Gelinlik Modelleri

İlkbahar Carolina Herrera Gelinlik Modelleri 2018

By  | 

Carolina Herrera İlkbahar 2018 gelinlik modellerini tahtadan bahçe tezgahlarıyla süslenmiş bir salonda sundu ve çelenkler ve büyük beyaz cevizlerle dolu büyük çuvallar ile dekor kullandı. Bütün bunlar, mevsim temalı yemyeşil bir kırsal düğün havasını uyandırmak içindi.. Tasarımcı “Benim için,” diye açıkladı, “bir kadının yaşamındaki en önemli gün düğünüydü ve romantik olmalı, kadınsı olmalı, eterik olmalı, rüya gibi olmalı – Seksi olmak zorunda değilsiniz. ”
Herrera’nın 2018 gelinlik modellerinde desenleri, dantel altlığı, basit olmayan ön yargısız bir kayma veya bir gömlek yakası ile kolsuz bir elbisenin peluş haline getirilmiş gibi baştan çıkarma özelliğini ciddiye alır. Her mevsim resmi olmayan Herrera’nın bu sezon gelinlikleri temaya uygun olarak rahat hissettirdi! Gelinlik modelleri arasında en özenli gelinliği ise narin el-işlemeli ortanca çiçeği benzeri yapraklardan oluşan bantsız askısız bir tasarımdır. Gösteriden sonra gülümseyen Herrera “Kızları mutlu tutmalıyız!” Dedi.

İlkbahar Carolina Herrera Gelinlik Modelleri 2018

Carolina Herrera İlkbahar Yaz Gelinlik Modelleri 2018 2019

İlkbahar Carolina Herrera Gelinlik Modelleri 2018 koleksiyonunda hayalperest gelinliklerin arasında karışık birkaç gelinlik modeli vardı; Ikisi bluz ve pantolon kombinasyonlarıydı. Herrera, “Gelinliklerin ayrılmasına kesinlikle inanıyorum,” dedi, “benim için gelinlik giymenin modern bir yoludur” dedi. En sevdiğim görünümlerden birini çağırdı: takım elbise ile örülmüş tül bir etek. Bir kıyafetle etkileyici yapmanın tam tersi bu tasarım, zevkine güvenen ve ispatlanacak hiçbir şeye ihtiyacı olmayan bir gelin içindir. Başka bir deyişle, gerçek bir Herrera gelinidir.

İlkbahar Carolina Herrera Gelinlik Modelleri 2018

Bir önceki yazımız olan Christian Siriano İlkbahar 2018 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2018 gelinlik modelleri, Christian Siriano ve dantelli gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

  1. Pingback: Monique Lhuillier 2018 Gelinlik Modelleri | Güzelkız.com

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir