Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri
Beyaz bir kış boyunca daha iyi şeyler hayal etmek için ilkbahar / yaz 2017 mayo trendlerine ne dersiniz. ? İçinizi ısıtacak bir fikir .Sıcak yaz günlerinde tatil rezervasyonu yaptığınız ve Güneye indiğiniz tatil için dolabınıza koyabileceğiniz mayo ve bikiniler arıyorsanız bizi takip edin.Alışverişe çıkmadan yaz 2017 mayo trendlerini bilmek gerekir .
2017 sezonu mayo ve bikinilerini en güzel tarz ve tasarımları ile sizler için seçtik.

1.Gelinlik Mayolar

Pek çok düğün için mayo ve bikiniler gelinlik olarak tasarlanmıştır.Tamamen balayı ruhu taşıyan mayo seçenekleri pistlerde kendini gösteriyor.Bir okyanusa dalış sırasında veya güneş altında güneşlenirken beyaz parçalar idealdir.
Bunlar tek parça ve çift omuz süper seksi ve mütevazı tarafı da olan modeller.Yeni evlendiğinizde dalgaları fetih için mükemmel bir görünümü tamamen içine alabilirsiniz. ilkbahar / yaz 2017 mayo eğilimlerinin en trend olanlarındandır.

ilkbahar-yaz-2017-gelinlik-tarzi-mayo-ve-bikini

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

2.Püsküllü Mayolar

Eğer içinde yüzmek için değilde , aynı zamanda yürüyüş içinde mayo ve bikinileri tercih ediyorsanız sizin için ideal seçeneklerden. Üzerine sadece kıyafetlerinizi de giyebilirsiniz. Yaz 2017 mayolar ek süslere sahiptir.Sizde bunlardan isterseniz, o zaman bazı püsküllü mayoları düşünebilirsiniz.Parti eğlencelerinde bir sürü ekleme düşünebilirsiniz. Bunlar tamamen bir plaj partisinde gece veya gündüz, orta kesim, dipleri bağlı küçük bir etek ile giyilebilir.Özellikle omuz siyah olan hamak parça için mükemmeldir.
Belki bir yular ve dantel ile gelinlik tarzı giyinebilirsiniz. Önemli olan püsküllü bikini ile son derece eğleniyor olmanızdır.

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

3. Kısa Üstlü Modeller

İnce ya da kalın tonda, katma ağırlığı veya tamamen donatılmış olabilir önemli değildir. Kırpma üst moda şimdi birkaç sezondur pistlerde görülmektedir. Biz ilkbahar / yaz 2017 moda trendleri de bu modelleri görmeyi seviyoruz.
Kromat de görüldüğü gibi 2017 ilkbahar / yaz ayları için, sırf paneller ile ekin üstlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek boyun bikini trendini tamamlayan stratejik kesikler olan tasarımlardır. Bazı tasarımlar tek parça ile bikini birleştirilerek yapılmıştır. Indah konfeksiyon en muhteşem tasarımları ile geliyor.

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

4. Şeffaf Mayolar

Ayakları üzerinde yüksek kesimlere yakın opak şeffaf yakın uzanabilir mayo eklenen sırf kesikler vardır. Bu özel yaz 2017 mayo trendi harikalar yaratıyor. Koyu renkli ve grafik şekiller en gözdeler arasında. Örneğin pistlerde Haanz kırmızı kurdele etkisiyle düşük yaka da kullanılmıştır. Tek parça kreasyonlar gerçekten seksi görünüşe sahip.
Siyah ve siyah ve şeftali allık kombinasyonları yoğun ilgi çekici bir sonuç olabileceğini kolayca kanıtlıyor.

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

5. Halter Boyun Bikiniler

İlkbahar / yaz 2017 mayo trendleri arasında farklardan biride yular üstleri kullanmak olmuştur. Daha muhafazakar halter boyunlar yepyeni bir şekilde seksiliği getirmiştir. Üçgen üstlü tasarımlarda oldukça dikkat çekici.
Küçük bir üçgen bikini ile eşleştirilmiş eğilim şaşırtıcı görünüyor ise de şeffaf ekler ve tığ kesikler bu noktada müstehcen yapılmış olan tek yoldur. Seksi ve modern bir bayan ideal bir seçenektir.Sırf eklemeler gelince, Lee & Lani kesinlikle bu bölümde harikalar yaratıyor.

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

6. Güpür Yanlı Mayolar

Vahşi yaz 2017 mayo trendleri tamamen bu tasarımlarda görünüyor, bu nedenle yan bağlama ile tek parça mayo bu listedeki diğer eğilimler arasında, mükemmel mantıklı bir seçim.
Göz uyluk ya da kesikler gibi daha görünen bağlama, Frankie Bikini görülen ikincisi üzerinde yay, kayışlar spagetti ve derin V yaka oyuntuları birden fazla stilleri ile harika tasarımlar arasında..
Siz daha masum tasarımlar için gidebilirsiniz, ama bahar 2017 mayolarda seksi görünüş üzerinde duruluyor .Biz tamamen renk, kesim, bağlama, ve genel uyum kombinasyonlarını tavsiye ederiz.

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

İlkbahar Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

7. Tek Yanlı Mayo

2017 yılının baharında için pistlere de keyif alınan tasarımlardan biri olan yanlara kesikler dahil etmiştir. Yaz 2017 mayo trendleri de, bel ve renkleri vurgulayan tasarımlar karşımıza çıkıyor. ayrıca burada tartışılan diğer eğilimlerin bazılarını birleştirmek tek parça takım olarak görünen, bu özel bir görünümleri tavsiye ederiz.
Bunun yanı sıra doğa baskılar, halter yaka ve eşleşen ayakkabı ve aksesuarları seçilmesi de önemlidir.Örneğin sırf girdap kombinasyonları seviyorsanız seçiminizi bu tasarımlardan yana kullanın. Bu mayo eğiliminde seksi bir dokunuş vardır.

017 Mayo ve Bikini Trendleri

017 Mayo ve Bikini Trendleri

8. Göğüsler Etrafına Sarılan Modeller

Şal tarzında stringier parçalarıdır . Bunlar kesinlikle yüzme ve dalış sırasında endişe halinin olmaması için tasarlanmış modellerdir.Göğüsleri güzelce tutarlar.
Halter ve renkli tasarımları spagetti kayışlar, tek ve çift parçaların kombinasyonu ile onları görmekteyiz. Yatırım için ilkbahar / yaz 2017 mayo trendleri listemizde kesinlikle olması gereken modellerden. Çok yönlü tasarımlardır. Özellikle Gottexin tasarımları bu kategori altında olan en iyi tasarımlardandır.

9. Tek Omuz Mayolar

Asimetrik kesimler mayolarda kendini gösteriyor.Bunlardan biride tek omuz şeklinde olan beli vurgulayan modeller. ilkbahar / yaz 2017 trendleri arasında sınırlı sayıda olan şık modellerdendir.
Biz toplam Miss World yarışmasında Sirenes De Soleil’in tek omuz tek parça tasarımlarının çok gfazla gözde olduğunu gördük.Muhteşem açık renkli hem de tek parça görünüyor .

10.Derin V Yakalı Mayo Modelleri

Giyim trendleri dünyadaki moda haftaları boyunca derin V-yaka oyuntuları dahil etmiştir.Hatırlıyor musunuz? Bu eğilimin aylarca güçlü şekilde devam ettiğini fark ettiniz mi?
Yaz 2017 mayolarında bu tarz oldukça trend.Plaj Riotta görülen çıplak halter ve gelinlikli dantelli beyaz parçalardan kombine edilmiştir.
Myra Swim, Pis Haanz ve Sirenes De Soleil de bazı tanrıça tarzı modeller görülür. Dürüst olmak gerekirse, bu gün pist üzerinde seksi yaz 2017 mayo trendlerinden biridir ve kesinlikle plajda dikkat çekecek bir modeldir.

11.Yüksek Cut Mayolar

Baywatch etkisi ile tüm uzun bacaklar için ideal yüksek kesim tek parça mayolardır. Normal bir mayonun eğrileri gösteren, hem de çok düşük kesimleri olan modeller vardır.
Tony bikiniler cildin çok göstermek için tasarlanmıştır.Biraz eğlenmek için size çağıran şehvetli bakışlara neden olacaktır. iç çamaşırı karıştırarak tasarlanmış sportif tarafı daha fazla görünen modellerdendir. Tamamen seksiliği andıran modern bir bükülme vardır.

12. Teller üzerine Bikini

Evet, bu bir klasik ama yine de renk odaklı kesilmiş tasarımlardan. Birden çok diğer ilkbahar / yaz 2017 mayo trendleri ile kullanılan bir eğilimdir. Lybethras de görüldüğü gibi cennet görünümünü için 2017 yılı için gelin tarzı, püsküllü leopar dizeleri yapabilirsiniz.
Güçlü bikini modelleri bu klasik modern modelleri favori yapar.Diğer birçok tasarımlar arasında, kaplan baskılar ve güzel sarı renk dikkat çeker. Hamak de görüldüğü gibi güçlü ve çıplak kombinasyonlar olsa da Miami’deki pistte daha iyi görünüyor.

13. Steroidler Üzerine Strings

Bu bikinilerde oldukça gözde olanlardan.hepsi üzerinde görünür Değişik tarz ve stilleri olduğu için biz açıkçası bu yaz 2017 mayo trendleri listesinde onları dahil ettik.
Bele bağlanan kemer üstüne atılmış düpedüz elbiseler ile bikini ile strappy dipleri içine muhteşem bir belirti verir, ama altında her şeyi gösterir.
Biz üçlü dominatrix tarzı iç çamaşırı her şeyi parlak renklerde olan vücudu güzel saran tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Her şeyi içeren bu bikini tasarımları üzerinde çemberleme dörtlüyü seviyorum. Tüm eğilimleri ile mükemmel açık yapılmış tasarımlar herkes için uygun değil.

14.Nü Mayolar

Eğer cildi gösteren ama aynı zamanda mütevazı olan tasarımları seviyorsanız bu model tam size göre. Çıplak renk modelleri ile ekstra zevk sunacak modellerden. Gösteriş ama örtbas edilebilecek tasarımlardan.
String bikini ya da derin V-necklines modeline gitmek için sütyen ya da tek parça tasarımları ile dikkat çekiyor.Cesur kadınların tercihi olan bu modeller özgürlüğü simgeliyor.

15. Sarı Renkli Mayolar

Sarı bahar 2017 için renk trendir ve güneşin ışınları ile uyum içindedir.Neredeyse çıplak, tek omuzlar veya çift omuzlar vardır. Bikininin tek parçalara hafif neon dan yapılmıştır.Yaz 2017 mayo trendlerinde bunları çok fazla görüyoruz.
Renk sezonu için büyük renklerden bir tanesidir. Yüzme ve güneş bir elmanın iki yarısı gibi birlikte gitmek zorundadır.Renk seçenekleri de buna katkı sağlar. Seçenekler kesinlikle vücut üzerinde seksi görülüyor. Invista, Nane Swim, G Saints veya Issa ‘da bu modelleri bulabilirsiniz.

16. Hayvan Baskılar

Tamam. Anlıyoruz. Biz hayvanları ve özellikle büyük kedi baskılarını seviyoruz. Ve biz bunları mayolarda görmeyi de seviyoruz. Pamela Anderson tarzı ve beyaz leopar baskılar altında göğüslerini göstermek oldukça çekici görünüyor.Uzun kollu, fermuar tasarımlarda oldukça dikkat çekici.
Sarı çita baskılar püsküllü bikini karışımı arasında bile bazı muhteşem kaplanlar bulabilirsiniz. Beklendiği gibi büyük bir eğilim değil, ama kesinlikle kendi kategorisinde bu bahar ve yaz için ideal bir seçim. Büyük kedilere odaklanmış tasarımlar yeterince sık görünüyor.

17. Baskılar Plethora

Basit renkler ve hatta zıt renk blokları görünüyor.Baskılarda bolluk ilkbahar / yaz 2017 mayo trendlerini ifade ediyor. Biz hepsini havuz ya da plaj a kullanabileceğinizi düşünüyoruz.Keyifli renkler ve şekiller getirilmiştir.Eşarp baskılar, ombre veya geometrik desenler de görülüyor.
Portakal, mercan, turkuaz veya pembe renkler oldukça sık görünüyor.Parlak neon renkler gerçekten bahar ve yaz ayları için mükemmel bir seçim.

18. Sahil Güvenlik Modaları

2016 pist üzerinde görülmüş modellerdendir. En yeni ilkbahar / yaz 2017 mayo trendlerden biri, modern bir bükülme ve seksi bir tavırla sahil güvenlik kıyafetlerini içerir. Sörfçü kız tasarımları kısa kollu, mavi renk tonu ile tasarlanmıştır.Renk engelleme ve göğsünün ortasına boyunca sırf lambri giyiliyor.
Sırf paneller sörfçü bir moda sunuyor.Mahsul üstleri ile birlikte tasarlanmışlardır.Pek çok tasarımcı sahnede taşıyan basit merkez-zip tek parça takım elbise yanında Aguaclara itibariyle küçük bikini altları ile eşleştirilmiş uzun kollu tasarımlarda yapmıştır.
Biz bile yüksek boyunlu ve uzun kollu bu eğilimde yan kesmeleri fark ediyoruz. İlkbahar / Yaz 2017 Mayo Trendleri: Sahil Güvenlik Mayolar / Bikini

19. Yaratıcı Örtüler

Hile veya basit elbiseler yapmak için kullanılan mayo üzerine giyilen yaratıcı örtüler oldukça şık. Şimdi, tasarımcılar farklı katmanların her türlüsünü vermek için daha modern, daha ilgi çekici seçenekler sunuyorlar.Açık örgü üstleri ve uzun kollu olan tasarımların yanı sıra sırf pantolon içeren tasarımlarda vardır.
Hatta küçük bolero ceketler mayonun bir parçasıdır. Sırf uzun kollu tasarımlar da devreye girer. Yaz 2017 mayo güzelliğini dantelli yular elbiseler meydana çıkarıyor.

20.Tamamen Açık Saçık Lingerie-Style Mayolari

Biz bu yaz 2017 mayo trendi raporunda iç çamaşırı tarzı mayoyu birden fazla tasarım olarak gördük, ama kesinlikle burada kendi kategorisinde özel yeri var. Baskıları ve tasarımları ilr inanılmaz güzel parçalar.
Onlar mayo koleksiyonunun bir parçası olmasına rağmen iç çamaşırı olarak görünürler ve bu durumda süper seksi ve eğlendirici tasarımlar.
Basit kesme boyun tek parça kreasyonlar sırf dantel yüksek yarıklar, dantelli eklemeler çok fazla görünüyor. Büstiyer tarzı tasarımlar da görünüyor.

21. Yüksek Belli Bikini Modelleri

Yüksek belli yarıklar veya bağcık kesinlikle mantıklı .Onlar bu yaz 2017 mayo trendi arasında oldukça gözde.Bir kaç sezondur da en gözde parçalardan. Onlar seksi bir classier etkisi sunuyor, sahilde ve havuz etrafında bayanlar oldukça şık görünecek.
Hala şekil ve güzelliğini koruyarak cildi iyi bir miktar gösterme yeteneği gösteren modellerdir.Çekici ötesinde oldukça şık parçalar .

22. Fırfırlı Mayolar ve Bikiniler

İlkbahar / Yaz 2017 mayo trendleri her şeyde başka bir show sunuyor.Fırfır diğer aksine daha masum bir güzellik işaretidir.
Bikini altları tamamen güneş ve sörf için tavsiye edilir .Üçgen tabanlı üstleri boynunda fırfırları ile oldukça şık tasarımlar. üzerine bazı off- omuz açık mayolar ekleyin ve bütün gece parti için hazır olun.

23. Sportif Mayolar ve Bikiniler

Sportif t-shirt üstleri kesinlikle beklenmedik, ama onlar günün sıcak saatlerinde güneş yanığını önlemek için idealdir. Karışık bikini altları ile yıpranmış üstleri kendileri vücudu sarar.
Bunlar yüzme için özel olarak yapılmıştır. Atletik tasarımlar oldukça pratik ve kullanışlı.Sahilde ve yüzme sırasında size yardımcı olacaktır.

24. Mükemmel Tek Parça 2017 Mayo Modelleri

Tek parça: ilkbahar / yaz 2017 mayo trendleri genellikle bir ana eğilime etrafında gibiydi. Yüksek bel kesim, düşük buyun çıkışları çok iyi görünüyor.Her yerinde, yular üstleri veya spagetti askıları neredeyse her zaman bir tek parça elbise üzerine giyilebilir.
O kadar çok biçimi vardı ama tek parça mayo hala oldukça uzun bir süre trend olacak yani büyük bir şekilde hâlâ oradaydı. Zarif doğası ile kusurları gizleme yeteneği de vardır.

İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.İlkbahar / Yaz 2017 Mayo ve Bikini Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.