Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Her yıl, pist üzerindeki tırnak trendleri bizi şaşırtıyor. ilkbahar / yaz 2017 tırnak trendleri de farklı değildir. Çok yaratıcı tüm kıyafet üzerinde kullanılabilen tırnak trendleri bizleri bekliyor. İlkbahar / Yaz 2017 tırnak trendleri çıplak tırnak tasarımları ile tüm beklentileri karşılıyor.
Bazıları aplikler ile yüksek olmasını tercih ederken tırnak stilistlerinden bazıları bu sezon, bastırılmış tırnaklar sunuyor. İlkbahar / Yaz 2017 oje ve tırnak sanat eğilimlerinde kesinlikle herkes için bir şeyler var. Tasarımlara girmeden önce, bahar 2017 tırnaklarında baskın şekiller hakkında biraz konuşalım.
Kısa ve Yuvarlak : Pistlerde bu sezon daha kısa ve yuvarlak tırnaklardan bir sürü görüyoruz. Belki Androgyny doğru moda dünyasında bir temsili var, ya da belki de sadece bakım kolaylığı ile ilgili.Her iki şekilde de, kısa tırnaklar sevimli olabilir ve onlar için bir çok oje seçenekleri vardır.

İlkbahar Yaz 2017 Tırnak Trendleri

İlkbahar Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Oval : Oval şekilli tırnaklar pratik zariftir. Çünkü oval tırnaklar her zaman tarz olacaktır. Onlar manikürcülere kendi tasarımları süsleyecek kadar uzundur.

İlkbahar Yaz 2017 Tırnak Trendleri

İlkbahar Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Badem : Tırnak sanatçıları doğal tırnak uzunluklarını seçmişlerdir. Kapalı tırnak tasarımları ile uzun tırnakların şekli yerine daha aşırı stiletto tırnak şekli badem tırnaklar tutuldu.

İlkbahar Yaz 2017 Tırnak Trendleri

İlkbahar Yaz 2017 Tırnak Trendleri

1. Renk Sıçramaları ile Yarı Çıplak Tırnaklar

Büyük bir eğilim, bu sezon büyük bir sıçrama yaptı.Bir sürü manikürcü sadece cila ile tırnakları süsleyerek bir eğilim başlattı ve ilkbahar / yaz 2017 tırnak trendlerini yarattı.
At Alice + Olivia ve Proenza Schouler gösterilerinde manikür etkisi görünüşte gelişigüzel oldu. Alice + Olivia, daha yakından bakmak ise Proenza Schouler koyu yeşil akış yaratan tonları ile görülüyor.Tasarımlar sadece gerçekten soyut şekiller ve siyah çizgiler olarak gösterilmiştir.
Emilio de La Morena modelleri gerçekten bu eğilimi basit tutmak için pembe cilayı tırnağın sadece yarısına uygulayarak gösterdi.Biz benzer bir tasarım ise mat üst kat ile tırnağın ortasına yerleştirilir. Yerine pembe siyah ya da beyaz oje sürülür..
Novis anda ise renk dokunmatik iki tırnağın üstüne veya altına yakın uygulanan turkuaz veya koyu mavi bir ya da iki küçük kareler şeklinde uygulanmıştır.

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Son olarak, Comfort Creatures de tırnak yanlısı Alicia Torello çıplak renkli tırnaklara Fransız ipuçları verdi ve geometrik bir dokunuş için üstüne bir altın çıkartma uygulandı.

2. 3 Boyutlu AYDINLATMA

Tırnaklar büyüyor, sadece uzunluğu değil kalınlığı da artıyor. Bazı inanılmaz 3 boyutlu aplikler görülüyor. CND Libertine de 2017 tırnaklarından sorumlu oldu.

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Her modelin farklı bir tasarıma olduğunu görüyoruz.Her el farklı bir tasarımla oynamıştır. Mücevherler, boncuk, pembe ton benim kişisel favorim .

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

3.Büyülü Tırnaklar

Çoğu tasarımcılar, bu yıl tırnakları göstermek için tasarımlarını sunuyor. Ama onların pistleri 2017 tırnak bakımından birkaç istisna dışında korkusuzdu. Böyle coşkulu bir stil spor sırrı kesin mücevher uygulaması ve çok güçlü bir tırnak tutkalı ile sağlanmıştır..
At Philipp Plein de tırnaklar inceydi. Küçük altın mücevherler, bir altın cila ile kamufle edilmiştir. Tırnaklar monokromatik tonlara boyanmış, ve sonra merkez boyunca üç mücevher ile sonlandırılmıştır.

ilkbahar-yaz-tasli-tirnak-trendleri-2017-8

4.Şeritli Kabataslak Tasarımlar

Tırnak fırçası ile akan, zihninizin istediği her şeyi yapma konusunda serbestsiniz.Tırnaklar kendi küçük boyutlarına rağmen, yaratıcılık için izin veriyor. Çizgiler ile oynarken ilginç tasarımlar için bir yoldur. Biz bazı güzel kabataslak 2017 tırnak sanat trendlerini bu sezon gördük.
At Hıristiyan Siriano temel renk üzerinde, Tırnak kenarı ve kenarları boyunca çekilen küçük, güzel, siyah ve beyaz tasarımları ile görülüyor. Rachel Antonoff tarafından Betty ve Veronica, beyaz bir temel renk üzerinde noktalı kabataslak kırmızı ve pembe kalpleri ile çok şirin tasarımlar sunuyor.

seritli-tirnak-desenleri
Nicole Miller gösterisinde çıplak tırnaklar , sezonun trendleri olarak görülüyor.Boyanmış yeşil ve kırmızı tonlarında zıt renkler görülüyor.Biz de Michelle Helene pistlerinde bu tasarımları gördük. Kırmızı çizgili küçücük ve parlak gümüş taban üzerinde katmanlı tasarımlar oluşturulmuştur.

yeni-tirnak-trendleri

5. Beyaz Tırnaklar

Kolay ulaşmak için bahar 2017 tırnak sanat eğilimlerinin dışında bazı tasarımlar bulunur.Mükemmel uygulanmış ve zevkli renk bloke giysiler ile eşleştirilmiş tırnak tasarımları görüyoruz. Katı beyaz tırnaklar gerçekten harika olabilir. Ancak, yanlış desenli gömlek ya da bir garip tırnak şekli size dezavantajlar sunabilir.
At Wind Creatures de mükemmel beyaz tırnak şekli uygulandı. çıplak tırnak trendi pistlerde , tırnak sanatçıları tarafından beyaz tırnaklara dönüştürüldü.beyaz-ojeli-tirnaklar

6. Baskın ve Renkli Tırnaklar

Bu ilkbahar / yaz 2017 tırnak uygulama tarzıdır. Etkisi oldukça çarpıcı ve elde etmek kolaydır. Tırnak sanatçıları ilk renkli bir taban kat boya kullanmışlardır ve daha sonra neredeyse tamamen sadece altta biraz bırakarak bir üst renk ile kaplamışlardır.
Fyodor Golan beyaz katı ve serin bir yarım ay manikür etkisi için mavi bir taban üzerinde uygulanmıştır. At Phillip Lim ise gümüş rengi sadece tırnağın çevresinde gösterdi beyaz üstünde merkeze uygulanmıştır.
Taoray Wang ise yaratıcı manikür ile sıcak bej bir zemin üzerine küçük bir fırça ile kolay şekilde Fransız oval gösteren aşırı yarım ay gibi bebek mavisi uygulamıştır. Tırnak uzmanı Gül Velez-Miggins tarafından tırnak uçları bu yöntemle elde edilmiştir.

renkli-tirnaklar

7. Çıplak Tırnaklar

Taze, sağlıklı ve doğal ama yine de biraz benzersiz, çünkü o çıplak oje ilkbahar / yaz 2017 manikür trendlerini görmek hala çok güzel.Geleneksel olarak, her şeyden önce beyaz Fransız ipuçları ile eşleştirilmiş çıplak tırnakları görmeye alışığız.
Çıplak tırnaklar seçimini Alexander Wang yapmıştır.Mulberry de bu tırnak renginin birkaç örneği de vardı.
Portakal, nane, fuşya, sarı tonları uygulanmıştır. Tanya Taylorda ise tırnaklar bir bükülme ile çıplaktı.ciplak-tirnaklar

8. Fransız Manikürü ile Yaratıcı sıkıştırmalar

Birkaç tırnak sanatçılar bahar 2017 tırnak trendlerine düz eski Fransız manikürünü geri getirmek istemişlerdir. Zeki ve benzersiz olması için geleneksel olmayan renkler veya şekillerle oynayarak tasarlanmışlardır.
Ünlü manikürcü Bayan Pop, örneğin, Klasik Fransız manikür üzerinde bir grafik oluştururken, Marissa Webb de modellerde çapraz beyaz çizgili boyalar kullanmıştır. Cushnie et Ochs ise çıplak tabanı ile asimetrik beyaz çizgileri gösterir.
Fransız manikürcü Rebecca Minkoff gösterisin de ana ve uç renkler gibi kırmızı ve beyaz cila ile değişen tonlar ve özellikle grafik vardır.
At Açılış Töreninde tırnak sanatçısı Naomi Yasuda modellerini tırnaklarının çıplak alt kısmını ayıran kırmızı, beyaz ve sarı şeritler ile grafik siyah ipuçları elde etmiştir.

ilkbahar-yaz-tirnak-trendleri-2017-fransiz-manikuru
Son olarak, benim en sevdiğim Fransız manikür siyah beyaz tonlarında olan Carmen Marc Valvo pistidir.Bir şerit serin grafik etkisi yaratarak, doğru ipuçları aşağıya eklenmiştir.yeni-fransiz-manikuru

9. Yumuşak ve Kadınsı Pembeler

Bahar 2017 manikür trendleri arasında en romantik kesinlikle pembe tırnaklar. Bunlar yumuşak parlak ve mükemmel bahar havasını estiriyorlar.
Manikürde , pembe serin,parlak gölgeler Temperley London tarafından modellerin tırnaklarında kullanılmıştır. Parlak bir şeftali gölge ile süslenmiştir. Aydınlık, sıcak pembe gölgeler gerçekten eşsiz.

pembe-tirnak-trendleri-2017

10. Mat Metalik Tırnaklar

2011 yılından itibaren kum oje trendi yükselmeye başladı hatırlıyor musun? Küçük ince ve güzel yineleme ile bahar 2017 tırnaklarında tekrar görülüyor. Bu sezon tasarımcıların çok metalik altın ve gümüş tırnaklar kullandığını görüyoruz.Onlara çok fazla parlaklık katmak için bir mat üst kat ile boyanmıştır. Tüm katı, parlak renkler ile tezat oluşturmaktadır. Bu trend özellikle ilginç bir seçim oldu. Tırnaklarda mat renk üstüne katmanlı gümüş ile, bir katı altın renk boyanmış tırnaklar görülür.

mat-metalik-tirnaklar
Michael Costello pist üzerinde, tırnaklar da altın mat gölgeler görülür. Ama aynı zamanda yaz 2017 tırnak sanat eğilimleri garip Fransız manikürleri ile de kendini gösteriyor. Modellerin tırnak uçları derin morumsu bordo boyanmıştır. Bazı mat gümüş tırnaklar da vardı.

mat-metalik-tirnak-trendleri-2017

11. Ombre Tırnaklar

Ombre tırnak elde etmek zor görünüyor, ama aslında o kadar da zordeğil. Yaz 2017 tırnak trendlerinden biridir . Harika bir ombre tırnak oluşturmak için, sadece istediğiniz renkleri ile oje tırnaklar üzerine noktalar şklinde sürün. Etki hızlı ve sorunsuz olacaktır. Sadece bir küçük ipucu -kolay temizlemek için önceden şeffaf bir bantla ile tırnak etlerini kapatın..
Başka bir beyaz ve sarı tonlarında bir ombre tırnakta oluşturabilirsiniz. Tırnak tasarımlarından biri pembe, mavi ve sarı parlak tonlarında üç renkli ombre tasarımıdır.Bir ombre Fransız manikür gibi, ucunda pembe içine çıplak geçişiyle bir yumuşak ombre olmuştur.

ombre tırnaklar

ombre tırnaklar

12. Cuticles Lehçe

Eğer yanlış yaparsanız onlar özensiz olabilir, çünkü ilkbahar / yaz 2017 tırnak trendlerinde bazı noktalarda dikkatli olmak zorundasınız. Eğer doğru olanı alırsanız etkisi eşsiz ve şık olacaktır..
Rodarte’ten de tırnak sanatçı Tracylee seçimi çıplak renk tırnak boyası ve manikür boyunca altın yaldız ince bir şerit boyamıştır. Yumuşak, pırıltılı renkler ve temiz bir dokunuş ile bu etki güzel ve şık.

2017 yaz tırnak trendleri

2017 yaz tırnak trendleri

13. Kırmızı Tırnaklar

Bu bahar 2017 tırnak trendlerinde seksilik de vardır. Ben tabii ki, kırmızı tırnaklardan bahsediyorum. Kırmızı bir tırnak her zaman seksi, bir dokunuş sağlar.
At Emporio Armani , manikürcü sadelik dışarı modellerinin yuvarlak tırnak getiren kırmızı karanlık ve derin gölge tasarlamıştır. Julie Kandalec de modeller için ana renk kırmızı seçilmiştir.Pist klas serin kırmızı olmuştur.

kırmızı ojeli tırnaklar

kırmızı ojeli tırnaklar

Daha neşeli portakal kırmızısı ya sevincini yansıtıyor. Tüm pistlerde modellerin tırnakları parlak ve taze görülüyor.
Son olarak en Charlotte Olympia da parlak kırmızı tırnaklar görülüyor, ama altta bir çıplak yarı-ay ile birlikte.

14. Bordo Tırnaklar

Bordo renk ilkbahar / yaz 2017 tırnak trendlerinde kırmızı koyu, kızgın tırnaklarla kardeş gibidir. Gizemli bir dokunuş eklerken bordo oje kırmızının baştan çıkarıcı tehlikesini iki katına çıkarır.

bordo tırnaklar

bordo tırnaklar

Bu en tırnak sanatçılar için cesur bir seçim oldu. Monique Lhuillier ve en Kate Spade bu sezon çok zıt gibi görünüyor. Böyle bir renk seçimi süper enerjik yaz boyunca tüm pastel renkleri kullanmak zorunda değilsiniz.

15.Gece Yarısı Rengi Tırnaklar

Bordo ilkbahar / yaz 2017 tırnak sanat eğilimleri sadece gothy tarzında değildi. Bir kaç fuarlarda manikürcüler gece yarısı tonlarını kullanmıştır. Belki sıcak bir yaz gecesinde gökyüzünün temsilcisi olabilirler.
At Marchesa , bu siyah ve gümüş yaldız ile tunç koyu gri sayesinde, bir yıldızlı gökyüzü etkisi yaratmıştır. Rag&one baskın kırmızı manikür serpiştirilmiş sinirli siyah tırnaklar tasarlamıştır.

gece-icin-tirnak-renkleri
Son olarak DKNY tasarımlarında , cilalı lacivert gölge güneş battıktan hemen sonraki gökyüzünün bize hatırlatır.

16. Parlak Tırnaklar

Mat tırnakların yanında parlak olanlarda oldukça trend. 2017 tırnak modası parlak tırnaklardan bazılarını sunuyor.Biz modeller de yuvarlak ve oval şekilli tırnaklar, gri, turuncu gibi parlak tonları da görüyoruz.

parlak-ojeli-tirna-trendleri-2017
At Jeremy Scott gösterisinde , modellerin tırnağının altındaki zıt renkler için parlak renkli tırnaklar ortaya çıkarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.