Güzelkız.com

İlkbahar 2017 Moda Trendleri


İlkbahar 2017 Moda Trendleri

İlkbahar 2017 Moda Trendleri

Londra Moda Haftası bahar 2017 şık bir bahar dalgası ve yaz boyunca bizi taşıyacak büyük moda trendleriyle doluydu. Gösterileri bugün Milano’da başlayacak, ama sadece takdir etmek için bir dakikanızı ayırın.ilkbahar 2017 moda trendleri, Londra Moda Haftası’nda heyecan verici gelecek yıl giymek için trendler yer alıyor.

1. Seksenlerin Yeni Dalga Stili

Peter Pilotto ve Simone Rocha da bu nostaljik moda trendi yararlanmıştır.
Modeller gerçekten seksenli ve yeni içine dağılmış 2017 Topshop Unique ilkbahar ve yaz için moda keyfini sunmaktadır. Geri hızlı bir bakışta yeni bir hikaye yaratılmış hem de saç ve makyaj tarz edilmiştir. Defile için dalga ve Paul Smith de ışık Petros Petrohilos tarafından tasarlanan makyaj i bağlı 80’leri vermektedir.

2. Düz Sandalet

Düz sandalet ayakkabılar 2017 ilkbahar modasında, günlük ayakkabı arayan insanlar için bir ilham kaynağı olacaktır. Görünüşleri ince ve kullanımları kolaydır. Slaytlar ve slip-ons dahil bu seçenekler son derece heyecan vericidir aynı zamanda New York Moda Haftası sırasında popüler tasarımlardır.
Sıradan ayakkabıların dışarı çoğu Christopher Kane tarafından sunulmuştur.

3.Fütüristik Gümüş

Gümüş renkler, yaklaşan bahar ve yaz 2017 moda sezonu için çok büyük bir eğilim olmuştur. Londra’da gümüş dahil olmak üzere birçok pist Donatella Versace tarafından görüldü .

4.Gevşek Uyumlar

Trençkotlar açık şekilde tasarlanmış ve onlar kapalı olduğunda yine de belli bir şekli muhafaza eder. Londra Moda Haftasında gevşek pelerinleri, ceket ve montlar çokça görülüyor.

5. Seksi Bacaklar

Dut ve David Koma aynı zamanda çok yüksek yırtmaçlar ve iyi yerleştirilmiş etek boyları ile bacaklarını gösterdi. Hayalinizdeki estetik yaşam tarafını göstermek için ise, bu giysiler bunu sağlayacaktır.

6. Sarı saldırı

Londra’da, bu renk kullanımı örnek olarak David Koma tarafından birkaç toplulukta görüldü. Her model, ilkbahar ve yaza uygun gitmek için hazır görünüyordu. Sarının farklı tonları güzel tasarımlar da tek başına durdu ya da çarpıcı bir parça ana renk olarak entegre edildi. Sarı renk tasarımları da oldukça farklı gösterdi.
Sarının etrafında diğer renklerde bol olarak görüldü,ancak en yaygın en popüler rengin bir sonraki ilkbahar ve yaz boyunca sarı olduğunu görmek hayli kolay.

7.Islak saç

Duştan çıkmış gibi ıslak saçlar Versace, Markus Lupfer, Christopher Kane, Simone Rocha ve diğerleri tarafından Londra Moda Haftasında pistlerde gösterildi.

8.Dişil Ruffles

New York’un güzel fırfırlar gibi, Londra Moda Haftası ilkbahar 2017 moda trendleri de görücüye elbiseler üstler ve hatta aksesuarlara drama ve ekstra kadınlık ekleyerek karşımıza çıktı. Mary Katrantzou Mulberry Molly Gaddard Bora Aksu Peter Pilotto koleksiyonlarında görülmüştür.İngiltere başkentinde her yerde vardı.Biz bu yeni trend hakkında çok mutlu hissediyoruz.

9.Asimetrik Etek boyu

Asimetri ve yapısızlaştırma kullanımı Londra Moda Haftası gösterileri boyunca güçlü şekilde vurgulanmıştır. Özellikle aşık JW Anderson ‘ın asimetrik elbise ve ceketleri bu eğilimin en gözde örneklerinden.

10.Kol Tasarımları

Bazı eksantrik ve sıradan duygular, bazı tasarımcılara hendek standart kollu elbise ve üst tasarımı yerine bazı şişirilmiş varyasyonları ve değişik tasarımlar sunuyor. Simone Rocha, Emilia Wickstead, Preen ve Ashley Williams, fırfırlı kollar tasarlamışlardır.İlkbahar / yaz 2017 için kollar ayrı bir moda trendi oluşturur. Dalgalı, giyimin oldukça trend olacağının da sinyalleri verilmektedir.

İlkbahar 2017 Moda Trendleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.İlkbahar 2017 Moda Trendleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Çok fazla parlak kumaşları  giysileriniz de kullanmayarak parlak giysiler birleştirmek için tek bir parça deneyin …Yoksa stiliniz abartılı ve kötü görünebilir. İlgili: İlkbahar 2017 Moda Trendleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.