Makyaj

Hacimli Kirpikler için Yeni Rimel Max Factor Deneyin

By  | 

Hacimli ve gür kirpikler gözlerin daha etkili ve büyük görünmesini sağlar.Ayrıca bakışlar daha çarpıcı ve güçlüdür.Günümüzde kirpiklerin daha gür ve uzun görünmesi için bir çok kozmetik markası her yeni koleksiyonunda en iyisini çıkarıyor. Max Factor yeni hacim veren rimeli ise kadın kullanıcı yorumlarına göre tam not aldı.Ayrıca yeni bir çok kirpik uzatma ve gürleştirme tekniği var.Kıl tekniği, microblading kirpik ve kaş gürleştirme teknikler güzellik salonlarında harikalar yaratıyor.Oldukça doğal ve kullanışlı olan yeni kalıcı kirpikler ve kaşlar kadınlar arasında özelikle 2017 yılında popüler oldu.Maliyeti ise 500 tl ile 1000 tl fiyat aralığında ve 2 seanstan oluşuyor.

Hacimli Gür Kirpikler için Yeni Rimel Max Factor

İlgili:
[haber id=”5933″]

Max Factor kirpik gürleştirici hacim veren rimeli 2017 yılında kadınların en çok beğendiği ürünlerin başında, makyaj uzmanlarından ilham alarak tasarlanan False Lash Epic Rimel ile oldukça gür ve dolgun kirpikleri kolayca elde edebilirsiniz.

Hacimli Kirpikler için Yeni Rimel Max Factorü Deneyin

Kirpiklerin iç kısımlardan dışa doğru her noktasını ve her kirpiği sarıyor.Bu özelliğini ise en çok fırçasına borçlu.Yeni False Lash Epic yoğun formülü ve dört farklı yapıdaki kılları ile sizde ilk sürümde hacimli kirpiklere ve o etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. False Lash Epic Fırça’nın gövdesinin kemerli olmasının nedeni kirpikleri taramak ve belirginleştirmek için var. Düz kenarı ise kirpikleri dahada koyulaştırarak belirginleştirme formülünü uygulamaya yarıyor. Her kirpik, fırça üzerindeki yassı ve yuvarlak kıllar tarafından yakalanıyor.Konik ve düz uçlu kılların karışımı, şekil verme, rötuşlar ve ulaşılması zor kirpikler için dizayn edildi ve düz uçlu kılların uçları kirpiklerin daha iyi taranması için geliştirildi.

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir