Kombinler

İlkbahar Yaz 2017 Büyük Beden Kombin Fikirleri

By  | 

Yaz aylarında giymek için büyük bedenli kadınlara ilkbahar yaz 2017 kombin fikirleri seçtik. Kombinlerin hepsi de daha fazla kadın için daha fazla seçenek sunmak için bir çok fikir ile dolu. Özellikle aynı moda seçeneklerine sahip olmayan kadınlar topluluğundaki kişilerin aynı boyutta olmadıklarından.

Özel olarak tasarlanmış yüksek ve güzel bir ürün almak için 2017 ilkbahar yaz kadın moda trendlerine bağlı kalmalısınız.

Renkli ve sade parçaları çok fazla uzunlukta stil edip giydiğinizde daha rahat ve özgür hissedebilirsiniz.

Beyaz tığ işi yapılmış bir bluz ile süper havadar, göğüslerin hemen üzerindeki iki gerçek deniz örtüsü olan deniz kabukları förünümü oldukça hoş görünüyor. Baskılar içine de karışık denizaltı eskizleri ve tropik balıklar olabilir. Bu tuhaf parçalar ilkbahar yaz kombinlerinize eğlenceli bir ruh getireilir ve baskı seçenekleri yaz kıyafetleri için olmazsa olmaz diyebiliriz.

İlgili:Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler

ilkbahar yaz 2017 büyük beden kombin fikirleri

ilkbahar yaz 2017 büyük beden kombin fikirleri

Büyük beden doğal parçaları süslemeli ayrıntılar ve güzel desenlerle birlikte kombinlemek 2017 yaz stilinizi daha şık yapar.

Bakınız: Büyük Bedenler için güzel moda elbiseler 2017

Yüksek kaliteli kumaş seçimi büyük bedeb kıyafetlerde oldukça önemli bir detay.Bu şekilde vücut özellikleriniz daha iyi görünür.

Kadınlar genellikle sevimli bir tasarım ya da pratik bir şey arasından seçim yapmak zorundalar.

2017 yaz ilkbahar büyük beden kıyafetlerde tığ işi üstler ve cesur renkli seçenekler arasından değerlendirme yapabilirsiniz.

Kadından kendine güvenen, güçlü ve – her şeyden önce büyük bedenlere çok seçenek sunması için ilham verecek kombinler seçtik.

İlkbahar Yaz 2017 Büyük Beden Kombin Fikirleri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir