Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 MAC Rujları


İlkbahar / Yaz 2017 MAC Rujları

MAC, Ocak ayında sosyal medya güzellik uzmanıyla bir güzellik işbirliği hakkında bilgi sundu . İlkbahar yaz 2017 Mac makyaj koleksiyonunda yeni rujlar var ve tonlar inanılmaz. MACCosmetics.com Nisan ile Temmuz 2017 aylarında satışa sunulacak. MAC ilkbahar yaz 2017 rujları zaten inceleme ile içimize sızmış bulunuyor!

Özet olarak, MAC tüm dünyadan 10 popüler güzellik blog yazarını seçti ve onlardan daha genel olarak temsil edilen güzellik standartları setine hitap eden yeni MAC ruj tonlarını yaratmaya yardım etmelerini istediler . Özel tasarlanmış tonların her biri, bildiğimiz ve sevdiğimiz inanılmaz MAC Kozmetik formüllerini ve ambalajını taşır.

MAC x Beauty Gurus’un ruj tonları ve kaplamalarının çeşitliliği, geniş ilgi çekecek ve herkes için oldukça iyi görünecek, tarif edilemez bir rahatlama olacaktır. Bu iş birliğinin ürünleri, sessiz nüdeler, sıcak yumuşak kahverengileşmeler, zengin kırmızılar ve farklı tonlarda orta tonda meyve renkleridir. İşbirliği sonuçlarının mutluluğu konusunda önemli bir bölüm olsa da, gölgede yaratıcı olmamasından ötürü hayal kırıklığına uğrayan takipçiler de var.

Bunların hepsi sınırlı sayıda olan ve 17,00 $ ‘a satış yapılacak 10 ruj rengi:

• MACxFleurdeForce – soğuk bej • MACxTheRealFouz – kirli gül (mat) (Orta) • MACxAlessandra – nötr pembe (mat) (
İngiltere ) • MACxCaroDaur – sönük pembe bej kahverengi (mat) Doğu) • MACxGabrielZamora – malt ılık kahverengi (saten) (Kuzey Amerika) • MACxLarLarLee – sessiz bej (mat) (Kuzey Amerika) • MACxMarie – krem ​​nötr bej (sır) (Fransa) • MACxNikkiaJoy – greyfurt pembe ) (Avustralya) • MACxSamanthaRavndahl – açık kabuk pembe (cremesheen) (Kanada) • MACxVic Ceridono – koyu kırmızı (mat) (Brezilya)

Kırmızı rujları standart bir renk olarak görmeye hazırız ve renklerin hiçbiri, sunulan herhangi bir gölgenin olmayacağı şekilde yenilikçi veya çarpıcı olarak öne çıkıyor.

Mac 2017 ruj koleksiyonu

Çoğumuzun, Mac x Beauty Gurus ruj koleksiyonundan 2017 ilkbaharında ve yaz aylarında beklediği şey de budur. Daha geniş bir itirazda bulunmak için oynamak mantıklıdır, ancak bu güzellik uzmanlarını ilginç, yeni stiller, eğitimler ve bilgiler için izliyoruz. Sahip olduğumuz şey, sunumda beklediğimiz beklentiye uyacak heyecan seviyesine neden olmayan, saten yüzeyinde hafif gölge çeşitleri idi. Oluşturulan tonlar güzel.

Instagram yıldızlarıyla işbirliği içinde yaratılan tüm yeni MAC ruj tonlarının her yerde bulunmadığını biliyoruz, ki bu da birçok nedenden dolayı önemli bir yanıltıcıdır, ancak uluslararası nakliye ve yetkili satıcılarla ihtiyacınız olan şeyleri elde etme yolları olduğunu biliyoruz . Zaten sahip olduğumuz benzer tonlarda .
Çoğumuz hala en az bir tane almayı planlıyoruz. Ne yazık ki bazılarımız en sevdiğimiz güzellik blog yazarlarının seçtiği ruj rengini alamıyor çünkü biz aynı ülkede yaşamıyoruz.

İlkbahar / Yaz 2017 MAC Rujları / GALERİ

Bir önceki yazımız olan 5 Yaş Genç Görünmek için 10 Yol başlıklı makalemizde 5 yaş genç gösteren makyaj, genç görünmek için ve genç gösteren cilt ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.
İlkbahar / Yaz 2017 MAC Rujları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.