Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri
Giysi, saç makyaj gibi her kategoriden sonra sıra en önemli kadın aksesuarlar arasında 2017 çanta modellerine geldi. Biz sıcak 2017 pist eğilimlerini sizlere sunacağız. Ama itiraf edelim İlkbahar / Yaz 2017 çanta trendleri çık şık tasarım ve renkleriyle geliyor.Moda haftasında tasarımcılar gerçekten yenilikçi tasarımlar sunmuşlardır. Koleksiyondaki tüm çantalar dikkatimizi çekti.
Tasarımcılar bir sürü farklı ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinin farklı stillerini ve tonlarını tasarlamışlardır.Çantalar inanılmaz çeşitlilik gösteriyor. Muhteşem baskı, yenilikçi şekillerin yanı sıra bazı klasiklere de rastlıyoruz ve biz burada sizin için hepsini bir araya getirdik: En iyi ilkbahar / Yaz 2017 çantaları burada.

1. Ufacık Tiny Thumbelina Cüzdanlar

Ben bunu bazı kızlarda gördüğümde küçük değil mi diye sordum? ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinden birinin bu olduğu doğrudur. bu küçük çantalara ne konulabilir.? Bir ruj ve birkaç kuruş para. Ama tarzınız biraz başka olduğunu kabul etmek lazım.
Belki ayrı bir para çantanız olarak kullanılmak üzere, daha büyük olanlar ile eşleştirilmiş bu küçük çantayı bir sürü kullanabilirsiniz.Biz birkaç minyatür, deri kibrit kutusu cüzdanlar gördük. Hermeste belki onlar daha minimalist bir yaşam tarzı ilham umuduyla tasarlanmıştır.

ilkbahar yaz çanta trendleri 2017

At Valentino daki tasarımlar bir zincir askılı bir kenar sayesinde, ve daha ağır malzeme ile yapılmış küçük çantalar olarak karşımıza çıkıyor. Yaz 2017 için şirin ufacık çantalar küçük bir çiçek baskı ile süslenmiştir.Küçük metal kolu çok güzeldir.
Minik çanta tasarımları yapan diğer koleksiyonlar ise Dries Van Noten , Koç , Chloe , ve Louis Vuittondur .

2. Büyük Duffle Çantalar

Moda haftasında tasarımcıları zevkle izliyoruz.Özellikle moda bilinçli kadınlar. Bazı kadınlar için stil pratiklik genellikle daha fazla önem taşımaktadır. Ancak pratiklik gerekli olduğunda bile kesinlikle şıklıkta önemli olur.
Büyük seyahat çantalarının ve yün çantaların İlkbahar / Yaz 2017 çanta trendlerinden biri olmasının nedeni budur. Şık kadınlar yazın tatile giderken kendi güzelliklerin de ortaya koyacak moda çantalar kullanacaklar.

ilkbahar yaz bayan çanta trendleri 2017

At Balenciagada muhteşem bir çiçek baskı tasarımı görüyoruz.Bazıları oldukça güzel ve yaz 2017 için olağanüstü seyahat çantalarında büyük bir çeşitlilik var.Sezonun baskı trendleri renkleri çokça kullanılmıştır.
At Gucci , çarpıcı simetrik baskı, büyük, egzotik çiçek tasarımlı çantalar tasarlamıştır.. At Michael Kors ta da uygun çantalar vardır dokununca saman gibi bir malzemeden yapıldığını görüyorsunuz.

3.Metalik ve Parlak Çantalar

80’lerin tarzı kadar ikonik bir metalik çanta tehlikeli bir seçimdir. Diğer kumaşlar ve eşsiz şekiller ile harmanlanmıştır ancak, aniden modern ve benzersiz olur bu yüzden biz bahar 2017 çanta eğilimleri parçası olarak epeyce parlak çanta gördük.Bu hiç de şaşırtıcı değil.
At Marc Jacobs da , mavi ve altın tonlarında bazı muhteşem metalik kova çantalar gördüm. Katlanmış kumaş eşsiz dokusu ve parlaklığıyla çok iyi görünüyor.

trend metalik çantalar 2017 ilkbahar yaz

At Delpozo bir opak parlaklık ile, parlak, şeffaf, yarı bir çanta tasarımı ile bir denizanasını anımsatır.Biz ayrıca yaz 2017 için bazı muhteşem metalik pembe, kırmızı, ve kırmızı eyer çanta tasarımlarını da görüyoruz.

4. Çantalar Üzerinde Ekler

Bu sevimli bahar 2017 çanta trendlerinden birisidir. Hepimiz pist üzerinde cüzdan üzerinde küçük ekleri ve süslemeleri ile tasarımları görüyoruz,ve gerçekten onları seviyoruz.
Hem Fendi ve Rebecca Minkoff gösterilerinde , deri çantaya bağlı kürk büyük topları vardı. Farklı şekilleri le zabıta topları ile çok eğlenceli görünüyorlar.
At Moschinonun , püskül ekleri özellikle yaratıcı ve gösterişli. “kağıt bebek” teması ile gerçekten iyi gitti.İlk başta çantalar üzerinde püskül ekleri gibi görünüyordu sonradan 2D baskılar olduğu ortaya çıktı.

5. İpli Torba Çantalar

Tasarımcıların bazıları gündelik tarafı daha fazla olan yaz 2017 çanta trendlerini vitrin için seçti. Çantalar , genellikle çok pahalıdır.Gündüz şartlarında taşımak içindir. Yaz sezonuna uygun tasarımlardır. İpli tasarımları ile rahat ve kullanışlımodellerkesinlikle.
On Derek Lam pisttnde , sıcak tonda süet ipli çanta koleksiyonu yer aldı.Basit, sıcak ve temiz tasarımı ile sorunsuz uyumlu tasarımlardır. At Marni de birkaç temiz drapey deri çanta görülüyor ve üst ve alt kısmında İpi ile bir beyaz deri çanta görünüyor.
Püsküllü tasarımların yanı sıra sevimli baskılar ve yılan derisi de kullanılmıştır.Bir kaç diğer eğilimleri ile eşleştirilmiştir. Altuzarra pistinde de bu tür çantaların tepesinde ipler görülür.
Attico at, çanta narin kumaşlar ve muhteşem bir baskı ile yapılmıştır. Onlar bileğe sarılabilir veya kemere takılabilir .
Ayrıca yaz 2017 tasarımlarında diğer bazı koleksiyonlar da da ipli çantalar görülür örneğin JW Anderson , Alexander Wang , Trussardi ve diğerleri.

6.Çiçek Desenli Çantalar / Cüzdanlar

Bir çiçek baskı yanlış kullanıldığı takdirde bir kıyafetin daha yaşlı görünmesine neden olabilir,ama iyi planlanmış efekt mükemmel taze tarzı ile güzel görünür. Çiçek baskıların bizim ilkbahar / yaz 2017 çanta listesinde yer almasının nedeni budur. Muhteşem çiçek baskılı kullanım ile yapılmış tasarımcıların çok fazla örnekleri bulunur.
In Tory Burch koleksiyonunda , temiz 60’lı tasarımlar vardır.Pastel çiçek baskı ile kutu çanta görülür. Michael Kors çantaları kendisi farklı bir malzemeden çiçek aplikeden yapmıştır. Çiçek baskılar ile aynı gölgede deri dahil olmak üzere çeşitli çiçek seçenekleri vardır.
On Monique Lhuillier pisttinde , çiçek bahar 2017 çanta trendleri küçük ve narin krem renkli çantalar şeklinde karşımıza çıkar.Bağlı beyaz 3D çiçekleri ile yumuşatılmıştır.

7.Hayvan Baskılı ve Kürk Çantalar / Cüzdanlar

Birçok tasarımcı yaz 2017 çanta trendlerinde hayvanların çeşitli selüetlerini kullanmışlardır Kürkten yapılmış tasarımlar da vardır. PETA genellikle deri çanta hayranı değil, ama onlar bile daha az kürk olanlarını kullanmışlardır. Buna rağmen, hayvan baskı ve kürk çanta hala ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerindeki listelerde yer alır.
İlk başta katı leopar baskılı desenler görüyoruz. Evrak çantası tarzı çanta şık dikdörtgen şekli ile tezat oluşturur. Vahşi kürktasarımlarda yer alır.
At Lanvinde epeyce zebra çanta görülüyor. Bunun yanı sıra SPORTMAX tasarımlarda görülür. Ancak SPORTMAX çizgili mavi ve kırmızı zebralar görülüyor.
At Prada da , gerçekten parlak ve dikkat çekici tasarımların aksine, pop-baskılı deri ile harmanlanmış peluş kürk tasarımlar görülüyor.

8.Baskılı Çantalar / Cüzdanlar

Birkaç tasarımcıları bu sezon eski zamanlarda tarz olan ama tamamen deneyim kanalize eden çanta yaratmak istemişlerdir. Biz büyük bir LSD gezisi, ya da biz bir Alejandro Jodorowsky filmi gördük. Bize birkaç çanta tasarımlarını gösterir.
Marc Jacobs koleksiyonunda , çantalar birincil ve ikincil renkler de çatışır. Gerçekten aydınlık, floaty gözler, uzay ve yıldız tasarımları ile yapılmıştır.
Oscar de la Renta koleksiyonu özellikli ’60 yılların stil şal koleksiyonunun geri kalanında kıyafetler eşleşen tonlarda yapılmıştır. Son olarak, en baskılar Versace de görülüyor.

9.Saçaklı Çantalar / Cüzdanlar

Püsküllü bahar 2017 çanta ile Wild West geri geldi. Çantalar da ayrı olarak püskül üzerinde birçok varyasyon görülüyor ama onlar gerçekten göze çarpıyordu.
Süet malzeme ile mükemmel harmanlanmış çanta kenarları boyunca püsküller ter aldı. Bazı durumlarda, püsküller daha serseri bir görünüm için, metal bir parça ile çiviler kullanılmıştır.
At Elie Saabta , saçak eğilim muhteşem bir efekt için, metalik malzemeler ile kombine edilmiştir. Gümüş ve altın püsküllü eğlenceli ve şık sıvı etkisi yanında , bir pırıltı içinde yer alır.

10. Yılan Derisi Çantalar

Yaz 2017 için yılan derisi çanta tüm pistlerde bu sezon görüldü.Aslında, ilkbahar / yaz onların koleksiyon parçası olarak yılan derisi tercih etmelerini sağladı.Tasarımcıların tüm listesi 2017 yaz sezonu için yılan derisi yer aldı.
Altuzarra at koleksiyonunda , örneğin, yılan derisi meyve desen nakış ile kombine edilmiştir.Çantalar deri ile birkaç alanlarında kombine edilmiştir.
Carven at, yılan derisi çantalarda garip yumuşak bir etki için, gri, siyah ve bebek mavisinin güzel bir karışımı kullanılmıştır.2017 için yılan derisi çanta Chanel , Fendi, Givenchy, Miu Miu , ve Celine koleksiyonlarında da yer aldı.

11.Zincir Sapanlar ile Çantalar

Valentino da , gördüğümüz zincir askıları pirinç ve tunç tonlarındadır ve çanta vücudun daha şık deri ve süet stilleri ile ilginç bir tezat oluşturur.
On Bottega Veneta pisttinde , gördüğümüz zincir kollu sıcak tonlu deri çanta ile çok sinerjik uydurma yapılmıştır.
At John Gallianoda , zincirlerin kullanılması oldukça aşırı olduğu için ve çanta omuz üzerinden asılı olduğu için kullanıcının giysileri biraz yukarı kalır.

12. Yuvarlak Saplı Çantalar

Bir kaç tasarımcılar yuvarlak, sert saplı bahar 2017 çanta trendleri ile birbirinden bağımsız olarak aynı marka yeni tasarımları seçmişlerdir. Zaman zaman ilginç tasarımlar karşımıza çıkıyor.
Chloe, dairesel çanta sapı baskın tarzdadır.Gördüğümüz küçük bir toka ile torbaya bağlı bir büyük altın daire vardır.
Biz Giorgio Armani yaz 2017 çantalarının birinde siyah, yuvarlak sap ve bir kare çanta gördük.Serin tonlu desenli baskılı çanta oldukça şık. Hatta Givenchyde siyah, yılan derisi deri çanta da retro baskı yuvarlak plastik kol görülür.

13.Bez Çantalar

Tek kullanımlık ürünler dışında yeniden kullanılabilir olduğunu görüyoruz. Yaz 2017 çantaları kesinlikle farklı değildir. Marketler tüm dünya çapında plastik torbaları yasaklayan şık yeniden kullanılabilir bakkal çantaları için daha da acil hale gelir. Yaz 2017 çanta trendlerinden biri olarak bu çantaların görülmesinin nedeni bu.
Celine pist üzerinde, biz çiftçinin pazarda bulabildiğim en taze ürünlerinin tümünü içerebilir. Büyük bir net-beyaz kadın çantası görülüyor.
Gevrek, taze renkler kullanılmıştır. Sonia Rykiel ve Sacai podyumlarında bu tasarımları görüyoruz. Her iki koleksiyon siyah aksan ile büyük, beyaz totes özelliktedir.
Bir deri portakal saplı, düz siyah çanta günlük çanta olarak ya da bir alışveriş çantası olarak işe yarayabilir.

14. Yan Çantalar

Çanta açıldıktan sonra bir dökülmeye neden olmadan, yan tutmak için rahat olacak bir çantadır. Akıllı bir tasarım olarak karşımızaçıjıyor.Ancak, kesinlikle daha fazla ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinden biri olarak öne çıkıyor .
At Salvatore Ferragamo , bu yan çanta parlak renkli deriden yapılmıştır . Bir bilek askısı ile, aslında bir yerde bir çanta ve debriyaj arasındadır.

15.Mesajlı Çantalar

Mesajlar derin değildi çoğunlukla, ama bir çanta ve bir T-shirtin yazılarla ve mesajlarla ilgi çekici olduğu inkar edilemez. Yaz 2017 çantalarını paylaşmak için bir mesaj vardır. Diğerleri gerçek kelime ve ifadeler tercih ederken, bazı tasarımcılar için, kesinlikle bazı markaları eklemek akıllı bir yoldur.
At Dolce & Gabbana , çantalarda bazı “Pizzeria”, “bar” ve “Gelateria da dahil olmak üzere restoran işaretleri farklı türde, temsil edilmiştir.
At Loewe , şifreli çanta özellikle grafik tasarımlardır.Bunlar şımarık t-shirti hatırlattı. Diğer çantalar birçok belirgin markanın adını görüntüledi.
At Dior , özellikle askıları boyunca, kendi çanta markalarını vitrine koydu. Gucci podyum üzerinde yaz 2017 çantalar birçok ifadeler ile yer aldı.

16.Kare Kutu Çantalar

Katı kutu çanta her zaman mutlaka yeni bir şey olmasa bile, bana avangart marifet yüksekliği gibi görünüyordu. Onların tasvirli bir yolu var ne kadar eşsiz ve ileri görüşlü oldukları bana sürpriz olmadı. Bu yüzden oldukça eğlenceli.İlkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinin başka bir türüdür.
Minik olanları Thumbelina çanta trendini hatırlatır. Bu yüksek moda çantalar öğle yemeği çantalarını bize hatırlattı ve orta ölçekli olanlar için Hermeste muhteşem kutu çantalar gördüm.
Diorda sağlam metalden yapılmış kutu çantalar oldukça ince görülüyor ve tarot kartlarını bize hatırlattı. Thom Browne at koleksiyonunda , köpek çanta ile alternatif orta ölçekli bir kare desen tasarım görüldü.
Louis Vuitton, Mulberry ve Dolce & Gabbanada da bazı kutu çantalar vardır.

17. Pençe Çantalar

Bu modeller ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinden biridir. Muhtemelen yaz 2017 çanta trendleri arasında en çekici olanlarından.
Ne yazık ki, manşonlar bir görünüm yapmak eğilimindedir. Louis Vuittonda altın detayların , yanı sıra bazı dekoratif kayışlar vardır. Elle yapılan birçok küçük çantalar ile, şık siyah kavramalar görülür.Diğerleri oldukça küçük ve narindir. Bazı tasarımlar bohem baskılarla kaplıdır.
At Stella McCartney Prada da fermuarlar ve büyük çiçekler manşonlar, kare küçük çantalar görülür.

18.Sırt Çantaları

Müthiş bir sırt çantasından daha iyi bir şey yoktur. Bu bir torba şeklinde, anlık gençlik stili gibi tasarımdadır.. Tasarımcılar sportif ve rahat olmalarına dikkat etmişlerdir.ilkbahar / yaz için sırt çantaları her türlü 2017 koleksiyonunda yer aldı.
Versace, sırt çantaları, plastik kayışlar ve gümüş ekli karışımları sayesinde şık bir hal almışlardır. Maison Margielade rahat bir gün için kesinlikle mükemmel beyaz ve turuncu tonlarında bir peluş malzemeden yapılmış sırt çantaları gördüm.

19.Bel Çantaları

Bir sürü insan bel çantaları trendlerini bilir. Cesur tasarımcılar bu sezon kesinlikle ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinde bu listede olmayı hak eden bu pratik buluşa çok fazla yer verecekler.
At Rag & Bonede , siyah deriden yapılmış şık cüzdan boyutunda bel çantaları görüldü. At DKNYde düz renkler ve siyah askılar ile cesur ve büyük son derece temiz ve keskin – bel çantaları yer aldı.Özellikle fütüristik tasarımlar dikkat çekti.
At Kenzo gösterisinde , bel çanta tasarımları çeşitli kıyafetler ile kombine edilmiştir.Ancak en çarpıcı olan grafik, pırıltılı, siyah, gümüş ve kırmızı bir tasarımdır. Stella McCartney at da , bel çantaları deri toprak tonlarında, cepleri olan kemerler şeklinde tasarlanmıştır.

20.  Piknik Sepeti Hasır Çantalar

Bahar sezonu bize piknk sepetlerini hatırlatıyor.Dokuma çanta bahar 2017 çanta trendlerinden pistlrde çok fazla göreceğiz.
Dolce & Gabbana da gün batımı çantalar bir ışık saman kaplı bir kare olarak tasarlanmışlardır. Katı görünümlü çantalardır. Michael Korsda ahşap saplı bir yarım ay şeklindeki piknik tarzı çantalar görülür.
Tory Burch anda, zamansız çanta tarzı piknik için 2017 mükemmel tasarımları ile geliyor. Bu ilkbahar / yaz bir dokuma hasır tarzı malzeme ile eşleşmiş tasarımları satın alabilirsiniz.

21. Tuhaf Şekilli Çantalar

ilkbahar / Yaz 2017 çanta eğilimleri gerçekten bir çanta gibi bakmak için ne gerekiyorsa hepsini veriyor. Bizim kavramlar gergin ve kreasyonlar gerçekten beklenmedik ve olağanüstüydü.Onların uygun olup olmadığından emin değiliz.
Balenciaga sadece büyük boy çantalar yer aldı.Onlar yepyeni bir şekil içeren tasarımlardır.Bir çanta olarak garip bir yönleri vardır.
Alexander Wang anda, yeni çanta şekli şeylerin küçük tarafında, ama daha az göze çarpan detaylar bulunur. Gördüğümüz çanta kova çanta şekli üzerinde büyüleyici bir şekilde durur.Belki beşik veya saksı şekli bunları açıklamak için en iyi yoldur.
On -Issey Miyake pist, çanta tam yuvarlak organları ile, su kabaklarını bize hatırlattı ve üstleri kapalı konik şeklinde tasarlanmıştır. Hermes, kürk üç kat kaplı silindirik çanta gerçekten herkesin gözlerini kamaştırdı.

22. Bir Oyuncak mı? Kuş mu? Yok hayır! Bu bir Çanta var!

Bir çanta gerçekten eğlenceli almak istediğinizde mükemmel bir aksesuardır. Bu kıyafetin geri kalanından tamamen çatışması hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok. Bu tasarımcıların yaz 2017 çanta ile gerçekten saçma tasarımlar yapmışlardır.
Bir çantaya bir hayvan şeklinde tasarımlar yapılmıştır.Biz bunları orijinal Chanel veya Thom Browne de görüyoruz.
Kamuflaj sanatı antik olduğu kadar önemlidir. sinema içine bizim aperatifler gizlice girer .Bir gizli çanta önemlidir birçok durumda düşünebilirsiniz. Ne söyleyebilirim? Biz oldukça Uysal tasarımlardır.Ancak, moda haftasında diğer şeyler gibi davrandığından bu yaz 2017 çanta ince tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.
Chanelde , ipli üstleri, metalik ve yılan derisi de dahil olmak üzere bahar 2017 çanta eğilimlerinden yer alır . Çantaları birçok farklı tarda gördük, ama sevimli kibrit kutusu robot çanta tamamen göstermeliktir. Şehir üzerinde bir gece için mükemmel bir seçim .Başka bir deyişle – robot çanta, siyah gülen ve bir cep telefonu ve biraz nakit para için mükemmel büyüklüktedir.

23.El Tipi Uzun Askı Çanta

İlkbahar / Yaz 2017 çantaların Louis Vuitton ve Diorda öncü tasarımlar olarak yer alır. Bu çantaların kavramaları aynı şekilde yapılmıştır.Ancak bunun yerine tamamen askısız kalın kollu tasarımlarda vardır. Kayış aracılığıyla elinize takılabilir ve daha sonra ultra şık parti çantası görülür.
Dior, çanta ve kemerler aynı deri malzemeden yapılmış ve birçok hatta kullanılmayan uzun omuz askıları vardır.

24.En Göz Alıcı Hobo Çantalar

Ben bu ilkbahar / yaz 2017 çanta trendlerinde “hobo” sadece kelimesinin sadece içerik olabileceğini düşünüyorum. Farklı bir ton tamamen yenilikçi ve oldukça geleneksel bu eski okul çantası tasarımları dikkat çekici.
Nina Ricci de çizgili katı olarak, ve kare desenler yer alır.. Givenchy ve at Max Mara , hobo çantalarında lüks süetler ve deriler sayesinde şık görüntü sağlanmıştır.

25. Satchel Çanta

Satchel çantada androjen olarak mükemmel bir seçim vardır, faydacı bahar 2017 çanta trendleri gidin. Onlar diğer ihtiyaçlar için de uygun.Tabletleri ve kitapları sığdırabilirsiniz. Biz farklı bir sürü çantası ile bu sezon karşılaştık.
Anna Sui de çantalar gerçekten muhteşem.Deri içlerine oyulmuş narin çiçek tasarımlar ile kaplıdır. olmuştu. Prada çantasında ise şık, retro iki tonlu tasarımlar yer alır.

İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri – Galeri

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri […]

  2. […] İlgili başlıklar: İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.