Güzelkız.com

Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Oje Depolama ve Organize Fikri


Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Oje Depolama ve Organize Fikri

Hepimiz için doğru makyaj ve saç modeli bizim stilimizi çok daha güzel ve şaşırtıcı yapacak biliyorum. Tırnak tasarımı da önemlidir, bu yüzden de bazı ilginç desenler ve renkler ile ellerinizi güzelleştirmenizi gerekir. Evde kendi tırnaklarına manikür yapmayı ve oje sürmeyi sevenlerin muhtemelen evde çok fazla ojesi var. Bu gruba ait olursanız, aşağıdaki fotoğrafları kontrol etmenizi öneririz. Bugün size ”Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Oje Depolama ve Organize Fikri ” hazırladık…

AYRICA BAKINIZ:  Aklınızı başınızdan alacak 10 Özel Sanatsal Tırnak Tasarımları

Eğer ojelerinizi koyduğunuz alanı nasıl düzenlemeniz gerekir merak ediyorsanız merak etmeyin burada fikirler size yardımcı olacak.En kolay ve ojeleri düzenlemek için muhtemelen en ucuz yollarından biri bir öğeyi kolay bulmak ve almanızı kolaylaştırmaktır.Ayrıca göz zevki  için güzel ve dekoratif durmasıda önemli olabilir.Bu amaç için kullanılabilen kutular, raflar ve diğer seçeneklerden bol miktarda vardır. sizin ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulun ve akıllı bir şekilde ojelerinizi saklayın. Zaten makyaj masanızda yeterli kutularınız varsa, o zaman rafta onları görüntülemek için yeni bir düzen yapabilir ya da asılı sepette bunları düzenleyebilirsiniz. Bugün sizin için oje deoplama ve düzenlemelerinden harika bir koleksiyon yaptık bir göz atın ve biraz ilham alın.

 • Şeker kavanozları ve kutuları ojeler, takılar ve güzellik ürünlerini saklamak için yeniden kullanılabilir. Fikir çok ucuz ve yapmanız gereken tüm şekerleri yemek ve kutulara ojeleri koymak.
 • Baharat kavanozları çok ilginç görünüyor ve dekorunuzu daha ilginç ve eğlenceli hale getirecektir. Daha eğlenceli bir görünüm için ojelerin farklı tonları kullanın.
 • Dolap kapakları üzerinde asılabilir çok fazla depolamaalanı vardır. Resimdeki gibi yerden tasarruf çözümleri için çok zeki ve banyonuzda ya da yatak odasında kullanabilirsiniz.
 • Eğer ihtiyacınız olan duvarlarda rafları asarak düzenyapmak ise eski kutularıda raflara koyup yanına ojelerinizi ekleyebilirsiniz.
 • Boş çerçeveler genellikle herhangi bir alanda dekorasyon olarak kullanılır, ama onlar da bir şeyler saklamak için kullanılabilir.
 • Sizin dolap çekmeceleriniz de oje koleksiyonunuz, güzellik ürünleri ve depolanması gereken her şeyi görüntülemek için kullanılabilir.
 • Dekoratif kek sunum parçaları genellikle ayakta parfümleri görüntülemek için kullanılır, ama aynı zamanda bir depolama alanı olarak kullanabilir  ve ojelerinizi organize edebilirsiniz.
ojeleri depolama ve organize fikirleri 2016 7

ojeleri depolama ve organize fikirleri 2016 7

 • Duvar rafları ojeler ve diğer kozmetik ve güzellik ürünlerinin tamamını görüntülemek çin kullanılabilir.
 • Genellikle her türlü rafa diğer öğeleri koymak içinde ekstra alan sağlayabilirsiniz. Peki, neden oje koleksiyonunuzu görüntülemek için bu alanı kullanmayalım.
 • Eğer asılı saksıve sepetleder boş alanınız varsa, o zaman ojeleri düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Yani, bu oje depolama ve organize fikirlerinden hemen bir tane sizde seçebilirsiniz. Zaten bu fikirlerin birini ya da başka bir çözüm kullanıyorsanız, aşağıda yorum kısmından bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşın lütfen.

Bir önceki yazımız olan TEMİZ BEYAZ SNEAKERS BU 4 HİLE İLE TEKRAR YENİ GİBİ GÖRÜNÜYOR! başlıklı makalemizde beyaz ayakkabı nasıl temizlenir, beyaz spor ayakkabı ve beyaz spor ayakkabılar hakkında bilgiler verilmektedir.
Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Oje Depolama ve Organize Fikri YORUMLARI - 1 YORUM
 1. […] AYRICA BAKINIZ: Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 Oje Depolama ve Organize Fikri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.