Güzelkız.com

Hermes Pre-Fall 2017 Koleksiyonu


Hermes Pre-Fall 2017 Koleksiyonu

Hermes Pre-Fall 2017 Koleksiyonu yapılandırılmış, temiz çizgiler ve swooping yumuşak katlanmış örgülerle doludur. Genel olarak koleksiyon, sıcak renklerin ve lüks estetiğin birbirine bağlı bir karışımıdır. Not En büyük nokta gerçek infüzyon olan Hermes sanat yönetmeni Nadège Vanhee-Cybulski  etkisinin net bir görünümü.

Hermès’in 2017 öncesi koleksiyonunun tanıtımı sırasında Nadège Vanhee-Cybulski, gerçekte Hermès butikünü Parisli bir dans kulübüne dönüştürmek için İngiliz Hot Chip’i davet etti. Grup, istediği gibi eğlenceli ve inanılmaz bir ev partisi atmosferi yarattı.

Modeller müziğin keyfini çıkarırken parti sonrası gösteri yaparken Nadège Vanhee-Cybulski, “mağazanın Pazar günleri brunch’ı haline getirilmesi fikrindeydi. . . Bir ev partisi, “daha fazla açıklayan Vogue :” Neden Sıcak Chip? Onları gerçekten seviyorum. Güçlü bir ritim duygusu ve hoşuma giden bir tuhaflık var. “Grubun içgüdüsel olduğu belirtildiğinde,” Gülünç bir sesle, içten içe bakış tarzına girdim, bu yüzden müzikleriyle alakalıyım sanırım Çünkü bundan dolayı da. ”

Hermes Pre-Fall 2017 Koleksiyonu

2017 koleksiyonundaki Hermès atletizm geçmişi stilinden oluşan açık geri bildirimler var ancak koleksiyonun uygun şekilde uyarlanması için bazı güzel eklemeler var. En büyük özelliklerden biri, katlanmış ve kaplanmış ve lüks ama çok sıcak bir görünüm için mükemmel bir şekilde vurgulanmış güzel örme kazakların varlığıdır. Görünüşe entegre edilmiş genç unsurlar vardı, Hermès’in genellikle beklenmedik çağdaş bir his veriyordu.

Hermès müşterisi zamanla geliştikçe, moda evinin de denenmiş ve gerçek köklerini tamamen bırakmadan gelişmesi önemlidir. Nadège Vanhee-Cybulski açıkça bunu yapabildi ve takdire şayan bir biçimde. Bu, önceki moda şovlarında çok sayıda göründüğünden belli oldu, fakat açıkçası bu güncellenmiş duygu şimdiye kadar olduğundan daha fazla gösteriyor.

Estetik bir miktar iyileştirilmiş olsa da, bilinen lüks seviyesi, sürekli olarak güvenilir bir kaliteden ödün vermedi. Kutu katlı kıyafetler ve elbiselerinin şal baskısı Memphis dönemi sanatçısı Nathalie Du Pasquier’den türetildi.

Geniş paçalı bol pantolonunun altındaki süper ince smokin şeridi ve şortdan ince pantolon setine esneyen erkek giyim ipuçlarına ilham veren beklenmedik ayrıntılar da koleksiyonda yer aldı. Çok iyi tanıtıldı ve ayakkabıları müthişti. Dış kıyafetler de görmeyi umduğumdan farklı bir türdi, kesinlikle çok beğenilen bir koleksiyondur.

Hermes Pre-Fall 2017 Koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Hermes Pre-Fall 2017 Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.