Güzelkız.com

Her Burç İçin Mükemmel Makyaj


Her Burç İçin Mükemmel Makyaj

Burçlar aslında oldukça bağımlılık yapar. Bir gazete veya dergide görünce burçları görünce ben, benim Burum olan balığı okumaya koyuluyorum ve ben bu konuda yalnız değilim biliyorum.Bir model ve makyaj sanatçısı, Toronto merkezli Setareh Hosseini , zodyak yıldız işaretlerinin her biri için makyaj tarzı oluşturarak, astroloji makyajı ve güzelliği astrolojiyi bağlamıştır.
Aşağıda her burcun yapması gereken makyajı açıklamasıyla birlikte bulacaksınız.

1. Kova Burcu Makyaj

Kova burcu kızı asidir ve önceden kestirilemez. O beklenmedik eylemler yapar ama aynı zamanda büyük bilgelik sahibidir . Dünyanın ruhunu dengede tutmak için hep çaba gösterir.
Her şeyden önce o korkunç ve tamamen büyüleyicidir. O sürekli delilik ile deha arasındaki çizgide yer alır .Gelecekte yaşar ve onun ruh ve eylemleri dakika dakika değişmektedir.
Bu özellikleri çarpıcı makyaj görünümü ilgilidir. Tüm ışıltı ve zengin renkleri kullanabilir. Siyah çizgili altın şeritli dudak büyüleyici gösterir.Bölünmüş kişilik sadece kova kadınının gizemli olduğunu gösterir. Entrikalı gözlerine zengin ve cesur renkler iyi gider.Alnında mavi bir hilal dikkat çekiyor.

kova-burcu-icin-makyaj

2. Aslan Burcu Makyaj

Bu kızlar doğuştan bir lider ve savaşçıdır. Onda bulaşıcı gülümseme ve yüksek sesle kahkaha atma özelliğine sahiptir.Gün batımı parlayan cilt ile doğal olarak kendinden emindir. Onun içi yangın yeri gibidir dışarıdan ise yumuşak görülür.Bu yangın onu sonsuza kadar yakar.
Doğal olarak, altın kahverengi renklerle bir dişi aslan makyaj stili onun için idealdir. Ve tabii ki, şiddeti ile büyük derinlik katan gözlerine dramatik bir kedi gözü makyajı yakışır.Doğru bir dişi aslan makyajı vahşi ve kalındır.

aslan-burcu-icin-makyaj

3. Başak Burcu Makyaj

Masumiyet bu burcun kişiliğinde vardır.O dünyevi ve zekidir , yani hayatın analitik ve doğa köklü olduğunu bilir. Güzellik onun etrafında bulunan herkesi darbeler.Hep dünyada adalet ve saflığı bulmaya eğilimlidir.
Bu burcun önemli bir özelliği doğadır. Başak için makyajda göz rengi derin zümrüt yeşilidir.Tam yeşil dudak ona yakışabilir. Güzel ve büyüleyici görünür.
Parlayan, parıldayan cilde sahiptir. Masumiyet gözlerinde ki açısal zümrüt hatlarından belli olur. Başaklar çaba adaleti temsil etmektedir. Ama her şeyden önce, makyajın minimal kullanımı masumiyet özü ile ilgilidir.

basak-burcu-makyaj

4. Terazi Burcu Makyaj

O her şeyden önce sevimlidir .Düşünce ve duyguların da denge vardır. O dışarıdan dikenler ile gizlidir. Terazilerde melodik sesler vardır ve hayatta her zaman adildir. O bize geri kalanı için dengeli ölçekler tutar ve onun çekiciliği herkes tarafından bilinir.
Bu kişilik özellikleri için, anahtar özellik olarak saçları kullanır. Sarkan takılar ile küçük kazanmak bu burcun terazisini temsil eder.
Terazi için makyaj stiline gelince her şey güzel ve simetriktir. Beyaz noktalar gözlerini ve burnunu çerçevele. Gözlerinin için de güzel mavi hariç, her şey monokromatik, derinlik etrafında görülür.

terazi-burcu-makyaj

5. Akrep  Burcu Makyaj

Onun karanlık ve hesaplı olduğunu biliyoruz. Gözleri ruhuna nüfuz edebilir bakmak ve gözler hipnotik özelliğe sahiptir. O, sizi aşağı alabilir. Ve yine tutku, sezgi ve güç onu tamamlayan doğasında yer alan özelliklerdendir. O gücü ile karanlığı dengelemenin nasıl olduğunu bilir. Onun yarısı cehennem olsa, diğer yarısı ilahi tanrıçadır.
Akrebin karanlık doğasını yakalamak için, siyah , koyu kırmızı ve pembe gibi renkler kullanılır. Derin pembe vurgular onun delici gözlerine çok fazla dikkat getiriyor.

akrep-burcu-makyaji

6. Yay Burcu Makyaj

O tehlikeli bir avcıdır.Tasarımcı özelliği vardır ve yüksek bir amaç ile tahrik edilir. Hep macera arayan yeni deneyimlerin ve fikirlerin arayışı içinde olan biridir. Bunu cennet ve dünya arasında bir bağlantı oluşturmak için yüksek zeka amacıyla kullanır.
Şiddetli ve kusursuz avcının makyajı da bu şekilde olmalıdır. Açısal kahverengi astar onun ok gibi delip geçen gözlerini vurgular.Derin erik dudak drama derinlik ekleyerek onları bir araya getirir.

7. Oğlak Burcu Makyaj

Belirlenmesi öz çevreleme ve hırs Oğlak kadını için önemli özelliklerdir. O sadık ve ne pahasına olursa olsun elde etmek için çaba göstermektedir. Zihni ayarlandığında ona engel bir şey yoktur. Ama sevgisi onu hedeflerine ulaşmak için sarsılmazdır.
Bir koç sembolü tabii ki baştaki boynuzlardır. Ama bildiğim kadarıyla makyaj söz konusu olduğunda, altın ana etken olmuştur. Kaşları düz ve neredeyse dalları gibi görünüyordu .Bir moda saç çizgisi içine tarzını kondurmuştur. Gözleri çerçeveli altın ve kahverengidir. Zaten delici olan gözlerine daha büyük bir yoğunluk getirmiştir. Işıltılı altın dudaklar beklenmedik ve güzel.

yay-burcu-icin-makyaj-nasil-yapilir

8. Balık Burcu Makyaj

Gizemli ve ruhani olarak tespit edilen balık kadınları çift ruh ile doğal derinliğe sahiptirler.O sadece kendisine seyahat etmek mümkün olacak yerler için bir kalp kadar derin,  okyanuslar kadar zihni ile büyüleyicidir.
Saç çizgisinden başlayan ona gerçek bir balık görünümü veren tarzı oldukça şıktır. Dudaklar dışarı dolgundur. Tüm yüzüne soluk beyaz toz makyaj renkleri yakışır. Böylece yepyeni, daha derin anlamlı görünmesini sağlar.

balik-burcu-icin-makyaj

9. Koç Burcu Makyaj

Bir Koç her zaman savaş için hazırdır .O sert ve tutkulu ve her zaman yeni yarışma için çaba gösterir. O korkusuz olduğu için acımasız bir lider olmak için doğal bir sürücü özelliği de vardır. Oysa her şeyin üstünde çocuksu ve saf ruhu vardır.
Gülümsemesi gözlerinin üzerinde leylak büyük hilal gibi görülür. Bu büyük olasılıkla burcun saflığına işaret ediyor.Diğerlerine göre daha basit bir makyaj tarzı vardır. Tabii ki büyük boynuzları ile kapalı başı vardır.

koc-burcu-makyaji

10. Boğa Burcu Makyaj

O sıcak, güçlü iradeli ve doğal olarak da inatçıdır. Bu onu asi yapar, ama öyle olsa bile onun duyularını uyaran bir şey büyük bir aşktır. Hiç kimse onun kadar dengeli değildir.İstikrar onun ruhunda vardır. Onun içinde huzur duygusu vardır.
Makyaj görünümün de sonsuz derin dudaklar , neredeyse tüm siyah makyaj ile, özellikle Gotik olduğunu gösterir. Tüm üst göz kapakları, deri boğan ve burun halkası ile, haklı isyankar duyarlılığın öne çıkarır. İçindeki sevgi ve tutku ışıltılı kullanılan astar, gözler ise düz çizgili ve asi tutulmuştur.

boga-burcu-makyaji

11. İkizler Burcu Makyaj

Saçmalığını ve mantığını her zaman kullanır. Bu burç kontrol eden iki tarafı vardır. İkizler kadınını inanılmaz bir kişi yapar. Zeka ve espri konusun da büyük bir seviyededir,ve o insanların iyi ve kötü yanlarını ortaya çıkarmanın nasıl yapılacağını bilir. O bu konuda tehlikelidir ama sadık, iyi niyetli bir arkadaştır.
Tamamen masum ,saf karanlık bir tarafı vardır. Fiziksel olarak bir defada fotoğrafın bir tarafını kapsayacak şekilde zaman ayırır. Burada farklı özellikler gösterir. Hatta onun kolye ve saç seçimleri tezatlığıyla dikkat çekicidir.
Yükseltilmiş kaş, koyu göz rengi, karanlık ve cesur yanını göstermek için çarpıcı bir dokunuş eklemiştir.

ikizler-burcu-makyaji

12. Yengeç Burcu Makyaj

Yengeçte derin ruh vardır. Bu burç altındaki kadınlar duygularını ,ne kadar etkilendiğini göstermeyebilirler. Oysa onlar daha etkili düzeyde bunları hisseder. Onların duvarlarını yıkmak çok zordur, ama bu onların güven konusunda ne kadar hassas olduğunu kanıtlar.
Ve muhtemelen o burada verilen bir makyajdan daha fazla sorun olabilir. Parlak henüz derin kırmızı vaatler karakterin anlatılmamış derinliğini ortaya koyar ve yüzündeki kaygısız bir görünüm ona gizem ekler.

yengec-burcu-makyaji
Bunun dışında, o kontur ve hafif bir allık ile yüzünü vurgulayarak bütün özelliklerini bir araya getirir.Aynı derin kırmızı ile çerçeveleme burnuna büyük bir yapı getiriyor. Ve tabii ki, bu sarkan pençeleri onun klasik çekici saçları ile eşleştirilmiş inanılmaz bir son dokunuş kazandırmıştır.

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.Her Burç İçin Mükemmel Makyaj YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Bakınız: Her Burç İçin Mükemmel Makyaj Dumanlı göz makyajını sevenler için bu listede seçenekler vardır. Işıltı bol miktarda makyajlarda yer alır. Eğer cesur bir görünüm veya yumuşak bir görünümü istiyorsanız burada parti makyaj seçeneklerini bol şekilde bulabilirsiniz. […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.