Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 makyaj trendleri burada ve size kolay makyaj önerileri ile rahat bir nefes almanızı sağlıyor.Gelecek sezon için belirleyici makyaj stilleri minimal ve zahmetsizdir.Moda makyaj trendleri bahar 2017 için makyaj stilleri oldukça çekici ve şık.Bahar ve yaz sezonunda hızlı ve zahmetsiz doğal güzel makyaj stilleri olacaktır.

1-Doğal makyaj:

Bazen mükemmel makyaja ulaşmak için doğal makyaj yapılsa da bir gece için yapılan ağır makyaj kadar uzun sürüyor. Tüm muhteşem güzellikler bu yıl tamamen doğal makyaj görünümünde kendini gösterecek. 2017 makyaj trendlerinden biri sonsuza kadar güzellik trendi.Makyajda abartılı konturler yoktur.Minimal daha sade makyaj trendleri bu sezonda sizlerle olacak.Makyajda çok fazla maskara kullanılmamıştır. Konturler mükemmel şekilde harmanlanmıştır.Çoğu zaman ruj ve allık gibi adımlar atlanarak tamamen doğal makyaja yönelinmiştir.

2-Nemli yüz makyajı :

İlkbahar / yaz 2017 makyaj trendlerinde tüm tozlu ürünler atlanmıştır.Hemen hemen her yerde tamamen tozsuz nemli ciltler yer alıyor. Bu yıl pistlere baktığımızda minimalist makyaj trendi güzel ve kolay şekilde karşımıza çıkıyor.Süper mat görünümlü bir cilt bırakan makyaj söz konusu. Şeftali ve ahududu yumuşak tonlarında kontur ve dudakları sadece bir dokunuş ile görünüm kazanıyor.Geri kalanı da oldukça minimalist.

3-Abartısız konturler:

Bu minimalist eğilimin bir parçası olarak abartısız ana konturler vardır.Makyajda ruhani bir etki yaratılmıştır..
Alnın ortasına konsantre olarak yüzü vurgulamak tercih edilmiştir.- etkisi tamamen eterik oldu. Diğer taraftan, o açık bir katı ışıltı tamamen kontur toz ihtiyacı ortadan kaldırılmıştır. Elmacık kemiklerini vurgulamak üzerinde yoğunlaşılmıştır.
Alın, burun köprüsü , ve çeneye özellikle dikkat çekilmiştir, ama aynı zamanda onları çok keskin görünüşlü yapmadan, gerçekten doğal heykel özelliklere dikkat çekilmiştir. Gerçekten doğal ve yumuşak vurgu yaratarak, elmacık kemikleri için parlak bir dokunuş verilmiştir.

4. Yumuşak doğal kontur uygulaması:

Pistler üzerinde, yaz 2017 için en az taban makyaj trendleri çok daha popüler olmuştur.Yumuşak ve abartısız kontürler makyajda hakimdir.Serin veya kırmızımsı kontur sarı-tabanlı bronzlaştırıcılar ve nötr Taupes tercih edilmiştir.
Çok sarı bazlı kontür pistlerde görülen bir trend.Bu mat renk sadece cheekbones altında uygulanır ve sadece minimal olarak harmanlanmıştır. Bazı durumlarda sonuç neredeyse çok güçlüdür. Yaz için mükemmel, çünkü sarı-kahverengi bir bronzlaştırıcı ya için çok uygun.

5. 80 lerin makyaj trendi, kızarmış göz makyajı:

Gerçekten cesur göz farı makyaja trendini vurmuştur.ilkbahar / yaz 2017 makyaj trendleri ile gelen seksenlerin bir dokunuşu vardır. Yüz makyajında sarılar, kırmızılar, yeşiller, maviler ve benzeri parlak renkler yer alır.Tamamen gözleri odaklanılmıştır. Pistteki modellerin elmacık kemikleri üzerinde savaş boyası gibi göz farı kullanılmıştır.
Gözlerin dış köşesinden bir yarım daire uygulanan pembemsi kırmızı rengi ve onların elmacık kemikleri üzerinde odaklanılmıştır.Dudaklar kırmızı benzer bir gölge ile boyalıdır. Allık da monokrom eğilim vardır.Bu bahar 2017 güzellik trendi bugüne kadar en giyilebilir sürümü olmuştur.

İlgili: Cilt Tipine Uygun En İyi Makyaj Astarı Nasıl Seçilir

6.Sanatsal makyaj trendleri:

Her sezon bir kaç tasarımcı makyaj ile alışılmadık bir şey yapmaktadır. Şaşırtıcı bir şekilde, ilkbahar / yaz 2017 makyaj trendleri çok yapılan yüz sanatları ince ve güzel olmuştur. Bu muhteşem yüz sanat gerçekten harika görünüyor.Beyaz çevrelerinde doğal görünümlü yüzler etrafında kulakları boyunca silvers dokunuşlar vardır. Bazı modeller, alınlarında gümüş daire ve U tasarımlar ile görülüyor.Gözün dış köşesinin altında küçük dairesel tasarımlar çizilmiştir.

7.Doğa temalı makyaj desenleri:

Thornton Bregazzi ve Rosie Assoulin James Kaliardos tarafından ve makyaj sanatçısı Val Garland tarafından kendi modellerinin yüzlerinde bazı renkli kurutulmuş çiçek desenleri yer alır. modellerin gözlerinin dış köşelerine kurutulmuş yaprakları yapıştırılarak doğa temaları işlenmiştir. Bu tür beklenmedik bir şekilde doğa güzelliğini kullanır ve kesinlikle sıra dışı bir tarzdır.Çok yumuşak ve güzel bir görüntü elde edilmiştir..
Bunun gibi daha 2017 makyaj trendlerini denemek için, gözlere veya elmacık kemiği boyunca kurutulmuş yaprakları yapıştırmayı deneyebilirsiniz. Alternatif olarak göz farı ile kurutulmuş yaprakları taklit edebilirsiniz.

8.Kalın ve Desenli göz makyajı:

Renkli grafik göz farı renk ile çalışmak kendi yaratıcılıklarını ve sarsılmaz bir el yeteneğini sergilemek için pist makyaj sanatçıları için bir fırsattır. Bu sezon bazı grafik göz farı stilleri piste çok etkileyici ve uyum içinde modellerde görülüyor.Gözün iç köşelerinde beyaz desenli, gözlerinin dış köşesinde parlak sarı renkler kullanılmıştır.
Modellerin bazılarının makyajı sezonun baskın çıplak makyaj tarzında yapılmıştır. Ancak birkaç yeşil, mor, ve siyah grafik lekeler yer almaktadır.
Modellerin birkaçında lavantalar, bebek maviler, sarılar ve beyazlar görünüyor. Grafik, parlak ve pırıltılı bir göz makyajı pistlerde yer alıyor.

9. Buzlu göz kapakları :

ilkbahar / yaz 2017 makyaj trendlerinin çoğu yerinde renginden daha çok dokusu hakkında bilgiler vardır ve bu sezon baskın göz farlarından biri soğuk mücevher tonudur. Umarım bu mat gözün bitmesine , parlaklık ve lüksün hakim olmasını sağlar.
Güzel modellerin kapaklarında turuncumsu-kırmızı ve mücevher tonlu buzlu tonlar yer alır. Safir mavi eyeliner modellerinin üst kirpik çizgileri üzerine kalın lekeli ve yumuşak bir görüntü verir.
Bir granat veya safir mavi göz kalemi ile makyaj içine mücevher tonlu stil sadece bir dokunuş ile verilir.Bir mücevher tonlu göz farı ve kırışık bir koyu mat bir gölge ile klasik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

10. Pastel göz Makyajı

Göz farı için mat tamamen bahar 2017 makyaj trendlerinden silinmedi.Bu yıl baskın tonların hepsi yumuşakve pastel tonlarda.
Modellerin göz kapaklarında mavi, turkuaz, sarı ve pembe gibi neşeli pastel tonlarıyla oynanmıştır. Aynı zamanda kapakta kırışık, lavanta mat gölge ile oynanmıştır.
Lavanta, turkuaz ve turuncu pastel tonlar gerçekten ilginç bir şekiilde modellerin gözünde yer aldı. Pastel pembe ile kadınsı gölgeler yaratılmıştır.

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.
İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Trendleri YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Lancome La Güllü Pudra Bu pırıl pırıl, aydınlatıcı bir toz pudradır.  Lancômeden gelen, zaten ihtiyacınız olan mükemmel bir toz pudra.Bunun yanı sıra, yine de, burada gerçek satış noktası için ambalaj var. Bu güzel altın kabuk fırça gül ve toz fırça ile rahatlıkla kullanılabilir.Gül yaprakları, doğrudan dışarı gelir . Bu güzellik endüstrisinden gelen hayal bir ürün.Eğlenceli ve pratik bir ürün. İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Trendleri […]

  2. […] İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Trendleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.