Güzelkız.com

Hangi Dekoratif Eşya Nerede Kullanılır ?


Hangi Dekoratif Eşya Nerede Kullanılır ?

Hangi Dekoratif Eşya Nerede Kullanılır ?

Ev ve eşya dekorasyonlarında en önemli en çok dikkat edilmesi gereken mesele budur. Bu konuda bir çok fikir ve dekore edilecek ev çoktur fakat nasıl bir dekorasyon yapılması gerekir ki evimiz güzel olsun diye sorular sorulur. Soruların tek cevabı şudur; dekoratif eşyayı gereken yerde ve gerektiği pozisyonda kullanmanız gerekir. İster evinizi kendiniz tasarlayın isterseniz herhangi bir usta tamamlasın önemli olan kullanılacak eşyaların nasıl uyum sağladığı ve nasıl durduğudur. Kısacası kullanacağınız eşyanın ne nitelik taşıdığıdır. Bu eşyaları evimizde nasıl kullanırız buyurun beraber yazımızda görelim.

Salon Dekorasyonu

Salonunuzu dekore ederken ilk önce yaşadığınız alanın rahatlığını düşünmek gerekir ve sonra estetik vb. gibi şeyler ile devam eder. Bu konuda rahatlığa dikkat etmemiz gerektiğini anladık ve sıra şimdi estetikte, salonunuzun estetiği de salonunuzun konforu ile beraber oldukça önemlidir. Zaten konfor ve estetiğin sağlanması her şeyin hallolduğu anlamına gelir. Bu konuda fazla kalabalığı göz önünden kaldırmanız ve hayatınızın renkli karelerini salonunuzda yaşatmanız gerekir. Son derece modern ve güzel parçaların salonlarımızın süsleyeceği yeni parçalar ile salonlarımız ve rahatlığımızın estetiği ön plana çıkmıştır.

Mutfak Dekorasyonu

Mutfaklarımız için tercih edeceğimiz şeyler özellikle ev hanımlarını ilgilendirmektedir. Ev hanımlarının uzun zaman geçirdiği yer mutfaktır ve mutfakta konfora ve kullanılabilirliğe çok fazla dikkat etmek gerekmektedir. Herhangi bir süs eşyası olarak çok fazla seçeneğimiz olmasa da tuzluk vs. mutfakta yer alan her şeyi oldukça şatafatlı alarak mutfağımızı süsleyebiliriz. Bu tür çalışmalar mutlaka mutfağınızın güzel görünümünü ortaya koyacaktır. Alınacak ürünlerin kullanılabilir olmasına da oldukça dikkat ediniz.

Banyo Dekorasyonu

Banyonuzu değerlendirmek diğer odalar gibi oldukça önemlidir. Ebeveyn banyosu ve diğer banyolar olmak üzere oldukça dikkat etmek ve hijyenik tutmak gerekmektedir. Bu konuda yapacağınız şeyler, bateri beslemeyen ve kir tutmayan ürünler almanızdır. Bu sayede sağlıklı bir dekorasyon olmuş olur. Elbette banyonuzu oldukça şık göstermeniz mümkün fakat bu kaliteli ürünlerle başarılması daha güzel bir durum olacaktır.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odalarınızda her türlü ve oldukça renkli dekorasyonlar mümkündür tamamen kendi dünyanızı odanıza yansıtmanız mümkündür.  Özellikler dekoratif ürünler ile bunu sağlamız gayet uygun ve estetik olacaktır. Bu konuda tablolara da ilginiz varsa odanızın güzel duvarlarını tablolar ile süsleyebilirsiniz. Fantezi dünyanıza göre şekillendire bileceğiniz yatak odanızı ister kendi zevkiniz ile isterseniz de dekorculara bırakarak yaptırabilirsiniz.

Dekoratif Duvarlar ve Raflar

Salonlar ve her türlü odada hatta banyoda bile işinize yarayacak olan şey raflardır. Dolaplı raflar odalarımızı kalabalıklardan kurtarabilmek için en önemli şeylerden birisidir. Farklı geometrik şekillere sahip olan ve oldukça güzel gözüken raflar vardır bu şekillere göre sizler kendilerinize raflar yaptıra bilirsiniz hatta oldu

Bir önceki yazımız olan Yeni Dekorasyonlarla Eviniz Cıvıl Cıvıl başlıklı makalemizde dekorasyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Hangi Dekoratif Eşya Nerede Kullanılır ? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.