşmak

Bir çok tasarımcı kendi logolarını tercih ederken, orada da destekledikleri nedenleri ve toplumsal, hatta siyasi nitelikte ihtiyaç olan düşüncelerden de logolar da vardır. Stella McCartney kampanyası bu yüzden “Hayır Deri ve Kürk Yok” varyasyonlarını kullandı.Üstlerde,elbiselerde ve tulumlar da sloganlar kullanılarak tasarımlar ilginç hale getirilmiştir.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri sloganlı kıyafetler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri sloganlı kıyafetler

25.Oyalı Tasarımlar

Kullanılan malzeme basit bir kumaş ama güzel triko ve tığ işi olmadığında Kısa etekler ve güzel fırfır daha iyi görünüyor. Bu son birkaç ay bir üst eğilim olmuştur ve bu 2017 sezonunda da devam edecek gibi görünüyor.
Tığ popüler oldu ama sadece, tüm örme ürünlerin çok daha iyi basit kumaşlardan yapılmıştır. Missoni , MSGM , Versace, Attico da bu eğilim ve kombinasyonlara eklenen muhteşem renkler sezonun en iyi trendlerindendir.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri oyalı giysiler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri oyalı giysiler

26.Puflu / Volanlı Kollar

2017 trendi olarak pistler üzerinde puf kollar oldukça sık görülür. Ceket, elbise, gömlek yukarı kabarık kollu şekilde yapılmıştır ve hatta omuz tasarımlarını kapatır.
Pistleri kol ve omuz çevresinde dikkat çekilmiştir.Bacaklar çıplak olsa bile gövdeye dikkat getirerek kamufule edilmiştir. Emilio de la Morena adlı tasarımları özellikle de bu konunun altını çizer.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri volanlı kollar

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri volanlı kollar

27. Çocuksu Kollar

Biz pistlere görünen kollu ya da tam anlamıyla hiçbir kolu olmayan tasarımların farklı türlerini görüyoruz. Ama en iyi ilkbahar / yaz 2017 moda trendlerinin listesinde olması için yeterince sık görünür bir eğilim.
Denizkızı etek güzel eşleşen uzun kollu zarif tasarımlar oldukça şık. Giambattista Valli üzerinde ince pantolon ile dramatik bir görünüm oluştururken, tüm dikkat aşağı bileklere toplanmıştır. Bu eğilimin tüm Moda Haftası boyunca pistlerde yer almasını görmekten keyif duyacağız.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri bulz modelleri

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri bulz modelleri

28.Kesikler

Omuzları, yanları ve rastgele alanları kesilmiş gibi görünüyor elbiseler vardır. Ya da gerçekten iyi bir terzi olduğunu göstermek ve maksimum güzellik getirmek için stratejik kesikler yerleştirerek tasarımlar oluşturulmuştur.
Erdem koleksiyon uzun kollu tasarımlarında bu trendi gerçekleştirmiştir. Dilimleme kesinlikle ilginç bir bahar 2017 trendi olmuştur.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri kesikli kıyafetler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri kesikli kıyafetler

29. Basit Uzun Kollu Gömlek Elbiseler

Kollu veya kısa üstler hacimli, uzun eteklerle pist üzerinde görünür.Bu eğilim hala rahat bir trend.Kolay ve tamamen şık mükemmel karışımı bir trend.
Bu erkeksi üstler oldukça şık tasarlanmıştır.bize hatırlatır. Profesyonel gömlek tarzı odağı getiriyor. Beyaz üstlerle geleneksel tarzlı tunik görünümü oluşturulmuştur.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri gömlek elbiseler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri gömlek elbiseler

30. Görkemli takım elbise kumaşı

Gardırobun bir parçası olan kıyafetler sokaklarda iş yerinde ya da sadece şehirde bir gezinme sırasında giyilebilir. Olgunluk ve profesyonel stil duygusu ekleme özellikle çekici bir tasarımı ortaya çıkarmıştır.
Takım elbise kumaşı gerçekten.Hacim ve konforun yer aldığı tasarımlarda feminen şıklık vurgulanmıştır.Siyah ve gri kullanılan geleneksel renklerdendir.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri takım elbiseler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri takım elbiseler

31.Mini Elbiseler

Bir süre için uzun etekleri podyumlarda görmüyoruz.Orta uzunluktaki ve mini elbiselere kesinlikle bahar 2017 pist üzerinde bir üst eğilim vardır. Bu mini elbiseler modern bir şekilde oldukça rahat olan bu tasarımlar parlak elbiseler olarak karşımıza çıkıyorlar. Yuvarlak omuz ya da puf kollu gibi görünüyor.

ilkbahar yaz 2017 2018 mini elbiseler

ilkbahar yaz 2017 2018 mini elbiseler

32. Diz Boyu Mükemmellik

Mini etek kesinlikle pistlere görülürken en yaygın etek uzunluğundan biride ortalarda etek boyudur.. Bu bazı çılgın psychedelic geometrik tasarımların yanı sıra, Simone Rocha veya Bora Aksu da gördüğünüz gibi hacimli eğilimleri ile devreye giren tasarımlar da vardır.
Bu güneş sarısı inanılmaz görünüyor.. Etek basit veya asimetrik, şık ya da fluttery olabilir ancak günün sonunda, midi üst eğilim kazandı.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın modası diz boyu elbise ve etekler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın modası diz boyu elbise ve etekler

33.Modern Bohem

Bahar mevsiminde havalı kızlar modern bir bükülme ile bohem giyinecek. Görünüyor ki tasarımlar sanatsal detay, gösteriş, eklektik dünyevi ve tamamen organik olan tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.Bu kategoride bayanlar da el yapımı büyük boy triko tasarımlar pistlerde görülür.
Stella McCartney daha vegan tasarımları üzerinde çalıştı ve genel olarak tasarımcılar bohem bir görünümü modernize etti. Önümüzdeki sezon için istikrarlı gidiş eğilimi tuttuğunu kanıtladı.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri bohem stili

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri bohem stili

34. Göğüs Başı Serbest

Bu eğilim geçen senede trendi.Ama eğilim kendisini daha sert bir şekilde gösterip göğüsleri göstermek için tasarlanmıştır. Dünyanın birçok yerinde yakalı tasarımlar görülür. Dış giyim olarak giyilen iç çamaşırı bu özel eğilimi ile kadınların göğüslerine dikkat çekiyor. .
Biz 2016 da bu farkı o kadar yaygın olarak ilkbahar sezonun da görmedik, ama o üstler ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri listemizin başında yer alıyor.
Alexander McQueen seksi ve büstiyer kombinasyonlarla oynamıştır. Lanvin şimdilik göğüsü kurtararak yerine siyah bir sutyen ile eşleştirmek için karar vermiştir. Bazı oldukça ilginç tasarımlar ile sırf elbiseler altında her şeyi göstermek için tasarlanmışlardır..

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri iç gösteren elbise ve bluzlar

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri iç gösteren elbise ve bluzlar

35. Tek Kol Başyapıtları

Farklı tasarımcılar tarafından tek kollu başyapıtlarından giymek önümüzdeki yıl oldukça trend olacak.Görüldüğü gibi diğer renkli over dirsek eldiven ile karışık bir tarafta muhteşem uzun kollu ve açık omuz görülür. Tamamen maruz kalan diğer kol vücudun bir tarafında gibi duygu ise bize ters kapalı olarak görülür.
Isabel Marant koleksiyonu baskılarla dolu, zevk için harika bir eğilimdir. Genel olarak pistlerde görülen sarp ve siyah kombinasyonlarda meme uçları bir başyapıt yaratıyor.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri tek kollu elbise ve bluzlar

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri tek kollu elbise ve bluzlar

36. Dantela Reaksiyonları

Athleisure elbette bir üst eğilim, ama aynı zamanda bu listede eğilimin her tür göründüğü gibi dantelanın kendisini göstermesi bizi çok mutlu ediyor. Baskılı ve pileli kumaş bahar sezonun da görünür bir önceliği vardır.Stil üstleri oldukça ilginç tasarımlardandır. Pantolon kırpılmış diz uzunluğu boyunca tasarlanmıştır.

kadın modası 2017 2018

kadın modası 2017 2018

37. Hazır Elbiseler

Açık havada pijama giyen Akın, bu bornoz etkilenmiş eğilim oldukça güzel ve dış dünyaya ev konforunu getiriyor. Çin tarzı baskılı elbiseler elbiseler birleştiren kolay tasarımlardır.Genel olarak elbiseler altında sırf giyim, tek parça mayo efektler olarak karşımıza çıkıyor.Mavi ve mor renklerin tonlarının kullanıldığı hazır giyim elbiseler salaşlığı ve bolluğu ile şık tasarımlardandır.

kadın moda trendleri yaz 2017

kadın moda trendleri yaz 2017

38.Kadife Varyans

Kadife bize yaz 2017 moda trendlerinde bu listede onun kendi kategorisini vermek için yeterli sıklıkta kendini göstermektedir. Kumaş tatil sezonu da bahar devam görünüyor ve lüks olan Victoria Beckham pist sıcak hava layık tasarımlar halinde kesilmiş onu sıcak malzeme ile çok iyi göstermektedir.
Biz gerçekten kısa elbiseler bakarak olsun Marc Jacobs Sies Marjan scrunched veya parlak allık renkli MIDIs, kadife kreasyonlar onlar genellikle sonbaharda olduğu gibi bahar mevsiminde belirgin değildir .Kadife mini tasarımlar ve takım elbiseler gerçekten görülmeye değer.

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri kadife giysiler

ilkbahar yaz 2017 2018 kadın moda trendleri kadife giysiler

39. Geniş Birimleri

Hacimli kollu, hacimli etekler ve hemen her şeyin hacimli olduğu katmanlar Londra Moda Haftası özellikle pist üzerinde gördüğümüz şeylerdir. Bayanlarda mümkün olduğunca fazla hacim göstermek 2017 2018 moda trendlerinde sokaklarda çok fazla görülecek.
Bora Aksu daha parlak etkilerin aksine, akşam için mükemmel bazı muhteşem sayılan pembe likörlerde tasarlamıştır. Balerin tarzı sandaletler ile eşleştirilmiş, tutuk. klasik oynanan Rocha yarı yarıya tasarımlardır.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri

40. Asimetrik Etekler

Biz son zamanlarda bu tasarımları çok fazla görmüyoruz. Yaz 2017 trendleri listesinde çok üstünde, kesinlikle pek çok kez görünmüyor ve bu tür Dut askeri stilleri toplam kontrast eğilimleri ile eşleştirilmiştir.
İnanılmaz sıcak pembe parçaları görmek ise, Loewenin daha uzun elbise ve asimetrik etki oluşturmasına yardımcı olur. Kreasyonlar eğlenceli bir şey eklemek için , en asimetrik kabarcık etek sportmax kesinlikle kolaylıkla tasarımlara uygun.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri asimetrik etekler

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri asimetrik etekler

41.Tamamen Vurgulu Kollar

Biz şimdiye kadar pist üzerinde görünen kolları farklı türde çok fazla gördük, ama hâlâ eğilimler bölümünde bir üst rakip olduğunu beyan etmek için ve bir stil yaratmak için birkaç tane daha ekleyebilirsiniz. 2017 Yüksek hacimli kollu eğik çizgi, dantela, fırfırlar, tek omuzlar, hacimli omuzlar ve Aplikler listeye girmeyi başardı.
Yüksek boyunlu ve Marc Jacobs ya da Saint Laurent bulunan kare omuz parlak altın tunikler derin V açık sandıkları da benzeri minik etek ile eşleştirilmişlerdir. Büyük kollu tasarımlar majorly stil ve sokak modası tam anlamıyla kucaklamışlardır.

kadın moda trendleri 2017 2018 ilkbahar yaz

kadın moda trendleri 2017 2018 ilkbahar yaz

42-Yüzme Modası

Normalde biz tesisi koleksiyonları veya özel olarak tasarlanmış mayo olanlar bekliyorduk .Bize tatil modası bizim gün gibi görünmelidir ne bir ön izleme vermek için gözle görünüyor. Bikiniler şimdi on yıldır sahile giyilecek şekilde tasarlanmıştır.
Gucci tüm uyumsuz desen yararlanma ceketler ve konforlu yüksek bel pantolon ile, şehir etrafında bikini üstleri giyen tasarımlar yapmıştır. Dantelli yüksek bel hacimli pantolon ile bazı basit tek parça olanları vardır. Tek parça mayo üzerine çekmek için etekler tasarlannmıştır. Tasarımlar 80’li yılları andırmaktadır.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri yüzme stili bluzlar

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri yüzme stili bluzlar

43:Sütyen ve Ceketler

Burada bir moda oyunu oynanır ve kitle halka hitap edecek yaratıcı tasarımlar elde edilmeye çalışılmıştır.Aslında hile yapabilir sutyen tasarımları ile oynarken ve normalde gizli olması gereken parçalar üzerine bir ceket ekleyerek sadece Victoria Beckham tarzı eşleşen tasarımlar olduğunu görüyoruz.Özellikle kendi cazibesini ekler görünür.
Baskılar ve fırfırlar ve daha bikini tarzı mükemmellik görüyorum ama üstlere bir ceket eklenerek daha profesyonel tasarımlar elde edilmiştir. Bu pantolon veya etek, bir çift üzerinde sutyen ve Kendall Jenner en sevdiği görünüm bu yüzden hiç de şaşırtıcı değil.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri ceket modelleri

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri ceket modelleri

44.Elbise ve Pantolon Eşlendirmeleri

Biz zaten pantolonların ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri listesinde görünür olduğunu biliyoruz.Bu yüzden neredeyse yanı katman pantolon üzerine elbise görmek için mantıklı. tam Vücut kapsamına moda eklemek için benzer eşleştirmeler yapmak zevkli görünüyor. Asya ülkelerinden ilham alınmış gibi görünüyor.
Tabii ki, bu eğilim bahar 2017 sezonu excel gibi görünüyor asetatlar ve yıpranmış sütyen büyük bir çelişkidir. Biz pileli asimetrik etek boyları ise, hımbıl kot üzerinde oldukça iyi duruyor. Gömlek elbiseler aşık etekler Banana Republic beyaz elbise pantolonları vurgulamıştır.Gala gecesinde seviyeye almak isteyenler için, Adeam çok ilginç bulabileceğiniz birkaç tasarımlar vardı.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri elbise ve pantolon kombinleri

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri elbise ve pantolon kombinleri

45.Omuzu Kayan Bluzlar

Bu ilginç bir trend ve eğlenceli gerçekten. Dalan yaka, sahip bir elbise kayma bir omuz var, özellikle flört etmek ve tamamen seksi olmakla ilgilidir. Bir gömlek ya da bir Gömlek elbiseler, gerçekten bayanlar için cazip bir kombin. Tarih tarzı flört bir dokunuş ile profesyonel ve rahat kombinasyonu ile eşleştirilmiş bu eğilim kendisini en iyi şekilde ortaya çıkarır.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri kayan bluzlar

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri omuzu kayan bluzlar

46.Rahat Korse

Korseler geç bir dönüş yapıyor ve bağırsaklarda herhangi bir zarar yaratmadan onları giyiyor olacağız.Sezonun geri kalanında olduğu gibi, burada yine biz iki karşıtların bir savaşı var görünüyor. Korseler hacimli kolları ve geniş pantolonda bacakları daha güzel gösterir.
Korseler beli vurgulayarak bluz üzerine giyilen gibi görünüyor. Kıyafetin kalanı ile eşleştiği zaman harika görünen güzel bir eğilim. Biz kesinlikle bahar kıyafetler için bu görünümü benimseyeceğiz.

ilkbahar yaz modası korse bluzlar 2017

ilkbahar yaz modası korse bluzlar 2017

47.Şık Çayır Modası

Kır modası öncü görünüyor, modernize edilerek yeniden Moda Haftası pistlerde görülen geç ilginç bir eğilimdir. Her şey narin kadınsı ve sadece şık kır trendi aracılığıyla kullanılabilir .
Anna Sui kırmızı ve beyaz kombinasyonlar daha genç nüfusun içindir. fırfırlı kreasyonlarda koleksiyona eklendi. Daha olgun öncülerinden, Oscar de la Renta şeffaflık seviyeleri üzerinde oynanan ve kontrastı doğru miktarda oluşturmak için siyah kemer eklenen bazı saf beyaz üstler sundu.

ilkbahar yaz 2017 desenli elbiseler

ilkbahar yaz 2017 desenli elbiseler

48. Denim Giysi

Denim daha Londra’da pistte bulunanlar gibi süslenmiş basit bir jean pantolon ya da şort ve şık üstle kombine edilmiştir.Yıpranmış uçlarda gördüğümüz saf rock ‘n’ roll trendi vardı.Değişik tasarımlı denim elbiselerde yine ilginç tasarımlar arasında.

ilkbahar yaz 2017 kadın denim moda trendleri

ilkbahar yaz 2017 kadın denim moda trendleri

49. Anorak Ekleme

Bu garip şık parçalar aslında yağmur dayanıklı olup olmadığını sormayın. Şansı açıkça değildir ve ev çekirdek boğulmuş sona erecek vardır. Bazı çılgın desenli katmanları ile giyilmesi zevkli tasarımlardandır.Üzerinde kırpılmış ekstra uzun kollu tarzı Nicole Miller ‘ın hazır giyim kıyafetleri kullanılmıştır. DKNY gelince, onlarda özellikle şeffaflık trendi sürmektedir.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri anorak

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri anorak

50. Parlak Metal

Bir renk eğilim daha. Metalik görünümde yine her zaman olduğu gibi trend.Sadece 2017 Glittering pantolon kabul edilmiştir 80’lerin esintileri görülür.Hacim ve başına büyük kapsama tüm fütüristik özellikleri gösteriyor. Kısa elbiseler ve korkak kesim tasarımların genellikle metalik yönü vardır.

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri parlak metalik

ilkbahar yaz 2017 kadın moda trendleri parlak metalik

51 .Trençkotlar

Trençkotlar Birinci Dünya Savaşından beri gerçekten bu dünyada moda severler için bir üst trend ceket tasarımı olmak için yıllar boyunca geliştirilmiştir. Erkekler ve kadınlar için yapılan, kış ve ilkbahar tasarımları, genç ve yaşlı, trençkotlar favori mağazalarda raflarda yer aldı.

ilkbahar yaz 2017 trençkotlar

ilkbahar yaz 2017 trençkotlar

52. Bel Hattı Aksanı

Biz bu listedeki bazı eğlenceli ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri gördük, ama gerçekten oldukça ilginç kumaşlara da rastladık.Belinizi ince göstermek için şık kemer tasarımları yapılmıştır. Yan yırtmaçlar büyük kelepçelerle ve etek ya da pantolonla bu eğilimin tadını çıkarabilirsiniz. Bazı kapalı gösteren omuz ve tasarımcılar ile harika görünebilirsiniz.

moda ve trend pantolonlar 2017 ilkbahar yaz

moda ve trend pantolonlar 2017 ilkbahar yaz

53. Romantik Görünüm

Aslında genel olarak 2017 yılında görülen, ancak bahar ve yaz ayları boyunca görülen romantik tasarımlar göze çarpmaktadır. Bu bize oldukça çok görüldüğünü anlatmaktadır. Akan etek bir sürü çiçekler ve fırfırlar , dantel ve kurdele ile yumuşak ayak bileği uzunlukta kumaş görülür.
Tümüyle kadınsı olan tasarımlar düğünde giymek için mükemmel. Erdem’in kurdeleler ve çan kollu romantik elbise koleksiyonu alırken görülmeye değer.

romantik elbiseler 2017 18

romantik elbiseler 2017 18

54.Sapanlar ve Bağları

Kıyafetin ayrılmaz bir parçası halinde görülen koşum takımları ve askıları ,bağları vardır .Onlar her yerde görünür açıklamada parçaları olan Rag & Bone elbiseler ya da zorlukla diafram kapak üstleri parçası olarak yıpranmış Alexander Wang parçalardır. Onlarla kıyafetlere sadece küçük eklemeler olabilir.

bağcıklı kıyafetler ve ayakkabılar 2017 18

bağcıklı kıyafetler ve ayakkabılar 2017 18

55.Herşey Salaş

Gevşek siluetler pistlede en sık görülen ilkbahar / yaz 2017 moda trendlerini bize getiriyor .konfor lu lan kıyafetler aşırı kiloları da gizler.Bahar 2017 trendleri boy üstleri, pantolon, elbise ve tüm dahil abartılı bir şekilde salaştır.

ilkbahar yaz 2017 modası salaş kıyafetler

ilkbahar yaz 2017 modası salaş kıyafetler

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
İlkbahar / Yaz Moda Trendleri 2017 2018 YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] ve yumuşak bir tondur. En önemlisi, bu bir cazibe rengi olarak tüm yıl boyunca geçerli olacak. İlkbahar / yaz 2017 modası gösterileri bazı zarif seçenekler fındık renginin çok yönlülüğünü kanıtlıyor. Sokak […]

  2. elif dedi ki:

    İlkbahar yaz moda trendleri 2017 yılında gerçekten çok tarz kıyafetler ile karşımıza çıkıyor.Bayanlar için harika elbiseler,pantolonlar ve bluzlar var.Özellikle havuç kesim pantolon ve düğmeli gömlek elbise modelleri çok güzel omuz dekoltesi ve sade logolu tişörtlere bayılıyorum.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.