Güzelkız.com

İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri


İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 ayakkabı trendleri son iki ay içinde meraklısı ile buluştu.İnanılmaz serinin ilginç tasarımları mevcut. Pistlerde farklı model ve tasarımlar görünüyor .Paris , Londra , New York ve Milano pistlerinde aksesuarları ve renkleri ile birlikte, baskı ve malzemeleri ile ilkbahar 2017 moda trendleri kesinlikle bir hit olmuştur.
Kesinlikle bu tasarımları görmelisiniz. Çok iyi tasarımcılar tarafından sunulan tasarımlar sizi cezbedecek.ilkbahar / yaz 2017 ayakkabı eğilimleri çok fazla stille ortaya çıktı ve bize süper bir heyecan verdi. Her şeyden önce, en sevdiğiniz ayakkabıların topukları gibi tasarımcı logoları vardır.
Bahar 2017 Ayakkabıları sosyal eğilimleri ile ayak ve kalça ile tamamen uyumludur .Marc Jacobs akla en son Pokemon platformları getiriyor. 2017 yılı bahar aylarında gardırobunuza böyle ilginç kreasyonlara yer verin.
Botları şekillendirme de parlak yeşil stiletto dan yararlanılmıştır. Renkli ve ilginç, yaratıcı tasarımlardır.
Biz Moda Haftası pist üzerinde keşfedilen ilkbahar / yaz 2017 ayakkabı trendlerini sizler için sunuyoruz , ancak bunlarla sınırlı değildirler.

1.Platform Ayakkabılar

yaz 2017 ayakkabı trendlerinden pistlerde en fazla görünen ayakkabı tasarımlarındandır. Hemen hemen her ayakkabıya yükseklik ve hoşluk ekleyerek, platformu eğilim başlatılmıştır. Biz monokromatik renklerde çok güzel tasarımlar görülüyor.
Erdem tasarımlarında ayak bileğinden bağlı muhteşem bir platform topuklar görülür. Yılan derisi kombinasyonu biz bu muhteşem tasarımlar pist gösterilerinde sade tasarım elbiseler ile eşleşmiştir. Proenza Schouler , Miu Miu ve çok daha fazla tasarımlar en güzel modelleriyle pistlerde görülüyor.Özellikle popüler ayakkabı tarzını kendilerine uyarlamak için için müthiş çalışmalar yapmışlardır.

İlkbahar  Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

İlkbahar Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

2.Kedi Topuklar

Bu ayakkabılar daha seksi tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.Yavru topuklu uzun mükemmel bir küçük formül ayaklara zarar vermeden bir kemer eklenebilir ve sevimli gizemli bir hava yaratılabilir.Bu güzel bahar 2017 ayakkabı tasarımları steppers veya tayt ile giyilebilir. Strappy sandalet markalı olmasına rağmen bu üst tasarımcıların çoğu kendi çizgilerinden bir bakış eklemiştir.
Kedi topuklu ayakkabılar sırf çorap ile giyilebilir ve aynı zamanda sandal trendi ile stoklamaya bağlı kalınabilir. Dior ‘ın ve Miu Miunun konforlu rahat tasarımları göze çarpıyor.

3. Düz Platform Ayakkabılar

Platform ayakkabıların düz sürümleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Platform topuklu ve düz taban ayakkabılar oldukça şık ve rahat.Bu platform ayakkabılar ilkbahar yaz 2017 ayakkabı trendlerini devraldı .Kombinasyonlar moda haftalarında tanıtıldı. . Markalar gerçekten öyle görünüyor ki, çılgın bezemeleri ve deli baskılar ile tamamen ilginçtasarımlar.
Gucci ‘nin Doğu tasarımları ve ayak bileği askıları kesinlikle kelimenin tam anlamıyla simli olan parlak bir avantaj. Platforms ayakkabıya yatırım yapmak için Balmain tasarımlara gidin.

İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri: Platform Ayakkabı

4. İnce Stiletto

Bu tezat bir sezon oluyor.Bir stil giyilebilirse kesinlikle tersi de giyebilir. Her iki vatka ve şeffaf malzeme ile yapılmış mini etek ile kombinlenebilen tasarımlardır.
Bu ayakkabılar konfor sağlar. Hassas kadınların ince şıklığını vurguluyor her anlamda . Çoraplar ile açık ayak sandaletler giyilebilir. Uyluk yüksek tutulmuştur. Gucci ve Balenciaga tasarımları oldukça şıktır.

5.Yuvarlak Topuklu Ayakkabılar

Kesinlikle hoş şaşırtıcı dairesel tasarımlar da dahil olmak üzere bahar 2017 ayakkabı trendleri geometrik şekilli topuklar dan çok fazla stil sunmaktadır.Bu aynı zamanda önceki sezonlarda ortaya çıkmıştır, ama eğilim kombinasyonları burada onları müthiş yapar.
Alışveriş listesinin başında zarif modelli , siyah, beyaz ve çıplak tasarımlar görülür.

6. Markalı Logo Ayakkabı

Yaz modası 2017 bayan ayakkabı trendleri Moda Haftasında tüm dünyada gösterildi. Pist üzerinde markalaşma olmadan tam olmaz. Markalar Kendi etiketlerini tasarımlara eklemişlerdir. Biz, Dior vitrini üzerinde “J’ADIOR” askıları ile sevimli küçük yavru kedi topuklu görüyoruz.
Saint Laurent , topuk logosunu göstermek için harika bir yoldur ve hala mümkün olduğunca serin görünmesi anlaşılmaktadır.

7.Çorap ile Sandalet

Bu eğilim, tüm Moda Haftası’nda ilkbahar 2017 sunumları sırasında pist üzerinde görüldü. Biz, burada yarattıkları her türlü tasarımı görmek için stiletto sandalet ile giyilen sentetik çorap benzeri malzemeden bir ön yükleme oluşturduk.Tamamen beklenmedik bir görünüm. Kalın kahverengi çorap ile giyilebilir sarı bağcıklı sandalet görülüyor.
Lateks çorap ile çorap çizmeler görünüyor. Bazen sandaletler gerçekten güzel çoraplar ve grafiti tayt ile kombinlenmiştir. Özellikle sandalet New York pistinde çok fazla görülüyor

8. Çorap ve Bot

Biz çorap ve sandaletleri gördük birlikte erimiş güzel birtasarım sunmuşlardır.Burada ie odaklandığımız üst eğilim çorap ve bottur. Gerçekten ayaklar üzerinde öylesine çok güzel görünen bazı inanılmaz güzel parçalar vardır.Alt ekstremite en iyi parçaları vurgulayan ve renklendirme bazı ilginç dokuların oluşturduğu modeller vardır.
Fendi diz çorap gibi eklemeler ile karışık tasarımlar sunar.Tamamen sentetik ayakkabı ile, daha az beklenen bir şey görmek içinse sonbahar tasarımlı ayakkabılar görülüyor. Burada listenin en üstündeki kesinlikle bir ana bölümü DKNY ayakkabı baş yapıt oluşturuyor.Batılı bot ve renkli çoraplar da bu bahar oldukça rahat eşleştirilmiş olabilir .

9.Sandalet ile Şeffaf Çorap

Şeffaf çorap ve sandalet bu sezon da bizlerle ve biz onunla ne yapılacağını merak ediyoruz. Sonuçta, bu kadar uzun süre sandaletler ile çorapları giymek tabu olmuştur. Merkez sahne alarak bu eğilimi görmek garip.
Açık ayak ve ayak bileği askıları sadece tamamen 2017 yılı bahar ve yaz için tavsiye edilir.Bu açıkça muz sarı tek ayak-kayışı ve atkılı sandaletler sırf siyah çorap ile eşleştirilmiştir.Bu kombin Celine de görülür. Çorapların renkli ve eğlenceli olması kombinlere neşe katıyor.

İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

10. Çorap Çizmeler

Çorap ve diğer bazı şeffaf tasarımlar ile bot görülüyor. Ama bu gerçekten kendi kategorisinde çok başarılı. O bir ayakkabı ya da çorap benzeri bir şey gibi tam anlamıyla görünen bir çizme.Bu rahat bir eğilim ve oldukça güzel. Fendi ,Dolce & Gabbana ‘nın tasarımları süper sıcak, siyah dantel stilettolar.

11. Metalik ve Parlak Ayakkabı

Çizme ve ayakkabılarda parlaklık gece ya da gündüz her zaman kullanılabilen bir özelliktir.Bu parlaklık aniden yeni bir anlam kazanır ama ne zaman. Bir parti günü dışarı gitmek için ideal parçalar. Balmain Saint Laurentte altın ve gümüş hazır platforms tasaımlar olduğu gibi güzel stilettos üzerinde fırfırlarda eklenmiştir.Özellikle bahar için gerçekten eğlenceli bir tasarım.

İlgili: Dore Ayakkabı ile Kombinlenebilir 11 Şık Kıyafet

12. Delikler ve Mesh ile Nefes Ayakkabı

Delikli ya da bir örgü oluşturulması için özellikle bot ve ayakkabılardan bir sürü tercih ede ilirsiniz.Siyah dantel çorap çizmeler Dolce & Gabbana pistti üzerindegörülüyor.Ayaklar gerçekten Salvatore Ferragamo nefes botları ile birlikte monokrom renk trendini getirdi.Hafta boyunca Crocsta tamamen muhteşem görünümlü ayakkabılar görülüyor.

13. Ayak Bileğinden Bağlamalı Ayakkabılar

Ayak bileklerinden bağlamalı tasarımlar yılan derisi ile yapılmıştır.İçinde deri veya kalın tek askıları kalın mevcuttur.Bir şekilde kendi şaheserler yaratan çok üst tasarımcıları görmek için bahar 2017 geliyor. Vurgulamak için vücudun büyük bir parçası olduğu görünür ve bazen de zarif, güzel bir şekilde, ara bodur ama çoğunlukla bacaklara ince bakış getiren tasarımlardır.
Holland House ‘ın paneli oyun ve şemsiye tasarımları, bu ayak bileği sarılı trend ile hafif ve yaylı tamamen mükemmel yapılmış görünüyor gerçekten harika. Attico tokaları Saint Laurent ayak bileği eğilimi etrafında çok güzel görünüyor.

14.Bağcıklı Ayakkabılar

Bağcıklı olan ilkbahar / yaz 2017 ayakkabı trendleri, bir süre görülecek.Açık sırt ya da sadece sandalet ya da çizme bölümlerde müthiş görünümlü giyilen modellerdir. Givenchy atletik bot Dior seksi sunumları ile gelmektedir. Seçenekler bize bazı ilginç tasarımlar verir.
Versace , bu modaya topuk seçenekleri ile katılmıştır.Mükemmel giyim ve çanta ile eşleşen çizme dantel renkleri oldukça şık. Bahar için büyük Batılı trende gelince bazı botlar vardır .JW Anderson bize süet ve deri bağcıklı çizmeler sunar.

15.Arkası Açık Ayakkabı Modelleri

İster güzel ve kalın, ya da ince alanı çevresinde ince ipliklerini ve renkler ve desenler ile delik deşik olan ayak bileği askıları ile tıknaz koleksiyonların parçası olarak, açık arka ayakkabılar görülüyor.
Givenchy spor yavru topuklu bağcıklı ayakkabı gerçekten trendi yepyeni bir görünüm verir ve altına kalın çorap ile giyilir. Oldukça şık bana sorarsan.

16.Çirkin Ayakkabı Modası

Bir ayakkabıyı çirkin kılan nedir? Bunu söylemek zor ve tamamen sübjektif bir görüş. Ancak onlar piyasadaki en rahat ayakkabılardan biridir.
Bunun için gerçekten güçlü duygular yaratır .kesinlikle tasarımcılara teşekkür etmek gerekir. Ne olursa olsun kimse bu çirkin ayakkabıları görmezden gelemez onlar sokaklarda olacak.

17.Spor Ayakkabılar

Atletik ilham aksesuar giyim, tüm pist eğilimleri karşısında trend olmuştur ve özellikle ilkbahar / yaz 2017 ayakkabı trendlerinde vardır. Biz kesinlikle maksimum keyifli beklenmedik bir ayakkabı seçeneklerinden. Biz boksör çizme veya yerleşik çorap için bakacak olursak sezon ayakkabı için çağrıda bulunuyor.
Dizlere kadar çıkan beyaz çizmeler çok hoş.Dior da çok rahat bağcıklı tasarımlar vardır. Fendi çorap ve çizme kombinasyonu tamamen 2017 ilkbaharında Noel eğilimlerin bir parçası olarak görülüyor.
Genel olarak beyaz spor ayakkabıları insanların dikkatini çekti ve tekrar kendi kategorinde üst sıralardayer aldı. Tommy Hilfiger Outsiders ve Bands ile birlikte bu tarz bazı oldukça harika parçalar getirdi.

18.Sıcak Hava için Deri

Canlı tonları bahar 2017 ayakkabı trendleri için ortak bir görünüm vardır ve Moda Haftası pist üzerinde çok belirgin bir görünüm yapmak için kış sezonunda deri çizmelar tasarlanmıştır.
Biz Balenciaga kare ayak, ya da Celine de ayak bileklerine kadar gelen turuncu yuvarlak sürümlere bakacak olursak sıcak hava botlarında gerçek bir şey vardır ve renkleri ortalama moda sevenler için onları çok çekici yapar. Dürüst olmak gerekirse, tüm botlar deri ile tasarlanmıştır ve modaya sıcak tutmak gerekiyordu.

19. Yılan Derisi Ayakkabı-Bot

Ortalıkta oldukça ilginç yay ayakkabı eğilimleri ve yılan derisi ile yapılan tasarımlar vardır. Marc Jacobs bazı çılgın modeller yapmıştır.Gerçekten ilginç kreasyonlar Moda Haftası pistlerinde görülüyor. Louis Vuitton çıplak üçgen ayak deri ile ayak sırtına yeşil karıştırarak zevkli görünen tasarımlar yapmıştır.
Yılan derisi ve perçinler de oldukça şaşırtıcı görünüyor .Rodarte çizmenin basit deri ve yılan derisi kombinasyonu ile çekici hale getirilmiştir.

20. Korkak Topuklu Ayakkabı

Geometrik tasarımlar her Moda Haftası sırasında ayakkabı için ortak bir tema olmuştur ve bahar 2017 teklifleri sırasında bir eğilim olmuştur. Loewe topuklu oynamaktan hoşlanıyor ve orada hafif girdapları görmek harikaydı.
Düşündüğümüz zaman tamamen Batılı Alexander McQueen ile parlak krom eklemelerin yanı sıra JW Anderson hafif yanlamasına tamamen kare görünen topuklarda dikkat çekiyor. Saint Laurent markanın logosu yapılmış topuklar vardır.
Şeritler ve açık ayak parmakları ile dairesel yavru topuklar yapılmıştır. Van Noten Drieste sizin için doğru bir uyum vardır. Gerçek ayakkabılarda taklit topuklar vardır. Kenzo kırmızı bantlı sandaletlere yaylar getirmiştir.

21.Uyluk-Yüksek Bot

Uyluk yüksekler bu ilkbahar / yaz 2017 ayakkabı trendleri geldiğinde yaygın değildi, ama özellikle Gucci ve Balenciaga görülen parçalar tarzı şekillendirmede önemli rol oynar. Onlar seksi ve spandex ve rugan görülen ikinci derileri gibi, lateks kültürü onlara yeni bir görünüm kazandırıyor. Gerçekten, oldukça ilginç tasarımlardır.

22. Slaty Sandelet

Flip-flop, özellikle 90’larda, bir zamanlar sokaklarda çok fazla görülüyordu.Şimdi, bunun yerine görünen bazı funky sürgü son bahar farkı. Sunum daireler ve payetler çiçek tasarımları ile yaz için güncellendirilmiştir.
Prada , Lanvin , Dolce & Gabbananın yanı sıra Miu Miu tüm fantezi tasarımları ile rahat modellerden.Çok şık kadınsı tasarımlar.

23. Yaylar, Tüyler, Ruffles ve Kurdela ile Süslenmiş Ayakkabılar

Parlak modeelli ilkbahar / yaz için 2017 ayakkabı almak istiyorsanız Saint Laurentin modellerine bakın.Siyah basit stiletto ayak bileği bağlı ayakkabı tarzı eksantrisitesini iyi kullanan bezeme görülür.
Ayakkabı tasarımı 2017 ayakkabı trendleri Moda Haftaları boyunca farklı gösterileri birden çok kez görünür. Biz böyle rahat görünümlü çiçek süslemeli Dries Van Noten ayakkabıları görüyoruz.Tüylü kreasyonlar olarak bazı çok güzel ayakkabı kreasyonları mevcuttur. Çevresinde de yay ve şeritler vardır.

24. Fütürist Ayakkabılar

Fütüristik giysi tasarımları ile eşleştirmek içinpistlerde bazı futuristik botlar görülüyor.Fırtına askerleri ve uzay savaşçıları ile değil, göründüğü bir ortak bakış vardır. Chanel iç kanalize Star Wars savaşçı, Louis Vuitton yarı deri ve yarı sürüngen yarattıklara odaklanarak ve Dior fütüristik gümüş ayakkabılar görülür.

25. Oryantal Esintileri

Moda Haftası tüm dünyada çapında Çin ve Japon ilham bantlı geleneksel platform ilkbahar / yaz 2017 ayakkabı ve sandaletleri ile geldi. Prada tamamen sentetik konfor platforms ve Versace de ayak bileği askıları ile parlak sürümlü tasarımlar vardır. Neo-geta sandalet harika yeni yorumları ile podyumlarda görülüyor.

26. Fas Terlik

Ayrıca Babouche terlik olarak da bilinen, akla Ortadoğu’yu getiren düz büyükanne tarzı parçalardan bir sürü vardı. Ve üzerinde güzel, Narciso Rodriguez de ayaklarını kapsayan Dior topuklar kapalı gösteren renk blokları veya basit siyah minimalist versiyonları vardır.
Onlar düşük boyunuzu tutmak istediğinizde yıpranacaktır.Oldukça güzel ve olgun bir kadının parçalarıdır.Günlük işleri yapmak için tamamen rahattır.

  • İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri […]

  2. […] İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Ayakkabı Trendleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.