Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Saç Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Saç Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 saç trendleri en güzel tarz ve stilleri ile bizleri karşılıyor.Bir tarafta serbest bırakılan saçlar varken bir tarafta sprey ,tarak bol saç jeli ile şekillendirilmiş ciddi stiller var. Sık saç trendlerinin yanında birbirinden güzel tonları ve renkleriyle saç rengi trendleri de görmeye değer.
Küllü ilkbahar / yaz 2017 renklerinde sarışın gölgeli saç renklerine gidebilirsiniz. Piste birçok model ürkek sarışın ve kahverengi tonlar ile görülüyor. Bu hafif saç tonları kesinlikle 2017 saç renklerinin en gözde trendlerinden. Ebediyen sıcak sarışın tonları moda’ da kadınlar için kendine yer bulacaktır.
Derin Kahverengi, koyu 2017 saç renkleri, zengin çikolata tonlarıyla geliyor. Derinden parlak kilitler koyu kahverengi saçlarda görülüyor.Doğal yapısı ile bayanlar yine kahverengi tonlarını çok fazla tercih edecek.
Sert, kırmızı, bakır, kızıl, balyajlı, zencefil 2017 saç rengi trendlerinden. Biz kırmızı tonları tüm modellerde bolca gördük. Zencefil renklerinin yanısıra pist üzerinde çilek sarısı tonları da vardır.
Pastel – İlkbahar / Yaz 2017 için olağanüstü saç renkleri Avustralyalı model Fernanda Ly tarafından tanıtıldı.Pembe tonlar pastel tonları içinde en fazla yer tuttu.Bunun yanı sıra biz pembe, sarı ve mavi soluk tonları burada görüyoruz.
Yine bu sezonda ombre ve balyajlı saçlarda görülecek.saçın dışı boyanır köklerse normal doğal bırakılır.Bu bir el boyama tekniğidir.Saçın doğal olarak güneş tarafından aydınlatıldığı etkisi vardır.Bu sıcak hava için mükemmel bir saçtır.

İlkbahar Yaz 2017 Saç Trendleri

İlkbahar Yaz 2017 Saç Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Saç Trendleri

1. 80’lerin Hacimli Gür Saçı

Bu büyük olasılıkla yaz 2017 saç trendlerinin en lüks saçlarından. Büyük, hacimli yarı yukarı taranmasıyla elde edilen bir saç stili.Bu sezonen fazla tercih edilenler arasındadır.Sadece tarak ve saç spreyi kullanarak yapabileceğiniz bir saç. Ne mükemmel olduğunu sizde göreceksiniz. Şık görünümli biraz daha dağınık ve kenarlarda kaba olarak yapılmıştır.
At Anna Sui , stilist Garren yandan şekil verilmiş saçları tanıttı. Hacmi ve gürlüğü ile 80 lerin saçlarını hatırlatıyor.
Bir tarafa saç üzerinde yüksek olan taç ‘modelleri de 80 leri anımsatmakta. Vahşi kıvırcık saçlar dolgunluğu ile dikkat çekiyor.Son olarak birçok model de kıvrılmış ve hatta sportif saç kıvrılmış şekilde bir modelde neredeyse bir peruk gibi görünüyor.

2. Yan Bölüm Geri Döndü.

Yan kısım ve orta kısımdan ayrılmış saçlar yaz 2017 saç trendlerinden biridir. Yan kısımdan ayrılmış temiz, şık örnekler pistlerde çok fazla görülüyor.Bu sezon düşük aılmış saçlarla birlikte daha yumuşak bir versiyon oluşturulmuştur.Dries Van Noten gösterisi Sam McKnight tarafından yaratıldı.
At Lanvin ve Louis Vuittonstillerinde , bazı yan kısımdan ayrılmış spor modelleri ve orta kısımdan ayrılmış spor modelleri ile yaklaşık 50/50 görüldü.Yan kısmı hareketli tutmak için uzun saç ,saç jeli sadece bir dokunuş ile eşleştirilmiştir.

3. Orta Bölüm

Dediğim gibi, ortadan ayrılmış saç ilkbahar / yaz 2017 saç trendlerinden biri olarak pistlerde yer aldı.Sadece geçen sene parçası değişti ve henüz gitmesine hazır değildi, bu yüzden endişelenmeyin.
Orta kısım iki yumuşak bir seçimdir ve gelenekselleşmiş bir 70’lerin havası vardır. Eğer henüz denemediyseniz bu saçmodelini mutlaka deneyin.Pistlerde , saçları uzun ve şık olarak ortadan ayrıldı. Orta kısım süper şık oldu David Koma ve Tibi modellerinin saçları geri sıkı bir at kuyruğu içinde ortadan ayrılmış olarak gösterildi.
At Rag & Bone , saç stilisti Orlando Pita 70’lerin stiline sadık kaldı. Modellerin saçını tüylü ve dalgalı tuttu. Omuz uzunluğu etrafında akan şık saçlar kendini gösterdi.Bir çok podyumda aslında orta kısmında ve biraz daha benzersiz seçenekler arasında değişen Hairstylists gördü.

4. Bukleler

Bahar 2017 saç trendlerinde kıvırcık saç trendi de oldukça yer kaplıyor. Bu yılki bukleler büyük ve kalın. Bukleler önceki mevsim ultra temiz dar bukleler şeklindeyken daha bir güzel ve daha doğal bir tarzda bu sezona geldi. Gerçekten eğlenceli bir saç seçimidir.
At Proenza Schouler gösterisinde , bukleler yumuşacık göründü . Onlar ne çok büyük, ne çok küçük . Her nasılsa çok vahşi ve çok sıkı arasında köprü oluşturuyor.
Bu saçlar tuzlu su ya da tekstüre sprey ile püskürtülerek elde edilir. Sanki modellerin saçları, doğal kıvırcık gibidir. Sadece biraz ıslak , çok kıvırcık ve dalgalı.

5. Islak Görünümlü Saçlar

Tüm ilkbahar / yaz 2017 saç stillerine baktığımızda ıslak saçları çok fazla görüyoruz.Bu tarz süper şık ve başarmak için şaşırtıcı bir saç. Islakken basitçe saçınızı tarayın.Geri ya da yan kısma doğru tarayabilirsiniz ve daha sonra jel ve köpük sürün.Islak parlaklığı korumak için, saç yağından bir tabaka sürebilirsiniz.
Islak görünümlü pozitif şiddetli etkisi, uzun saçlı ve aşırı yan kısmı ile eşleşmiş bir saç stilidir. Saçların bazıları ıslak bir parlaklık ile temiz bir üst topuz ile eşleştirilmiştir ve ön saç sadece tek bir kıvırcık olarak bırakılmıştır.

6. Nihai Görüntü deneyimi

Birçokları için, ilkbahar / yaz 2017 ıslak saç trendleri biraz aşırı, ama şık çok daha kullanılabilir ve bu sezon sadece popüler olduğundan emin olduğumuz bir saç stili .Tarakla sadece bir dokunuşla bu saç trendine ulaşabilirsiniz.
Kuaför Eugene Souleiman şık , dokulu etkisi yaratarak, jelle sadece bir dokunuş ile saçları düz ve geri olarak modellerin saçlarını taradı. Modellerin saçlarına düz, uzun , yarı at kuyruğu şeklinde geriye doğru iterek taranmıştır.

İlgili:  Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri

7-Düşük ve Yan At Kuyruğu

Kolay ilkbahar / yaz 2017 saç trendlerinden biri de at kuyruğu oldu.Yapışkan olması için biraz sıkı bağlanmalıdır ama çok fazla değil.Böylece çok sıkıcı düşük at kuyruğu ilgi kazandırılmıştır. Chanel , kuaför Sam McKnight bazı şımarık şapkalar ile gerçekten iyi çalışan bir yan parçası için modellerinin yan at kuyruğu ile eşleştirmiştir.

8.Düşük Örgülü Topuzlar

Daha yumuşak ve daha kadınsı ilkbahar / yaz 2017 saç trendlerinden biri düşük profilli örgülü topuz oldu. Bu özel etkinlikler için mükemmel bir saç şekillendirme stili. Bir düğünde kolayca kullanabileceğiniz bir saç trendi.. Bunu başarmak kolay ve zamansız, romantik bir havası vardır.
Bu tarzı oldukça güzel bulacaksınız. Alçak örgü çok şıktır ve orta kısmı ile eşleştirilmiştir. At Kenzo ön şık yan kısmı ile benzer bir döngüye örgü elde etmiştir. Diğer taraftan boyun arkasına oturarak bir örgülü topuz daha görülür.

9. Kıvrılmış Saç

Yaz 2017 saç trendlerinden biri de kıvrılmış saçlardır.Bu tamamen yeni bir Boho dokunma ile oluşturulur.Biraz acayip zahmetsiz bir tarzdır.
Pist üzerindeki modellerin bir kaç tanesin de gördüm. Maison Margiela modellerinin saçı dibinde tekrar geri çekilmiş bükülmüş ve bağlıydı.
Marissa Webb modellerinde bükülmüş bir gevşek at kuyruğu ensede bir araya gelip kulakların arkasından iki parçaya ayrılır.Jil Sander Show’da bükülmüş topuz daha şık bir efekt için, enseden doğru oturtulmuştur.

10. Yüksek, Gelişi güzel Topuzlar

Asi ilkbahar / yaz 2017 saçlarında bol eğlenceli dağınık topuzlar yer alır. Asi ve gelişigüzel ,temiz ve şık saçlardır.Sezonun ikiliği vurgulayan başka bir saç stilidir.
Adam Selman da , saç acımasızca olmuştu kıvrılmış bir kuyruk ile bir topuz toplanmıştı. Akşam davetlerinde kullanabileceğin şık yüksek topuzları çok seveceksiniz.Yine bu topuzları sokak stilinizde de kolayca kullanabilirsiniz.

11.Dağınık Saçlar

Bahar / yaz 2017 de daha temiz ve şiddetli saç trendlerini ortadan kaldırmak için pek çok tasarımcı dağınık tarzı kullanmaya karar verdi. Dağınık, gevşek saç aylarca saç fırçası görmemiş gibi bir izlenim verir.Pistlerdeki tüm modeller üzerinde bu saç tarzı görülüyor.
Modellerin saçları ağır ve kısmen hacmidir. bir sürü vardı bir tarzda, geri çekti vardı. Uzun akan saçlarda dağınık ve hacimli bir görüntü vardır.

12. Asi Dağınık Kaküller

Birkaç farklı patlama bu sezon kendini gösterecek.ilkbahar / yaz 2017 saç trendlerinde bizim favori saçlarımızdan biri dağınık görünümlü sinirli ve asi kaküller. Kaküllerin etkisi saça biraz şirin biraz da rock etkisi kattı.
İyi bir stilist yardımı ile herkes dağınık ve rock kaküllerle hafif ve modern bakabilir. Bu patlama aslında Guido Palau tarafından Alexander Wang gösterisinden önce yaratıldı.
At Mary Katrantzou gösterisinde , bir jiletle kesilmiş kaküller sevimli ama aynı zamanda biraz tehlikeli bir etki yaratmıştır.Düz kaküller saça biraz daha şıklık katmıştır.
Mulberry de uzun piecey patlama ve kısa bebek patlama karışımı ile temiz-taranmış saçları gördük. Versace de ise bol tüylü, en dağınık kaküller görülüyor..

13. Avangard Kakül

Kakül bırakmanın için bir çok yol vardır. Onlar, düz kesim, açılı volumized, ya da sadece kapalı yana doğru kesilebilir. Saçları tüy şeklinde makasla kesildiği bazı çılgın patlamalar da vardır. İlkbahar / Yaz 2017 saç trendlerinde yaratıcılığa bir şey daha eklenmiştir.
At Rochas stilinde , modeller sezonun yumuşak renkler ile eşleştirilmiştir.Özellikle romantik, 20. yüzyılın başlarında etkisi olan kıvrılmış saçaklar oldukça fazla görünü. At Jeremy Scott gösterisinde , düzgün bir kase kesim ile eşleştirilmiş inanılmaz, gür, asimetrik stiller görülür.
Christopher Kane Show’da, ıslak görünümlü saç trendi bir tutam alında yer alan kaküller ile desteklenmiştir.

14.Hollanda Örgü ve Fransız saç Örgüsü

Tarz olarak Fransız ve Hollandalı örgünin farklı görüntülerini görebilirsiniz. Yani onlara lider ilkbahar / yaz 2017 saç trendlerinden biri olarak yer verilmesi şaşırtıcı değildir bu yüzden. Diğerleri daha prim ve düzgün bir görünüm yaratmıştır.Bazı stilistler daha kentsel örgü stili yapmışlardır.
Christian Dior başın arkasında Hollandalı örgünün sofistike etkisini gösteren yüksek topuzlara yer vermiştir. Kentsel bir tarz ortaya koymuştur.
At Emporio Armani , genç kız stili oluşturmak için kullanılan çift Fransız örgülere başvurmuştur. Sıkı olarak yapılmış yüksek moda terndini yansıtan bir stil ortaya çıkmıştır.
Modellerin başının her köşesinde 4 simetrik Hollandalı örgü ile çarpıcı etki gösterilmiştir.

15. Küçük Aksan Örgü

Bu örgüyü başarmak oldukça kolay ve bu sezonun daha ciddi görünen saç örgülerinden biridir. Boho etkisi yaratan vurgu örgüler görülür. ilkbahar / yaz 2017 saç trendlerinin bu koleksiyon için gerçekten güzel bir yanı vardır.
At Roberto Cavalli de çok daha kullanılabilir tarzda küçük örgüler vardır.. Örgü saça doku eklemiştir. Modeller kulaklarının arkasında örgüler kullanmışlardır.Modellerin kulaklarının arkasına gizlenmiş örgüler süper incedir.

16. Kalın ve Gür Saç Örgüsü

Daha küçük ve daha hassas örgüye karşı sanki, birkaç tasarımcıları yaz 2017 saçı için denizkızı görünümlü büyük örgü stilini geliştirmiştir.
Simone Rocha, modellere genç bir görünüm vermek için, iki büyük örgüyü kullanmıştır.Yetenekli Guido Palau romantik ve çiçek koleksiyonu ile güzel tarz sahibi , büyük saç örgüleri yaratmıştır.Alice Olivia modellerinin saçları büyük ve okyanus dalgaları ile yapılmıştır.

17. Afros ve Doğal Saç

Pistler bu sezon çeşitlilikten yoksun çok önceki yıllarda olduğu gibi. Ancak renkler muhteşem ve saç stilleri oldukça doğal. Bizi farklı gösterecek saç stilleri pistler de görülüyor.
Güzel Londone Myers, Lineisy Montero ve Selena Forrest de farklı stiller göze çarpıyor.Antrenör 1941 gösterisinin bu sezonun en farklı gösterilerinden biri olduğusüphesiz. Proenza Schouler Show’da, aynı modellerinin doğal bukleler görülüyor.

18. Dehşet Sahte Saçlar

Marc Jacobs’un modellerinin yaptığı ağırlıklı olarak beyaz dökme tarafından giyilen sahte saçlar ağır eleştiri altında düşmüştür. Nadiren “kentsel” olarak algılanan herhangi bir başka saç modeli ile pistlere siyah modelleri stilleri yansımıştır.Hatta doğal saça doğru kayma eğilimi gelmiştir.

19. Mimari Saç

At Haider Ackermann ağır jölelenmişti spor modelleri ile, bazı aşırı saç şekillendirme seçimlerini gördük. Modeller de saç parçalar halinde ayrılmıştır ve daha sonra düz yapışmıştır,ve jel kaplı, çok büyük, mimari parçalı stiller elde edilmiştir.
İlkbahar / Yaz 2017 de bu stil saç fazla olsa da kesinlikle bunun kullanışlı bir sürümünü deneyebilirsiniz. Yüksek at kuyruğu yapıp saçınızı geri çekin ve bundan sonra jel ile stil verin. Temiz ve modern bir stil olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
İlkbahar / Yaz 2017 Saç Trendleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Bunları da kaçırmayın: İlkbahar / Yaz 2017 Saç Trendleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.