Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Şapka Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Şapka Trendleri

Bahar 2017 için pek çok tasarımcı birbirinden güzel ve çarpıcı farklı türde şapka trendlerini tasarladılar. İlkbahar / yaz 2017 şapkalar sihirli özellikleri ve farklı tasarımları ile sizlere şık kombinler sunacak. Şapkalar bizi güneşten korumak için yardımcı olurken şık tasarımları ile de görselliğimize katkıda bulunacak. Yaz sezonu için önemli bir aksesuar aynı zamanda herhangi bir kıyafet için mükemmel bir ek.
Bu sezon spor tarzı şapkalar ön plandayken hafta sonları dışarı çıkmak için özel tatil için tasarlanmış çeşitli türden şapkalarda dikkatleri çekiyor.Ne olursa olsun sıcak mevsim için şapkalar size kalkan olacaktır. İlkbahar / yaz 2017 şapka trendlerini görmeye ne dersiniz.

ilkbahar yaz şapka trendleri 2017

ilkbahar yaz şapka trendleri 2017

1. Kovboy Şapkaları
Bu bahar 2017 Şapka trendlerinde en az iddialı olan şapkalardan. İronik bir duruş sergiliyor belki de ekstra iddialı olmadığı içindir. tasarımcılar sepetlerden esinlenerek bu bahar kovboy şapkaları ile vahşi tarafında bir tasarım getirmişlerdir.
At Anna Sui tasarımlarında dans kovboy şapkası üzerinde renkli bir take, jant altındaki kedilerde ile komple ve merkezinde büyük pembe kabuk şeklinde tasarlanmıştır. Blugirl koleksiyonu için beyaz şapka tasarımları sunulmuştur.. At Sonia Rykiel de bir iki ton kovboy tarzı şapka görüyoruz , ama bunun yerine geleneksel deri samandan yapılmış şapkalarda dikkat çekiyor.
2. Havuz Şapkaları
Yaz 2017 şapka eğilimleri başka şık tasarımlarıyla da meraklısıyla buluşuyor. Eşsiz şapka tarzı ile oynamak için farklı şekillerde bir sürü tasarım vardır. Bilim kurgu biri için bir retro etkisi yaratır ya da başka bir şekilde süslenmiş olabilir.
At Dolce & Gabbana , bize gerçekten antika mücevher hatırlattı .Çok farklı renkli taşlarla kaplı muhteşem bir şapka tasarımları vardır.
On Maison Margiela pisttinde , şapkalarda çok daha fütüristik bir etki var. Onlar soluk tonlarda keçe ile yapılmıştır. Onların kenarları özellikle alın boyunca ve kulakları üzerine, keskin kesilmiştir ve bilim-kurgu hissi eklenmiştir.Bazı durumlarda kulaklık ile eşleştirilmiştir.
On Miu Miu pistinde modellerin çene altında bir kayış ile bağlı şapkalar dikkat çekiyor. Retro şapkaları bize hatırlattı. Bu şapkalar 50’lerde plastik çiçeklerle kaplıydı.
3. Bereler
Bu listenin eşsiz ve şık bir parçasıdır. Bu yüzden kalıplaşmış bir son koyuyoruz ve sadece ne için bere yapıldığına bakıyoruz.Nihayet Fransız berenin bu sezon moda severlerle buluştu.ilkbahar / yaz 2017 şapkaları içinde yer almayı başardı..
Desigual koleksiyonu muhteşem çiçek tasarımları ve mücevher kaplı tasarımlar ile doluydu. Tam bir efsanevi tarz olan bu bereler, gür, fantastik ormanlarda kavga hissettiren şapka türünden.
Undercoverde piyona tuşları ile basılmış masif bereler yer alır.
4.Peçeli Şapkalar
Bir üzücü bahar zamanında cenazelerde kullanabilecek tarzlardır. Ya da sadece harika bir alternatif parti katılırken kullanabilirsiniz.Peçe ilkbahar / yaz 2017 şapka trendlerinde bizim listemizde yer alıyor.
Dolce & Gabbana pist üzerindegotik etkisi gösteren tasarımlar sunuldu. Kendisine bağlı bir karanlık büyüleyici peçe ve yeterince bordo ruj ile eşleştirilmiştir. Michael Costello pistti üzerinde, peçe de karanlık şekilde kullanılmıştır. Bir boncuklu siyah net abartılı bir kafa bandı takılan tasarımlarla modelin yüzü örtülmüştür.
5. Beyzbol Şapkaları
Bu sezon beyzbol şapkası trendi yüksek moda gerçekten. Yeterince kendine has bir şey yaratmak için kullanılan tasarımlardan.
At Chanel , pastel beyzbol şapkaları 80’li yıllarda olduğu gibi yanlara doğru giyiliyor. At Moschinonun beyzbol şapkaları kentsel tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar siyah, kırmızı ve pembe tonlarında kabarık, patchwork deri ile yapılmış ve hem ileri hem arkaya bakacak şekilde tasarlanmıştır.
Her zamanki gibi, büyüleyici tasarımlar bazı güzel kumaşlarda dahil olmak üzereşık şekilde tasarlanmışlardır.Bohem tasarımı sayesinde gerçekten 70’leri bize hatırlattı.
At Elie Saab modelleri birçok pul kaplı şapkaları tanıttı.Bu sportif bir görünüm için harika gösterişli bir tasarım.
Altın abartılı ve biraz daha düz, hem beyzbol şapkaları da görülüyor.Son olarak Versace markası ile yazılı tasarımlarda şık tasarımlar arasında yer alıyor. ilgili: İlkbahar / Yaz 2017 Saç Aksesuar Trendleri
6.Düzgün Şık Şapka
Birkaç tasarımcıları çeşitli üniforma gerektiren mesleklerden ilham aldı. Askerlere her türlü ilkbahar / yaz 2017 şapka trendlerinde yer verildi.
Yohji Yamamoto pistinde modeller, siyah ve koyu gri affetmez tonlarında sert dolup taşan, komple askeri ve ofis tarzı şapkalar ile görüldü.Soluk pastel ruj ve dikenli siyah saçlar ile eşleştirilmiş şapkalar özellikle çarpıcı ve otoriter olmuştur.
Vivetta pistti üzerinde giyilen şapkalar bir denizci şapkalarını anımsatır. Denizci bu ikonik görüntü dünya savaşı’nın sona ermesinden sonraki etkiyi gösterir.Sevimli ve ilginç tasarımlardır.
Son olarak Moncler Gamme Rougede , katı kenarlı beyaz ve siyah şapka ve uzun boylu kron temsil edilmiştir.
7. Semsiyeli Şapkalar
Şapka bel çantaları gibi faydacı ve biraz salakça. Ancak, çok bel çantalarına ciddi bir dönüş yapıyoruz gibi.Bu yüzden de yaz 2017 şapkaya trendleri listemize yapılan şemsiye tarzı tasarımlar vardır. Normalde şemsiyeleri bir spor ama yetenekli bir tasarımcı elinde rahatça çıkmış görünüyor. Bira kutularını toplayan yaşlı bir kadını bize hatırlatır.
Şemsiyeleri en sıra dışı bu sezon görüyoruz. Nicholas pistinde süet tasarımların yanı sıra modelin saçlarında sarılı bir çok kalın jantlar vardır.
At Max Mara egzotik çiçek tasarımları ile şapkaları tasarlamıştır.
8. Türban Şeklinde Şapkalar
Belki onlara tamamen uygun gece elbisesi vardır. Bu tasarımlar 20’li yaşların ve ardından da ev kadınlarının bir sembolü haline geldi .Zarif eşarplar ile tasarlanmışlardır. Ne olursa olsun, biz tüm tekrarlamalara rağmen onları seviyoruz ve ilkbahar / yaz 2017 şapkaya eğilimleri bir parçası olarak görmekten çok mutluyuz.
Daks pisttinde hacim eklenmiş ,bağlı uzun tarzı eşarplar görülüyor . Miu Miu pist üzerinde, bazı modeller daha 50’li yılları hissettiriyor. Onların saç üzerinde bağlı parlak, grafik baskılı eşarpları dikkat çekiyor.
At Giorgio Armani de , başa sarılı eşarplar çok şıktı.. Çok renkli eşarplar küçük tutulur ve modellerin başlarının etrafında sıkıca bağlanmıştır.
Son olarak Gucci , bazıları son derece yaratıcı şapkaların birçok durumda lüks saten ve modellerin başında sarılı eşarpla karşımıza çıkıyor.
9. Altın Rengi Hasır Güneş Şapkaları
Altın hasır şapka ile yaz açmak kadar daha iyi bir yolu var mı? Güneşin parlak ve sıcak olduğu zamanlar için çok ideal bir seçim. Sıcak, egzotik yerlere tatil anılarını çağrıştırıyor.
Hasır şapkalar, sonsuza dek zahmetsizce şık olmanın adı demek. Kış aylarında çok daha güçlü hale gelen zararlı UV ışınlarından bizi korumak için son derece faydalıdır. İlkbahar / Yaz 2017 şapkaya trendleri, mükemmel hasır şapka seçenekleri ile dolu . Şık tasarımları ile sıcak yaz aylarında koruma için çok iyi bir seçenek.
Agnes B. Show’da basmakalıp çiftçinin şapkası gibi çok şık rahat şapka tasarımları görülür.Panama tarzı bazı güzel hasır şapkalarda dikkat çekiyor.
At Blumarine ve tasarımcı Anna Molinari büyük taşınabilir veranda şemsiye gibi işlevsel masif hasır şapkalar ile doludur.Büyükçe hasır kenarlı şapkalar pistleri ve kumaş taçları süslemekte.
Daniela Gregisin yarattığı hasır şapkalar sıradışı şekilleri ile geliyor. Bazı geleneksel geniş kenarlı şapkalar göze çarpıyor.
Jacquemus, Tome ve Liselore Frowijn de büyük, altın hasır güneş şapkaları görülüyor.
10.Saman Gölgeli Koyu Şapkalar
Kendine özgü ilkbahar / yaz 2017 şapkaya eğilimleri bazı mizahi bir etkiye sahip, ancak siyah hasır şapka trendi bir şekilde gizemli olmayı başarıyor. Addams Family Vacation düşünüyorum. Karanlık bir kalp ve fildişi ile bayan için mükemmel bir hasır şapkalar çok soluk cilt görülüyor.
Erdem parlak koyu şapkalar tasarlamıştır.At Emporio Armani bir kırmızı yay ile, özellikle büyük melon şeklinde şapkalar tasarlamıştır.Üzerinde gerçekten şık süslemeler vardır.
Son olarak en Emilio Pucci , etkisi tam koruyucu bir uygun ağzına sahip şapkalarla tamamen modellerin yüzü gizlenmiştir.
11. Balıkçı Kadın Şapkaları
Bu bir başka tür şapka modellerindendir. Tasarımcılar gerçekten ilkbahar / yaz 2017 şapkaya eğilimleri için balıkçı şapkalara yönelmişlerdir.
Aalto pist üzerinde modeller uçup onları tutmak için bir inci zincir ile, kumaş ve deri yapılmış gerçekten benzersiz balıkçı şapka tasarımlar görülüyor. At Etro balıkçı şapka tasarımı, lüks bir yer sayesinde biraz daha uzun muhteşem baskılar ve saten kumaş ile yapılmıştır.
Son olarak, en Paul & Joe büyük olasılıkla bir pastel gölge ile şapka tarzının en geleneksel tasarımını sunuyor.
12.Fantezi ve Büyüleyici Minyatür Şapkalar
Bu sevimli ve sıradışı minyatür ekleri ilkbahar / yaz 2017 şapkalar listemize aldık.
Christopher Kane koleksiyonu sadece swirly şekiller halinde bükülmüş sağlam renkli ilginç tasarımlar ile dikkat çekiyor.
Anna Sui pist üzerinde, dantel bir sürü parlak renkli modeller katkıda bulunmuş ve biraz daha geri kalanı için gizemi bir dokunuş eklenmiştir.
13. Gözler İçin Kalkan
Gözleri kapatarak, tasarımcılar gerçekten benzersiz, neredeyse uğursuz bir etki uyandırmışlardır. Modeller birey olarak görünür olmaktan çok fütüristik olarak öne çıkmışlardır. Belki de uzay çağı askerlerin den etkilenilerek modellerin gözleri kaplıydı tasarımlar kesinlikle fütüristikdi.
Anrealage at, siyah ve beyaz çok parçalı kask modelleri savaş için hazır olma etkisi taşır.At Dior , üç bölümlük bir brim ile bir gümüşi beyaz vizör, modelin alnına düşük oturtulmuş gözlerini engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır.
Wanda Naylon pist üzerinde, modellerin gözleri tamamen minik gümüş zincir kaplıydı. dahil Kova şapka tarafından gizlenmiş gözlerde görülür.
14. Yaratıcı Şapkalar
Biz sadece pist üzerinde modellerin başları üstüne oturmak için başyapıtlar hazırlanmıştır. İlkbahar / yaz 2017 şapka trendleri listesinin en ilginçtasarımlarındandır.
Öncelikle Thom Browne piste gördüğümüz parlak disko topu köpek başıdır. Ters vazo gibi görünen kenarları kumaşlı şapkalarda görülüyor.
Gerçekten şık, retro palyaço gibi modeller, kırmızı, beyaz ve mavi bebek bulanık tonlarla kaplı koyu gri şapkalar la görünür.Benzersiz bir cadının şapkasını bize hatırlattı. parlak siyah malzemeden yapılmış bir dokuma şapka da dikkat çekiyor.
Son olarak Gucci de, farklı tarzlarda pek çok büyüleyici, eşsiz ve yaratıcı şapkalar vardır. Biz büyük çiçekli ekleri ile korsanların bize hatırlattığı birkaç büyük kumaş şapka ve katı şapkalar görüyoruz.

ilkbahar yaz şapka trendleri 2017

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.İlkbahar / Yaz 2017 Şapka Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.