Güzelkız.com

Her yerde Göreceğiniz Yaz 2017 Saç Trendleri


Her yerde Göreceğiniz Yaz 2017 Saç Trendleri

Yaz 2017 Saç Trendleri

İlkbahar zaten geldi, ve önümüzdeki bu yaz için yeni bir görünüm düşünüyor musun? Çok farklı stillerden süper düz kesimlere kadar, bu yedi saç stili eğilimi 2017 yazında devasal olacak! Şimdi bu sezonun en sıcak saç trendlerine bir göz atalım.

Düz Dalgalar

Saç düzleştirici ile kolayca elde edilebilen şık bir görünüm. Bu saç stiliniyapmak çok eğlenceli ve gündüzden geceye birkaç yenilikçi dokunuşla kolaylıkla dönüştürülebiliyor.

Yaz 2017 Saç Trendleri

Yaz 2017 Saç Trendleri

Altın Bronz Renkli Herhangi Saç Stilleri

Bu saç rengi, sarışın ve esmer renkleri seven ve muhteşem bir görünüm için bunları birleştirmek isteyenler için mükemmeldir . Bu saç rengi yaz aylarının ötesine geçebilir ve sonbahar mevsimindede kullanılabilir, bu nedenle sezon değiştikten sonra renkleri değiştirmeniz gerekmez. Bu renk için iyi saç modelleri arasında kısa kesim, uzun katlı, plaj dalgaları, dağınık yüksek topuz ve örgülü topuz modelleridir.

Altın bronz saç renkleri 2017

Yaz 2017 Saç Trendleri

80’li Yılların Güncellenmiş Kıvırcık Stilleri

Tıpkı geçen yılki gibi, 80’li yılların kıvırcık saç modelleri büyük bir dönüş yapmaya devam ediyor. Saçlarınıza bakmanın basit yolu ilk önce saçlarınızı şampuanlamak ve şekillendirmektir. 80’li yılların kıvrımları hacimli olduğu için kıvrıklaştırıcı demire ya da saç köklerine sprey püskürtmeniz bu saçları yapmanıza yardımcı olur. Ardından maşa veya demir ile eğlenin ve yeni görünümünüzün tadını çıkarın.

trend bayan saç modelleri 2017

trend bayan saç modelleri 2017

Şirin Düşük At kuyruğu

Bu yılın saç trendlerinin hepsi vahşi değil. Bazıları günlük yaşam içinde oldukça uygun. Böyle bir at kuyruğu tarzı harikadır. Bu, geleneksel at kuyruğunun daha az aşağıda olan bir versiyonudur ve çok sayıda varyasyon vardır . Düşük at kuyruğunu daha şık yapmak için, üzerinden düzleştirici bir demir çalıştırın ve parlatıcı sprey sıkın. Yüzün yan yakınında elmas tarzı saç tokalarıyla düşük at kuyruğunuzu süsleyin. Veya at kuyruğunun etrafına kocaman bir toka bağlamaya karar verebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: 2017 Yaz Saç Renkleri

 

trend bayan saç modelleri 2017

trend bayan saç modelleri 2017

90’lı yılların Saç Stilleri

Bu sezon da, grunge modası ve basit saç stili ile 90’lara geri dönüyoruz. Bu tarz süper seksi ve saçınıza hacim yaratıyor!

trend bayan saç modelleri 2017

trend bayan saç modelleri 2017

Düz, Uzun ve Süper Şık

Düz, uzun ve şık saçlarla takıntılı olanlar için, bu sizin yılınızdır! Şimdi düzleştirici ile saçlarınızı düzleştirmenin ve dışarı çıkarken rüzgarın yüzünüzün dört bir yanındaki güzel saçları uçmasına izin verin. Ancak basit siyah bir renk veya koyu kahverengi gibi renklere saçlarınıza boyamaya karar vermeyin. Yaz mevsimi olduğundan yeni renkler deneyin. Çilek sarısı, bu yıl en sıcak saç rengidir ve ateşli kırmızı vurgular süper düz saçlarla harika görünür.

trend bayan saç modelleri 2017

trend bayan saç modelleri 2017

Büyülü Kahküller

Bu doğal olarak görünen kahküllü ve katlı saç kesimleridir.Çeşitli renk tonlarında renklendirilerek daha seksi görünebiliyor.

Yaz 2017 Saç Trendleri

Yaz 2017 Saç Trendleri

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Her yerde Göreceğiniz Yaz 2017 Saç Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.