Kombinler

Harika Fırfırlı Gömlek Modelleri Ve Kombinler 2017 – 18

By  | 

2017 modasında uyumlu olacak ilkbahar kıyafetlerimizi önceden planlamaya başlamalıyız. Zaten podyumlarda görülen bazı moda trendleri gösterdik ve bugün için bir tane daha var – fırfırlı gömlek!

Bu gömlekler şu an en moda markaların koleksiyonlarında hazır ve tüm moda blogcuları onlara bağımlı. Net’te bulduğum en güzel 2017 fırfırlı gömlek kombinlerini galerimizde listeledik, bu yüzden onları kontrol edip ilham alalım.

Fırfırlı Gömleklerle Giyilebilecek Müthiş Kıyafetler

Dramatik bir fırfırlı gömlek modeli giyerseniz, dar kot veya basit pantolon ile eşleştirmeniz gerektiğini unutmayın. Yırtık jean moda olduğu için bu kotlar ile fırfırlı gömleğinizi eşleştirebilirsiniz. Ayrıca her tür etekle çok şık kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Ve ayakkabılar söz konusu olduğunda, istediğiniz herhangi bir şeyle giyebilirsiniz. Daha rahat görünmek için düz veya kısa topuklu ayakkabılar ile birleştirin ve daha şık görünüm için topuklu ayakkabılar veya sandaletler ile kombinleyin. Fırfırlı gömlekler giydiğinizde aksesuar takmak zorunda değilsin,z. Sadece şirin duran küpeler veya bilezikler takabilirsiniz.

Ayrıca fırfırlı muhteşem elbiseler buldum! Eğer bu fırfırlı elbiselerden giyerseniz, onları galerimizde kontrol edin, büyüleyici ve güzel stiller bulabilirsiniz!
Zaten fark edebileceğiniz gibi, herhangi bir etkinlik için ve herhangi bir renk ve desende bu gibi elbiseleri rahatlıkla giyebilirsiniz .Tarzınız, vücut şekliniz ve cilt tonunuz ile mükemmel uyumlu bir tasarım seçmek için herhangi bir zorluk çekmezsiniz!

Fırfırlı Gömlek Modelleri Ve Kombinler 2017 – 18

Peki,fırfırlı gömlekler ile bu kombinler hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Onları seviyor musunuz? Hangisi en sevdiğiniz ve bu sezon giymek ister misiniz? Okuduğunuz için teşekkürler! Güzel kız içeriğiyle güncel kalmayı unutmayın !

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

  1. Pingback: 2017 Bahar Modası | Güzelkız.com

  2. Pingback: Statement gömlek ve bluz modelleri 2018 | Güzelkız.com

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir